1:4
3:0
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 03:58 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 08:10 Václav Hejplík (Michal Matějček), 11:24 Radek Hanák (Lukáš Malý), 14:00 Lukáš Malý (Lukáš Froněk), 26:41 Radek Hanák, 51:37 Michal Matějček (Radek Hanák), 57:01 Radek Hanák, 59:49 Ondřej Šimek
TJ Turnov
branky (asistence): 27:32 Vojtěch Rondoš (Vojtěch Palatínus), 30:31 Jaroslav Nezdara (Tomáš Vitásek), 33:13 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 35:56 Štěpán Matěcha

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Turnov 8:4
4. Lukáš Malý, 9. Václav Hejplík, 12. Radek Hanák, 15. Lukáš Malý, 27. Radek Hanák, 52. Michal Matějček, 58. Radek Hanák, 60. Ondřej Šimek - 28. Vojtěch Rondoš, 31. Jaroslav Nezdara, 34. Vojtěch Palatínus, 36. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:4 + Tomáš Vitásek 5; využití: 5:2; diváků: 120; zásahy brankářů: Radek Kulhan 14 - Lukáš Rudolf 27; po třetinách: 4:0, 1:4, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí : V zápase o vítězství domácích rozhodlo využití přesilových her, ve druhé části jsme se přiblížili k domácímu týmu na rozdíl jediné branky ale opět jsme inkasovali v oslabení.
59:59
Střely ve třetí třetině - 11:5
59:59
Komentář trenéra domácích : Dokázali jsme se vyrovnat se soupeřovým betonováním a i přes problémy ve druhé třetině jsme zápas celkem zvládli. Díky za utkání.
59:59
Dnešní zápas nám nabídl zajímavou podívanou. Štíři byli dvě třetiny lepším celkem a po zásluze vyhráli. Také rozhodla úspěšnost Štírů v přesilových hrách, která byla 100%. Pro dnešní večer je to ode mě vše děkuji za pozornost a na shledanou.
59:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek bez asistence (8:4).
59:49
Poslední hřebíček do rakve zasazuje hostům Šimek trefou do prázdné branky.
59:05
Štíři pokrývají všechny střely hostů a vypadá to na konec.
57:40
Turnov už zkouší vše co má, protože mu nic jiného nezbývá, odvolává svého gólmana a hraje v šesti.
57:01
Timeout TJ Turnov
57:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák bez asistence (7:4).
57:01
Štíři opět skórují v přesilové hře a trenér hostí na to reaguje taktickým timeoutem.
56:27
Vyloučen hráč Daniel Bursa družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:27
Přichází již páté vyloučení hráčů Turnova, uvidíme zda budou Štíři stoprocentní v přesilových hrách i nadále.
55:18
První nevyužitá přesilová hra v tomto zápase je na světě po výborném oslabení Štírů a stav je stále 6:4.
54:05
Domácí hráč byl zřejmě faulován ale rozhodčí si toho nevšiml a domácím fanouškům se to vůbec nelíbí a dávají to jasně najevo.
53:34
Turnov je zatím bez střelby v přesilové hře. Ukázkové oslabení od Štírů.
52:42
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
52:42
Hanák je skutečný řezník a jde opět na trestnou lavici. Přesilová hra pro Turnov.
51:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Radek Hanák (6:4).
51:37
Jak sem již zmiňoval Štíři mají opravdu dobře sehrané přesilovky a znovu jí proměňují po krumlovské spolupráci.
50:03
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Lukáš Malý.
50:03
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:03
Domácí měli možnost skórovat z trestného střílení. Aktérem nájezdu byl Malý ale Rudolf přečetl jeho úmysl a proto je Štírům poskytnuta přesilová hra.
48:26
Styl hry Štírů připomíná styl hry slavné Barcelony ale Štírům chybí Iniesta s taktickou přihrávkou a Messi s finálním zakončením.
47:31
Turnov po celý zápas hrozí nebezpečnými protiútoky, nyní byl Kulhan ostražitý a pokus Turnova lapil.
46:05
Kdyby se hrálo na držení míče, tak Štíři jednoznačně vyhrají ale hraje se na góly a to už tak jednoznačné vedení není.
44:45
Rudolf aktuálně nemá moc práce, protože Štírům je jeho brána malá a nemůžou ji trefit.
43:40
Aktuálně disponují více střelami hosté a Štíři chtějí kombinovat.
42:30
Oba týmy zatím hrají velmi odzadu. Nikdo nechce inkasovat. Hra není příliš atraktivní.
42:02
Dnešní utkání sleduje 120 diváků. Děkujeme.
41:12
Tentokrát se předvedl brankář Kulhan a pěkným zákrokem zlikvidoval nebezpečnou střelu.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině - 9:10
39:59
Moje slova se naplnila a promluva v kabině hostů musela být opravdu důrazná, protože Turnov zlepšil celkovou hru a domácí si mysleli, že už mají vyhráno a silně polevili. Po této třetině zůstává zápas otevřený a průběh třetí třetiny bude jistě velice zajímavý.
39:35
Turnov ještě zkouší zahrozit ale domácí obrana je pozorná.
38:42
Pokusy Kudláčka a Matějčka nenašly svůj cíl.
37:20
Hosté se na tuto třetinu očividně uložili do zimního spánku a nic se jim nedaří.
35:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (5:4).
35:56
Podle očekávání hosté opět skórují a snižují na rozdíl pouhého jednoho gólu. Zápas bude ještě zajímavý.
35:25
Přesilovka se zatím hostům moc nevede, Štíři drží balónek ale přesilovka ještě neskončila.
34:05
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:05
Hanák musel faulovat kvůli tlaku hostů, kteří nyní diktují tempo hry.
33:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (5:3).
33:13
Turnov je zpátky v zápase! Štíři nyní vůbec nestíhají tempo Turnova.
31:50
Domácí nyní zkouší své nasazení trošku zvýšit kvůli hráčům Turnova, kteří nabírají na síle.
30:31
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaroslav Nezdara, asistoval Tomáš Vitásek (5:2).
30:31
Vypadá to, že pro hosty byl první gól velmi vydatný a skórují znovu. Domácí velmi polevili ve svém nasazení.
29:30
Aktuálně hráči Turnova dobře blokují střely a Štírům se nedaří trefit branku hostů.
28:50
Štíři znovu rozjíždí svůj kombinační kolotoč s cílem unavit soupeře a pak lehce skórovat.
27:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Rondoš, asistoval Vojtěch Palatínus (5:1).
27:32
Přece jen se hostům povedlo snížit po pohledné kombinaci do prázdné brány a nyní mají šanci na znovuzrození v zápase.
26:41
26:41
Hosté se nepoučili a opět chybují, tentokrát díky obrovské chybě turnovských beků Hanák ukořistil míček a bez problému zavěsil.
25:36
Vyloučen hráč Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:36
První možnost udeřit z přesilové hry mají hosté, uvidíme jak s ní naloží.
24:35
Domácí bek Drobiš je sice o polovinu menší než jeho soupeři ale je dvakrát tak rychlý a hostí ho vůbec nestíhají.
23:40
Začátek třetiny nabízí aktivní hru od obou týmů. Všichni hráči jsou si dobře vědomi, že první gól v této třetině bude znamenat opravdu mnoho.
22:06
Domácím se to nelíbí a chtějí opět nastolit diktaturu hráčům Turnova.
20:50
Hosté podle očekávání začali aktivněji, zlepšili pohyb ale je otázkou jestli to bude na silné Štíry.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině - 14:3
19:59
První třetina dopadla krutým znásilněním pro hosty. Domácí je přehráli ve všech ohledech a trenér hostí musí silně promluvit k hráčům pokud nechce být obětí bombardace.
19:10
Hosté se poprvé v dnešním zápase probouzejí z herní kocoviny a vytvářejí si první šance.
17:49
Tlak domácích je nemilosrdný, jestli takto budou pokračovat i nadále tak bude jen otázkou času dokud nepadne další gól.
16:55
Rudolf opět předvedl fantastický zákrok a drží hosty nad vodou.
15:30
Nyní se zaskvěl brankář hostů a likviduje střely Štírů. Jen jeho zásluhou je skóre zatím jen 4:0.
14:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Lukáš Froněk (4:0).
14:00
Domácí zřejmě mají velmi dobře natrénované přesilové hry a skórují již třetí gól v přesilové hře a zatím dominují v dnešním utkání.
13:30
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 5 minut za hrubost.
13:30
Beznaděj hostů se projevuje a i ve faulech nyní dostávají trest na 5 minut.
13:02
Hráči Turnova vypadají jak po dlouhém vydařeném večírku a jsou bez šancí.
11:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Malý (3:0).
11:24
Štírům se povedlo rychlou kombinační hrou unavit hosty a Hanák byl dostatečně důrazný na brankovišti a dorazil skákající míček do branky. Štíři využívají i druhou přesilovou hru.
09:43
Vyloučen hráč Jan Haloun družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
09:43
Hosté opět faulovali a je zde další možnost přesilovky pro domácí.
08:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Michal Matějček (2:0).
08:10
Štírům se povedlo vystřelit na branku a hned je z toho gól po Hejplíkově skryté střele od poloviny hřiště.
06:28
Hosté hrají pasivně, domácí jsou na míčku ale nedaří se jim trefit branku a ještě přichází chyby v obraně od domácích borců.
05:18
Štírům dala přesilová hra gól a ještě je nakopla do zápasu a nyní jsou na koni.
03:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (1:0).
03:58
Hejplík nabil Malému a ten se nemýlil přesnou střelou do horního růžku branky.
02:49
Vyloučen hráč Vojtěch Hrůza družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:49
Štíři nyní mají možnost skórovat z přesilové hry hned v úvodu zápasu.
01:55
Procházka střílel z velkého úhle ale i přesto měl hostující brankář velké problémy.
00:50
Hra začala velmi vlažným tempem oba týmy se zatím dostávají do zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Lukáš Rudolf; hráči v poli: Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Jan Grmolec, Jaroslav Nezdara
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Václav Staněk, Lukáš Froněk, Michal Matějček, Radek Hanák