3:2
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 03:15 Vojtěch Palatínus (Martin Hejduk), 15:31 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 30:32 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 47:26 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 50:46 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 51:45 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha)
branky (asistence): 15:33 Martin Halama (Šimon Paldus), 26:37 Jan Lubina (Dalibor Michálek), 37:18 Jakub Zíka (Ondřej Kočí), 37:28 Lukáš Panenka (Lukáš Janů), 38:04 Jan Lubina (David Mühlbach), 38:58 Lukáš Panenka (Lukáš Janů), 52:37 David Mühlbach (Lukáš Panenka), 55:13 Jakub Zíka (Ondřej Kočí)

TJ Turnov - Fortel TJ Kobylisy 6:8
4. Vojtěch Palatínus, 16. Štěpán Matěcha, 31. Štěpán Matěcha, 48. Vojtěch Palatínus, 51. Vojtěch Palatínus, 52. Vojtěch Palatínus - 16. Martin Halama, 27. Jan Lubina, 38. Jakub Zíka, 38. Lukáš Panenka, 39. Jan Lubina, 39. Lukáš Panenka, 53. David Mühlbach, 56. Jakub Zíka; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 35 - Jiří Kraml 34; po třetinách: 2:1, 1:5, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Kočího: Skvěle zvládnuté důležité utkánií o postup do play-off. Na obou týmech bylo vidět vysoké nasazení a u některých hráčů velká nervozita a nepřesnost. Skvělé vítezství pro nás, děkuji soupeři za utkání.
59:59
Střely ve třetí třetině: TUR-15 KOB-14
59:59
Komentář trenéra domácích Markse: O výsledku utkání rozhodla naše hluchá pětiminutovka na konci druhé třetiny, kdy nám soupeř odskočil na rozdíl tří branek, Sice jsme na začátku třetí třetiny stav srovnali, ale soupeř opět trestal naše chyby a v závěru utkání se nám už nepodařilo zápas převrátit na naši stranu.
59:35
Domácí mají možnost standartní situace.
59:03
Vitásek hodně vystrašil brankáře hostů, ten ale na poslední chvíli zasáhl.
58:41
Domácí ztrácí a jsou nuceni hrát v pěti.
58:37
Palatínus trefuje jen boční síťku.
57:35
Domácí v šesti. Matěcha jako poslední hráč zabránil jistému gólu.
57:22
Timeout TJ Turnov
56:47
Další Sekyrova promarněná šance.
55:13
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Ondřej Kočí (6:8).
55:13
Hosté se uklidňují dalším gólem do turnovské sítě.
54:58
Šance na obou stranách, vždy úspěšnější brankáři.
53:36
Vyloučen hráč Jan Haloun družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
53:17
Sekyra v další šanci míjí branku!
52:37
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Lukáš Panenka (6:7).
52:37
Kobylisy se ale nevzdávají a berou si vedení zpět.
52:11
Sekyra nebyl daleko od toho aby poslal domácí do vedení!
51:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (6:6).
51:45
Kombinace jako z učebnice florbalu a je rázem vyrovnáno.
50:46
50:46
A drama je na světě, domácí snižují na rozdíl jedné branky.
50:35
Rondoš z protiútoku přestřelil.
49:43
Standartka domácích měla ke gólu daleko.
49:14
Hiadlovský v prostoru před brankou en promáchl.
47:26
47:26
Turnov díky využité přesilovce křesá iskřičku naděje.
47:21
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za hra bez hokejky.
47:13
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
47:13
Vyloučen hráč Lukáš Panenka družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
46:54
Turnovskému prvnímu útoku se nedaří kombinovat tak, aby se dostal do výraznější šance.
45:38
Tvrdou střelu bekhendem na poslední chvíli likviduje Švec.
45:23
Vitásek má dnes blíže spíše k judu než k florbalu.
44:42
Lubina předvedl nádhernou individuální akci, závěr mu ale překazil jeden z obránců.
43:45
Matěcha míří těsně nad!
43:31
Když už se domácí dostanou do šance, tak jen trefí brankáře.
42:51
Grmolec s Halounem dobře kombinovali za brankou soupeře, ale první jmenovaný nakonec o míček přišel.
41:49
Znovu Palatínus před brankou, znovu nic.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TUR-15 KOB-15
39:58
Hosté dohráli třetinu v klidu a do kabin míří s trojbrankovým náskokem.
38:58
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Lukáš Janů (3:6).
38:58
Vitásek nezkrotil balon před vlastní brankou a Kobylisy to tvrdě trestají.
38:04
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Jan Lubina, asistoval David Mühlbach (3:5).
38:04
A je tu pátý hřebíček do rakve na které stojí TJ Turnov.
37:28
37:28
Hosté během deseti sekund obrací vývoj zápasu. Bude se opakovat turnovský horor letošní sezony?
37:18
36:38
Obrovská šance Sekyry na druhé straně, ale opět nic z toho.
35:30
Hosté zahrozili ze standartky, ale turnovská zeď míček nepropustila a na druhou střelu dobře reagoval Švec.
34:59
Palatínus dobře napadal, ale míček nezískal.
32:40
Hosté teď měli dvě velké šance rychle po sobě.
31:12
Švec ladným skokem likviduje další šanci soupeře.
30:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (3:2).
30:32
Z nenápadné šance a se štěstím posílá Matěcha domácí tým znovu do vedení.
29:52
Bursa zadovkou marně hledal Nezdaru.
28:15
Střela ze standartky hostů mířila jen pár centimetrů vedle Švecovy tyče.
26:37
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Jan Lubina, asistoval Dalibor Michálek (2:2).
26:37
Švec měl zakrytý výhled a proti dobře mířené střele k tyči ani nezakročil.
25:57
Znovu Paltínus ve velké šanci, ale znovu úspěšnější kobyliský brankář.
23:20
Trestné střílení družstva Fortel TJ Kobylisy neproměnil Lukáš Janů.
23:20
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
23:20
Domácí nezačali nejlépe, přišli o míček, faulovali a pojede se nájezd na Švece.
23:04
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
21:47
Matěchova střela trefila nejblíže prolétaící družici.
20:46
Souboj Palatínus versus gólman Kobylis dopadl lépe pro muže v masce.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TUR-10 KOB-14
19:58
Rondošův pas dopředu jeho spoluhráči nepochopili.
18:02
I tentokrát zachránil domácí brankář Švec.
17:25
Míček prošel Švecovi mezi nohama, ale do branky nezamířil.
16:54
Palatínus umí zahrozit i v oslabení!
16:15
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:15
A je tu tradiční vyloučení pro domácí, na trestnou lavici míří Vitásek.
15:33
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Martin Halama, asistoval Šimon Paldus (2:1).
15:33
Hosté ale rázem korigují, střelou ze standartky trefuje Halama růžek Švecovy branky
15:31
15:29
Kapitán domácích už se ale tentokrát prosazuje!
14:13
Dvě gólovky po sobě měli turnovští, ale ani Matěcha, ani Palatínus odkrytou bránu netrefili.
13:27
Teď se ale zákrokem zaskvěl i Švec.
13:07
Matěcha našel výborně Palatínuse, který šel sám na brankáře, ale na toho nevyzrál.
12:25
Při Švecovi teď stáli všichni svatí. Jeden z hostů střílel z rohu a domácí brankář dlouho nevěděl, kde má míček.
11:43
Turnov má více ze hry, ale potřeboval by proměňovat šance.
09:11
Znovu Martin Hejduk! Včerejší kulečník mu asi prospěl.
08:07
Matěchova střela trefila jen ruku brankáře, který ji tak vytěsnil mimo branku.
07:20
Hejduk sým golfovým úderem branku neohrozil, Tiger Woods by ale jeho pokus jistě ocenil.
06:46
Palatínus se snažil proháčkovat mezi soupeři, poslední obránce ho ale tvrdě zastavil.
05:38
Zelenočerní drží míček ale šancí si moc nevytvořili.
03:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Martin Hejduk (1:0).
03:15
Hejdukův dloubáček z půlky tečoval ještě Palatínus a domácí rázem vedou.
02:38
Nezdara dostal luxusně nabito před branku, ale přestřelil.
01:50
Palatínusovu střelu likviduje brankář hostů.
00:41
Matěcha měl před sebou udkrytou branku, ale nestihl zpracovat tak, aby vystřelil.
00:04
Domácí dnes v zeleném, začínají velmi aktivně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Fortel TJ Kobylisy: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Matěj Bouček, Ondřej Kočí, Petr Vavřínek, Jakub Zíka, Dalibor Michálek
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra