5:1
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 07:33 Daniel Měkota (Jaroslav Nezdara), 18:52 Dominik Hiadlovský (Pavel Sekyra), 34:46 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 37:43 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 39:59 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 40:24 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 46:59 Pavel Sekyra (Vojtěch Palatínus), 47:34 Jaroslav Nezdara (Dominik Hiadlovský), 57:50 Pavel Sekyra (Martin Hejduk), 59:22 Jan Haloun
branky (asistence): 19:30 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 21:38 Pavel Kotrč (Petr Hofman), 26:05 Petr Hašek (Jan Škola), 33:49 Petr Hašek (Jan Hrobský), 35:10 Petr Hašek (Petr Hofman), 44:12 Petr Hašek (Pavel Kotrč)

TJ Turnov - TJ Sokol Jaroměř 10:6
8. Daniel Měkota, 19. Dominik Hiadlovský, 35. Vojtěch Palatínus, 38. Pavel Sekyra, 40. Vojtěch Palatínus, 41. Štěpán Matěcha, 47. Pavel Sekyra, 48. Jaroslav Nezdara, 58. Pavel Sekyra, 60. Jan Haloun - 20. Jakub Kopecký, 22. Pavel Kotrč, 27. Petr Hašek, 34. Petr Hašek, 36. Petr Hašek, 45. Petr Hašek; rozhodčí: Michal Taufmann - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 7:4; využití: 3:3; diváků: 49; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 23 - Lukáš Flégl 25; po třetinách: 2:1, 3:4, 5:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Dnešní velice tvrdé utkání jsme prohráli v osobních soubojích. Gratuluji soupeři...
59:59
Střely ve třetí třetině: Turnov 11 - Jaroměř 9
59:59
Komentář trenéra domácích p. Markse: Konečně v téměř kompletní sestavě a s nasazením které nám v předchozích zápasech chybělo jsme předvedli asi nejlepší výkon v této sezóně. Vítězství bylo zasloužené protože jsme byli lepší v koncovce.
59:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Haloun bez asistence (10:6).
59:22
Haloun dává další gól do odkryté brány.
58:53
Turnov odvádí výbornou práci v obraně.
57:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Martin Hejduk (9:6).
57:50
Gól přes celé hřiště dává Martin Hejduk a Turnov vede už o tři branky!
55:34
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra bez hokejky.
53:35
Nevyužitá přesilová hra domácích.
51:37
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
51:37
Samostatný únik Janouška sice nekončí gólem, ale dvou minutovému trestu se hostující nevyhnou.
49:45
Švec vytáhl dva výtečné zákroky a Turnov drží vedení o dvě branky.
47:35
Domácí odskakují do dvougólového vedení.
47:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaroslav Nezdara, asistoval Dominik Hiadlovský (8:6).
46:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Vojtěch Palatínus (7:6).
46:59
Sekyra dává gól po střele z voleje.
44:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Pavel Kotrč (6:6).
43:25
Tečovaná střela končí za zády brankáře domácích a je opět vyrovnáno.
43:25
Švec zachraňuje turnovské od inkasování branky.
42:31
Výborná práce Turnova ve vlastním oslabení.
40:50
Vyloučen hráč Jaroslav Švec družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
40:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (6:5).
40:24
Matěcha se prosazuje z nádheně zahrané standartní situace.
40:00
40:00
39:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (5:5).
39:59
Vyrovnání v poslední vteřině zápasu a je vyrovnáno!!!!
39:59
Střely v druhé třetině: Turnov 10 - Jaroměř 10
38:48
Vyloučen hráč Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
37:43
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (4:5).
37:43
Sekyra krásnou střelu do šibenice proměnuje přesilovku.
36:44
Dvě tutové šance domácích nekončí gólem.
35:56
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
35:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Petr Hofman (3:5).
34:58
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:46
33:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Hrobský (2:4).
33:49
Skrytá střela hostujících končí v brance.
32:20
Vyloučen hráč Jaroslav Nezdara družstva TJ Turnov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:27
Měkota hraje zatím výborné utkání. Ve vlastní oslabení udělal velkou práci.
29:20
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
29:20
Na hřišti se strhla mela a zatím to odnesl pouze Matěcha.
28:21
Protiútok hostí zastavil výborným zákrokem Vitásek.
26:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (2:3).
26:05
Hašek se prosazuje střelou do horního rohu branku a otáčí zápas.
25:02
Na hřišti se to začíná pěkně vařit.
23:49
Turnov už více jak dvě minuty nepustil Jaroměř k balónku.
21:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Petr Hofman (2:2).
21:38
11 sekund před koncem přesilovky se Jaroměř přeci jenom prosazuje.
20:47
Jaroměř se v přesilové hře zatím nedostala k žádné velké šanci.
20:00
20:00
19:59
Střely v prní třetině: Turnov 12 - Jaroměř 10
19:49
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
19:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (2:1).
19:30
Jaroměr z ničeho nic skóruje a už je to je o gól.
18:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Dominik Hiadlovský, asistoval Pavel Sekyra (2:0).
18:52
Výborná kombinace Turnova končí brankou Hiadlovského.
18:21
Vyloučen hráč Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:21
Tlak na hostující polovině vyústil v dvouminutový trest Jaroměři.
17:20
V první třetině zatím převaha domácích.
13:34
Tlak domácích zakončuje střelou do prostřed branky Matěcha.
12:05
Sekyra zastaven ve velké šanci hostující obranou.
09:03
Zatím sledujeme atraktivní hru která se přelévá ze strany na stranu.
07:33
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Jaroslav Nezdara (1:0).
07:33
Po výborné nahrávce Nezdary se prosazuje Měkota.
05:21
Výborná hra Turnova v oslabení nedává moc šancí Jaroměři skórovat v přesilovce.
04:33
1. vyloučení domácích po hře vysokou holí.
04:32
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
02:54
Měkota v zatím největší šanci zápasu netrefil odkrytou branku hostujícího brankáře.
02:00
Sekyra si v dobré šanci neporadil a balólen končí v zámezí.
00:23
První šance patří domácím. Matěcha netrefil braku hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Taufmann a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Jan Hrobský, Jan Škola, Tomáš Černý, Petr Hašek, Jakub Kubina
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra