3:0
0:1
0:2
0:1
branky (asistence): 07:37 Tereza Urbášková (Renata Zajíčková), 07:41 Daniela Kornalíková (Adéla Skalická), 14:34 Lada Flachsová
branky (asistence): 28:38 Natálie Janouchová (Tereza Prošková), 46:28 Natálie Janouchová (Eliška Šidlochová), 49:24 Lenka Láryšová (Eliška Šidlochová), 64:06 Lucie Kopýtková

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Florbal Chomutov 3:4p
8. Tereza Urbášková, 8. Daniela Kornalíková, 15. Lada Flachsová - 29. Natálie Janouchová, 47. Natálie Janouchová, 50. Lenka Láryšová, 65. Lucie Kopýtková; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Veronika Ziegelbauerová 33 - Aneta Blahníková 28; po třetinách: 3:0, 0:1, 0:2, 0:1;
65:00
komentář Chomutova (David Tauš) : 1. třetina byla jednoznačně v režii domácího týmu. Nás nastartovalo zranění naší hráčky, po kterém se delší dobu nehrálo. Děkuji holkám za odbojovaný zápas, který dotáhly do vítězného konce. Děkuji soupeři a zdravím naší Káťu.
65:00
střely na branku v prodloužení Litvínov 3 Chomutov 4
65:00
Komentář Litvínova (Michal Kučera): Gratulujeme soupeřkám k vítězství a přejeme brzké uzdravení zraněné hráčce
64:06
64:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lucie Kopýtková bez asistence (3:4).
63:15
souhra Kornalíková - Skalická udělala chomutovské golmance problemy
61:34
Vyloučen hráč Anna Fuková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:10
teď je to nahoru - dolu, bude prodloužení ?
58:50
Urbášková obrala obranu Chomutova o míček, vykličkovala se, ale střílela těsně nad
57:18
Skalická to zkusila z půlky, ale nedala
52:51
Láryšová po úniku překonala Ziegelbauerovou ale zachránila jí tyčka
49:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Láryšová, asistoval Eliška Šidlochová (3:3).
49:24
2 sekundy stačily Chomutovu k proměnění přesilovky
49:22
Vyloučen hráč Renata Zajíčková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
46:28
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
46:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Eliška Šidlochová (3:2).
46:28
Šidlochová nahrála ze středu hřiště dopředu k mantinelu Janouchové, ta vystřelila prudce do horního rohu litvínovské branky
45:42
Flachsová po objetí branky nepřekvapila Blahníkovou
45:27
gol Chomutova nebyl uznám pro postavení v malém brankovišti
44:46
Chomutov byl dlouho kolem litvínovské branky, pak Urbášková ukořistila míček, ale individuální únik neproměnila
43:25
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Eliška Šidlochová.
28:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Tereza Prošková (3:1).
28:35
Vyloučen hráč Natálie Janouchová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
25:22
střela Kornalíkové od půlky mimo
23:58
Vyloučen hráč Dominika Kratochvílová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
21:27
Chomutov tlačí, Bivojky zatím drží nulu
20:10
zákrok Ziegelbauerové, ale nebylo to těžké
20:00
20:00
v šatně Chomutova proběhla menší bouře o přestávku, tak uvidíme, jak no to vlítnou
15:18
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil Tereza Urbášková.
15:18
Vyloučen hráč Klára Svobodová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
14:34
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová bez asistence (3:0).
14:34
Flachcová utekla podél mantinelu a z úhlu prostřelila Blahníkovou
13:43
Čiháková na Urbáškovou, která již byla před brankou, ale nepodařilo se jí zblízka Blahníkovou překonat
11:56
střela Kratochvílové připlachtila Ziegelbaerové přímo do ruky. Střela jinak mířila do horního růžku
07:41
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Daniela Kornalíková, asistoval Adéla Skalická (2:0).
07:41
střela Kornalíkové od půlky zapadla do branky, golmanka měla zakrytý výhled
07:37
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Urbášková, asistoval Renata Zajíčková (1:0).
06:10
únik Krajčové před bránou ve finále zblokovala Kornalíková
01:56
Zatím opatrná hra z obou stran, prakticky bez šancí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Jitka Krajčová, Natálie Janouchová, Lenka Láryšová, Tereza Prošková, Dominika Kratochvílová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Veronika Ziegelbauerová; hráči v poli: Daniela Kornalíková, Renata Zajíčková, Tereza Urbášková, Kateřina Stránská, Adéla Skalická