2:2
1:1
1:4
- : -
branky (asistence): 02:46 Daniel Matloch, 12:54 Filip Deák (Denis Tomančák), 31:41 Adam Klimeš (Adam Feber), 59:59 Martin Juščík (Jiří Mach)
branky (asistence): 04:06 Jakub Haša (Ivan Zajíc), 17:32 Jakub Haša (Lukáš Kvapil), 28:43 Jaroslav Lovecký (Michal Kundrata), 44:15 Michal Kundrata (Jaroslav Valenta), 44:30 Jakub Zdráhal (Lukáš Chalabala), 55:48 Ivan Zajíc (Jaroslav Valenta), 56:47 Jakub Haša (Michal Kundrata)

Florbal Torpedo Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 4:7
3. Daniel Matloch, 13. Filip Deák, 32. Adam Klimeš, 60. Martin Juščík - 5. Jakub Haša, 18. Jakub Haša, 29. Jaroslav Lovecký, 45. Michal Kundrata, 45. Jakub Zdráhal, 56. Ivan Zajíc, 57. Jakub Haša; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 6:5 + Jaroslav Lovecký 10; využití: 0:3; diváků: 58; zásahy brankářů: David Funiok 17, David Lipowski 2 - Martin Vičánek 26; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Ondruše Michala: Dnes jsme si vyhrát nezasloužili. Soupeř k tomu šel víc naproti. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: D - 9 a H - 11
60:00
Komentář trenéra hostů Kvapila Michala: 1. třetina se nám nevydařila podle našich představ. Od 2. třetiny jsme hráli to, co jsme chtěli a také nam k tomu dopomohly přesilovky. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Juščík, asistoval Jiří Mach (4:7).
58:17
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
58:15
Fiedor nahrává na Febera, kterému to skáče.
57:32
Havířov hraje powerplay.
56:47
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (3:7).
56:47
Střídání brankáře. Nový brankář David Lipowski družstva Florbal Torpedo Havířov
55:48
Timeout Florbal Torpedo Havířov
55:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Jaroslav Valenta (3:6).
55:02
Křístek se pokouší o vyrážení balonku a zatím se mu to daří.
54:31
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
52:07
Feber běžící sám na bránu spolu s Klimešem zvolil radši střelu mimo.
51:32
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:45
Havířov hraje převážně na polovině hostů.
46:17
Vyloučen hráč Jakub Zdráhal družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
46:00
Feber střílí do prvního hráče, kterého vidí.
45:15
Po 2 rychlých gólech se Otrokovice rozhodly stáhnout útok a spíše brání.
44:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Zdráhal, asistoval Lukáš Chalabala (3:5).
44:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jaroslav Valenta (3:4).
43:58
Útočná akce Otrokovic 3 na 2 byla zakončena střelou nad bránu.
43:17
Hra je vyrovnaná, oba celky hrají agresivně, takže si myslím, že se diváci mají na co dívat.
42:20
Tomančák od mantinelu střílí, ale míček je vyražen.
41:02
Feber běžící sám na bránu posílá sebe do brány misto míčku.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Torpedo Havířov.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: D - 9 a H - 8
40:00
38:26
Kvapil pálí z volného úderu vysoko nad bránu.
37:49
Otrokovice předvádějí kvalitní oslabení.
37:10
Klimeš posílá křižnou přihrávku na Bitzánka, který zakončuje příklepem mimo bránu.
35:19
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 10 minut za nesportovní chování.
35:19
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
35:19
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
35:19
Havířov hraje powerplay, tedy 6 na 3 .
34:29
Vyloučen hráč Jiří Štěpánek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
31:41
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Adam Feber (3:3).
31:41
Špatná rozehrávka Otrokovic způsobila akci 2 na samotného brankáře.
31:02
Bitzankova střela blokována obráncem Otrokovic.
28:43
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jaroslav Lovecký, asistoval Michal Kundrata (2:3).
28:02
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
27:30
Drong vybojovává míček na středu a nahrává na Šulce, jehož zakončení postrádalo přesnost.
26:10
Havířov má volný úder ze středu hřiště, který není proměněn.
24:45
Kučera v blízkosti brány soupeře střílí mimo.
22:42
Matloch střílí po zemi a na brankové čáře bych zachycen obráncem z Otrokovic.
21:20
Začátek 2. třetiny je zběsilý. Hra se přenáší sem a tam.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Torpedo Havířov.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: D - 11 a H - 9
20:00
19:36
Havířov v poslední minutě vystřelil několik střel na Vičánka a s každou si dokázal poradit.
17:54
Kučera si s klidem projíždí hřiště přes 3 hráče a nahrává na Pavlise.
17:32
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Lukáš Kvapil (2:2).
16:54
Havířov stále drží míček pod svojí kontrolou, i při hře 4 na 5 .
15:50
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za držení.
14:49
Hra 4 na 4 se hraje v agresivním stylu.
14:09
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
14:09
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
13:22
Bitzánek ztrácí míček a Otrokovice mají vydařený útok se zakončením, bohužel bez přesnosti.
12:54
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Filip Deák, asistoval Denis Tomančák (2:1).
11:55
Klimeš prochází středem přes 2 hráče a posílá míček do pravého horního rohu brány, ale pár centimetrů ho dělilo od gólu.
10:06
Otrokovice mají problém se dostat přes útok Havířova.
07:59
Matloch projíždí od své brány až k bráně soupeře a zakončuje střelou, kterou mu bohužel Vičánek chytá.
06:42
Deák se pokouší o dorážku před Vičánkem, ale míček končí za mantinelem.
05:44
Bitzánek posílá Kundrata na tribunu.
04:06
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Ivan Zajíc (1:1).
03:46
Klimešova střela tahem ze středu hřiště končí u Vičánka.
02:46
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch bez asistence (1:0).
02:12
Míček se nebezpečně odráží od mantinelu před bránu domácích, ale Drong tuhle situaci zachraňuje.
00:54
Matloch se svým prvním výběhem z obrany nahrává na volného Klimeše, který trefuje boční síť brány.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Torpedo Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Jaroslav Valenta, Michal Kundrata, Lukáš Kvapil, Jaroslav Lovecký, Ivan Zajíc
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Ondřej Kučera, Daniel Bitzánek, Martin Šulc, Dominik Křístek, Tom Pavlis