5:0
4:1
5:2
- : -
branky (asistence): 01:06 Jakub Sasyn (Adam Mikoláš), 02:51 Jakub Přikryl (Šimon Soukup), 05:03 Šimon Soukup (Jakub Přikryl), 06:15 Lukáš Říhovský (Alexandr Blokeš), 09:23 Šimon Soukup (Jakub Sasyn), 16:38 Jakub Přikryl (Šimon Soukup), 23:32 Ondřej Pospíšil (Alexandr Blokeš), 25:52 Šimon Soukup (Pavel Hurta), 28:13 Daniel Chatrný (Šimon Soukup), 30:37 Jakub Sasyn, 38:33 Ondřej Pospíšil, 39:29 Ondřej Stuchlík (Ondřej Murín), 42:05 Pavel Hurta (Matěj Matoška), 43:22 Jakub Přikryl (Šimon Soukup)
branky (asistence): 28:00 Jiří Toman (Jakub Kostelník), 39:15 Jiří Toman (Jakub Kostelník), 41:39 Jakub Kostelník (Jan Goršanov)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBC Vikings Kopřivnice 14:3
2. Jakub Sasyn, 3. Jakub Přikryl, 6. Šimon Soukup, 7. Lukáš Říhovský, 10. Šimon Soukup, 17. Jakub Přikryl, 24. Ondřej Pospíšil, 26. Šimon Soukup, 29. Daniel Chatrný, 31. Jakub Sasyn, 39. Ondřej Pospíšil, 40. Ondřej Stuchlík, 43. Pavel Hurta, 44. Jakub Přikryl - 29. Jiří Toman, 40. Jiří Toman, 42. Jakub Kostelník; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 2 + Ondřej Stuchlík 5:2; využití: 1:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Petr Maláč ?, Vít Lukáč ? - Jan Bartoň ?; po třetinách: 5:0, 4:1, 5:2;
45:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Kučery: Dobrý zápas, děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
45:00
Komentář asistenta trenéra hostí Tomáše Kulatého: Do zápasu jsme nastoupili v oslabené sestavě 9 lidí, bohužel soupeř nás přehrál na celé míře. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
44:31
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 5 minut za hrubost.
43:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Šimon Soukup (14:3).
42:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Matěj Matoška (13:3).
41:39
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jan Goršanov (12:3).
39:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Ondřej Murín (12:2).
39:15
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Toman, asistoval Jakub Kostelník (11:2).
38:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Pospíšil bez asistence (11:1).
34:48
Vyloučen hráč Vojtěch Žalud družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
34:48
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
30:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn bez asistence (10:1).
30:00
30:00
28:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (9:1).
28:00
25:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Pavel Hurta (8:0).
23:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Pospíšil, asistoval Alexandr Blokeš (7:0).
23:32
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Lukáč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
18:42
Vyloučen hráč Martin Kašík družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
16:38
15:00
15:00
09:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Jakub Sasyn (5:0).
07:44
Vyloučen hráč Daniel Žabenský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
06:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Říhovský, asistoval Alexandr Blokeš (4:0).
05:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Jakub Přikryl (3:0).
02:51
01:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Adam Mikoláš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Jiří Toman, Vít Buzek, Jakub Kostelník, Jan Goršanov, Jan Toman
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Jakub Přikryl, Pavel Hurta, Šimon Soukup, Matěj Matoška, Daniel Chatrný