2:0
4:0
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 05:49 Tereza Vaníčková (Monika Netušilová), 33:35 Adéla Kubíková (Lenka Svobodová), 33:43 Kristýnka Otcovská, 43:26 Nela Havlínová (Kristýna Střihavková), 47:36 Kristýnka Otcovská (Kristýna Střihavková), 49:07 Kristýnka Otcovská (Tereza Kotlanová), 57:15 Laura Vytrhlíková (Tereza Vaníčková)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 12:10 Simona Kittlerová (Simona Uchytilová)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBŠ Jihlava 7:1
6. Tereza Vaníčková, 34. Adéla Kubíková, 34. Kristýnka Otcovská, 44. Nela Havlínová, 48. Kristýnka Otcovská, 50. Kristýnka Otcovská, 58. Laura Vytrhlíková - 13. Simona Kittlerová; rozhodčí: Jitka Píšová - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 21 - Kateřina Holemářová 24; po třetinách: 1:1, 2:0, 4:0;
65:00
Dvořáková Anna (FBŠ Jihlava) - Náš dnešní ostudný výkon neumím vysvětlit. Soupeř byl lepší od první do poslední minuty. Gratuluji a děkuji soupeři za utkání.
65:00
Vadim Všetula (SK Bivojky Litvínov) - Ženský tým je jako Sovětský svaz. Prostě tam, kde včera neznamená dnes a dnes neznamená zítra. Takže klasické jihlavské trápení. Nevím jak to tento soupeř dělá, ale my snad s ním netrefíme ani vrata od chlíva. Naštěstí od poloviny zápasu už to bylo ono a jihlavské prokletí jsme zlomili. Velmi cenné body, Díky soupeři. Míro moc řveš.( Náš choromyslný fanoušek )
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 12:9
60:00
59:48
Střihavková trefuje horní tyčku branky hostí.
59:26
Vytrhlíková mohla přidat ještě jednu branku, ale míček přeletěl konstrukci.
57:16
Jenom skončila přesilovka Bivojky přidávají další gól. Po krásné přihrávce před branku už nebyl problém pro Lauru zakončit do prázdné branky.
57:15
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Tereza Vaníčková (7:1).
55:19
Domácím očividně oslabení vůbec nevadí, Otcovská opět zkoušela střílet.
54:47
Vyloučen hráč Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:11
Seemannová se dostala ke střele, ale nebyla vůbec nebezpečná a domácí brankářka s míčkem neměla žádný problém.
51:22
Hráčky Jihlavy nedokáží najít recept na silný útok Bivojek, ale dokonce ani na jejich obranu. Stále se trápí na své polovině.
49:08
Otcovská nemá problém přejít přes celý tým Jihlavy a ještě si krásně přehodit brankářku.
49:07
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Tereza Kotlanová (6:1).
47:36
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Kristýna Střihavková (5:1).
46:24
Bivojky už si jen v klidu kontrolují hru. Nedovolí soupeřkám dostat se přes polovinu, natož do nějaké výrazné šance.
43:27
Krásná střela Havlínové z půlky hřiště. Hráčky zastínila brankářce výhled, takže neměla šanci vidět kam míček letí.
43:26
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Kristýna Střihavková (4:1).
42:09
Slavíková dvakrát trefila brankářku a Otcovská mohla dorážet, ale míček jí nesedl na hokejku. Poté zazvonila horní tyčka ale Otcovská z otočky nedokázala pořádně vystřelit.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 10:8
40:00
39:44
Jihlava ještě na konci třetin tlačí na Bivojky, míček skákal před prázdnou brankou!
36:48
Svobodová poslal míček těsně vedle růžku branky hostí.
35:56
Otcovská přihrávala před branku Jihlavy, Vytrhlíková ale nedokázala zakončit.
34:06
Hned po rozehrávce mohl následovat třetí gól v krátkém čase! Svobodová ale trefila míček pouze do ruky brankářky.
33:43
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská bez asistence (3:1).
33:35
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Lenka Svobodová (2:1).
32:09
Vytrhlíková střílela z pravého křídla, míček ale letě mimo branku hostí. Holemářová vůbec nemusela zasahovat.
29:15
Otcovské se povedla krásná sólová akce v oslabení, bohužel pro ní ale byla zastavena Šulovou, která zůstala v obraně.
28:53
Vyloučen hráč Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:47
Otcovská už chtěla rozehrávat, na poslední chvíli se však rozhodla střídat.
26:52
Míček skákal před brankou Jihlavy, Šulcové se ale dorážka nepovedla.
24:47
Otcovská krásnou zadovkou na Slavíkovou, ta ale o míček okamžitě přišla.
22:23
Bivojky se drží v útoku a vysílají jednu střelu za druhou. Havlínová byla opět v šanci ale brankářka včas zastavila její střelu z levého křídla.
21:01
Otcovská přihrávala Havlínové napříč hřiště, Nele ale střela nesedla a ke hře se dostávají hráčky hostí.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 9:5
20:00
17:54
Bivojky hned ze začátku přesilovky tlačí, už jsem jim podařilo třikrát vystřelit. Všechny míčky ale zastavila brankářka.
17:08
Vyloučen hráč Terezie Brossová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
13:58
Brankářka hostí zachycuje míček za brankou a Jihlava tak může útočit.
12:11
Teď se ale Bivojkám nepodařilo zastavit míček a hráčky Jihlavy kontaktním góle srovnávají stav utkání.
12:10
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Simona Kittlerová, asistoval Simona Uchytilová (1:1).
11:38
Bivojky bez problémů odolávají talku soupeřek a nedovolí jim dostat se ke střele.
09:41
Netušilová zkoušela střílet po rozehrání standartky, ale míček byl tečován a letěl vysoko nad.
08:39
Hráčky z Jihlavy obdržený gól nakopl a snaží se ho Bivojkám vrátit. Šulová se dostala do krásné šance na pravém křídle.
05:49
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Vaníčková, asistoval Monika Netušilová (1:0).
04:16
Vytrhlíková se dostala ke střele, hostující brankářka ale měla krásný výhled a střelu zneškodnila.
02:02
Zatím nebyla vidět žádná šance, hráčky se zatím jen oťukávají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Petra Klusáková, Karolína Petrlíková, Klára Šulová, Aneta Lisová, Barbora Šmahelová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Nela Havlínová, Kristýna Střihavková, Leona Tancošová, Karolína Slavíková, Monika Netušilová