4:1
4:0
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 01:03 Nella Stašková (Lenka Faltusová), 07:25 Veronika Kopecká (Denisa Chaloupková), 25:48 Denisa Chaloupková (Veronika Kopecká), 27:51 Karolína Marko (Anežka Viplerová), 29:09 Lenka Faltusová (Lucie Želízková), 33:46 Lenka Faltusová (Nella Stašková), 40:47 Anežka Viplerová (Kristýna Janglová), 47:29 Lenka Faltusová (Markéta Prontekerová), 51:49 Markéta Prontekerová (Julie Faťunová), 55:31 Nella Stašková (Lenka Faltusová)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 21:42 Denisa Bártová (Kateřina Seemannová)

PSN Tatran Střešovice - FBŠ Jihlava 10:1
2. Nella Stašková, 8. Veronika Kopecká, 26. Denisa Chaloupková, 28. Karolína Marko, 30. Lenka Faltusová, 34. Lenka Faltusová, 41. Anežka Viplerová, 48. Lenka Faltusová, 52. Markéta Prontekerová, 56. Nella Stašková - 22. Denisa Bártová; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:0 + Petra Klusáková 5; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 4 - Kateřina Holemářová 14; po třetinách: 2:0, 4:1, 4:0;
60:00
Střely po třetí třetině: 8-1
60:00
Komentář trenéra domácích: Každým zápasem se posouváme k cíli, který jsme si stanovili. Z naší strany odehráno utkání v tempu, deset krásných gólů, co si více přát. Děkujeme fanouškům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostí: Na domácí jsme dneska jednoduše nestačily. Soupeřkám gratulujeme.
60:00
57:23
Kopecké chyběl ke střele už jenom míček.
55:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Lenka Faltusová (10:1).
55:31
Hráčka s číslem deset střílí desátou branku svého týmu.
53:22
Faltusová jen těsně míjí branku.
51:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Julie Faťunová (9:1).
51:13
Domácí z pětiminutové přeilovky vytěžily pouze jednu branku.
49:01
Vyloučen hráč Markéta Prontekerová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra hlavou.
49:01
Následující dvě minuty se budou hrát ve vyrovnaném počtu hráček na obou stranách.
48:48
Stašková míjí odkrytou branku.
47:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Markéta Prontekerová (8:1).
47:29
Skvělá Faltusová kompletuje hattrick.
46:26
Hostí se budou kvůli hloupému zákroku dlouho bránit.
46:13
Vyloučen hráč Petra Klusáková družstva FBŠ Jihlava na 5 minut za sekání.
45:54
Hostím se nepodařilo vyřešit breakovou situaci.
40:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anežka Viplerová, asistoval Kristýna Janglová (7:1).
40:47
Dobrý vstup domácích do poslední části tohoto zápasu.
34:30
Obrana domácích dnes funguje velmi dobře.
33:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Nella Stašková (6:1).
32:32
Janglová zatím moc práce neměla.
32:00
Sprinterský souboj na mantinelu zvládla lépe hráčka Jihlavy.
30:24
Faťunvá míjí prázdnou branku.
29:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Lucie Želízková (5:1).
29:09
Hostí nestačí domácímu celku.
27:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Anežka Viplerová (4:1).
27:51
Hra Tatranu se stále zlepšuje a domácí zvyšují svůj náskok.
26:50
Zikmundová dobře vypálila na přední tyč, brankářka však střelu pohotově chytá.
25:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Denisa Chaloupková, asistoval Veronika Kopecká (3:1).
25:48
Tatran odskakuje na rozdíl dvou branek.
24:12
Hostí značně zlepšily svůj výkon.
23:35
Utkání zatím není moc divácky atraktivnní.
21:42
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Denisa Bártová, asistoval Kateřina Seemannová (2:1).
21:42
Jihlava stahuje na rozdíl jedné branky.
21:11
Nahrávka Seemannové nikoho nenašla.
20:17
Kopecká zůstala po souboji viset přes mantinel.
17:27
Nebezpečné nahození Lexové v brance nekončí.
16:07
Želízková z jasné šance přestřeluje.
15:22
Tatran při oslabení vysoce napadá.
14:25
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:25
Faul Faltusové při napadání a Tatran s bude znovu bránit.
13:55
Jihlava z přesilovky branku Tatranu neohrozila.
11:55
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
11:55
Hostující celek má nyní šanci na snížení.
11:48
Zikmundová nahazuje míček na branku, domácí brankářka s tím však nemá žádný problém.
10:32
Jihlava drží Tatran pod tlakem.
08:40
Stašková míjí balónek.
07:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Denisa Chaloupková (2:0).
07:25
Střela Kopecké končí v síti.
06:16
Tatran drží míček, ale není schopen dostat se k zakončení.
04:20
Jihlava zatím soupeři nestačí a pouze se brání.
03:39
Střela Lexové je zblokována.
03:04
Faltusová si při napadání pomáhá malým faulem.
02:26
Tatran kontroluje hru.
01:03
01:03
Stašková se prosazuje z dorážky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Karolína Petrlíková, Terezie Brossová, Gabriela Křemelová, Pavlína Boudná, Klára Šulová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Markéta Prontekerová, Tereza Kruberová, Julie Faťunová, Natálie Houžvičková, Adéla Košvancová