1:1
3:0
- : -
FbC Skuteč
branky (asistence): 02:10 Daniel Sýkora (Lukáš Felgr), 09:01 Daniel Pilný, 28:06 Martin Jedlička (Aleš Doubravský), 33:37 Daniel Pilný (Daniel Sýkora), 34:52 Jan Seiner (Martin Jedlička), 36:00 Jiří Pulkrábek (Lukáš Samek)
FbC Skuteč
branky (asistence): 02:41 Lukáš Horník (Filip Hurych), 21:56 Filip Hurych

HAGA Pardubice A - FbC Skuteč 6:2
3. Daniel Sýkora, 10. Daniel Pilný, 29. Martin Jedlička, 34. Daniel Pilný, 35. Jan Seiner, 37. Jiří Pulkrábek - 3. Lukáš Horník, 22. Filip Hurych; rozhodčí: Karel Balla - Daniel Jireček; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Samek 30 - Ondřej Laška 21; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:0;
45:00
42:24
Vyloučen hráč Jan Seiner družstva HAGA Pardubice A na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:51
Vyloučen hráč Václav Částek družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
38:51
Taktika stále nezabírá a Skuteč se stále nedokáže vzpamatovat.. Hráč číslo 19 - Ondřej Krejčí byl vyloučen za nesportovní chování.
37:35
Vyloučen hráč Jiří Kratochvíl družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hra rukou.
37:35
Taktika týmu Skutče se vymstila. Hráč č. 18 - Jiří Kratochvíl byl vyloučen na 2 minuty za hraní rukou.
36:00
Timeout FbC Skuteč
36:00
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Lukáš Samek (6:2).
36:00
Tým Skutče si po 6. gólu vzal time out, aby načerpal síly a probral novou taktiku.
34:52
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Jan Seiner, asistoval Martin Jedlička (5:2).
33:37
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Daniel Pilný, asistoval Daniel Sýkora (4:2).
30:42
Vyloučen hráč Martin Drápalík družstva HAGA Pardubice A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:42
Vyločen hráč týmu Haga za nedodrženou vzdálenost, hráč číslo 4 - Martin Drápalík.
30:00
30:00
28:06
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Martin Jedlička, asistoval Aleš Doubravský (3:2).
22:35
Vyloučen hráč Filip Hurych družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování hokejky.
21:56
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Filip Hurych bez asistence (2:2).
21:56
Po neuvěřitelném úprchu, hráč týmu Skuteč číslo 20 - FIlip Hurych, ve vlastním oslabení srovnal na 2:2.
21:16
Vyloučen hráč Karel Kuta družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:16
Vyloučen hráč týmu Skutče číslo 42 - Karel Kuta na 2 minuty za zvedání hokejky.
18:32
Hráč domácího týmu číslo 4 - Martin Drápalík byl vyloučen na 2 minuty za sekání.
18:22
Vyloučen hráč Martin Drápalík družstva HAGA Pardubice A na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
09:01
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Daniel Pilný bez asistence (2:1).
09:01
Hráč domácího týmu Haga Pardubice číslo 10 - Daniel Pilný dostal svůj tým do vedení. Stav utkání je 2:1.
02:41
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Lukáš Horník, asistoval Filip Hurych (1:1).
02:41
Tým Skutče neotálel a hráč číslo 37 - Lukáš Horník srovnal na 1:1.
02:10
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Daniel Sýkora, asistoval Lukáš Felgr (1:0).
02:10
Hráč domácího týmu číslo 7 - Daniel Sýkora využil přesilovku a dostal tým do vedení. Haga vede 1:0.