2:1
3:2
3:2
- : -
branky (asistence): 06:39 Jan Štál (Marek Rozkovec), 14:03 Petr Dlouhý (Michal Schreier), 19:35 Jan Štál (Petr Dlouhý), 22:09 Petr Dlouhý (František Novák), 25:34 Petr Dlouhý (Vojtěch Kozák), 34:24 Petr Dlouhý (Jan Štál), 42:21 Petr Dlouhý (Marek Rozkovec), 43:56 Petr Dlouhý (Michal Schreier)
branky (asistence): 07:01 Lukáš Pešek (Daniel Sýkora), 18:08 Daniel Sýkora (Martin Jedlička), 23:33 Daniel Sýkora (Lukáš Felgr), 35:08 Jiří Pulkrábek (Martin Drápalík), 40:11 Lukáš Pešek (Lukáš Felgr)

KM automatik FBK Jičín - HAGA Pardubice A 8:5
7. Jan Štál, 15. Petr Dlouhý, 20. Jan Štál, 23. Petr Dlouhý, 26. Petr Dlouhý, 35. Petr Dlouhý, 43. Petr Dlouhý, 44. Petr Dlouhý - 8. Lukáš Pešek, 19. Daniel Sýkora, 24. Daniel Sýkora, 36. Jiří Pulkrábek, 41. Lukáš Pešek; rozhodčí: Jakub Vlček - Daniel Jireček; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jiří Šulc 23 - Lukáš Samek 29; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:2;
44:17
Vyloučen hráč Martin Drápalík družstva HAGA Pardubice A na 2 minuty za bránění ve hře.
43:56
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Michal Schreier (8:5).
42:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Marek Rozkovec (7:5).
41:46
Hráč číslo 4 z Pardubic nesouhlasí s trestem. Chtěl podat balónek, ale trefil ho nechtíc na tribunu, za co by bohužel potrestán. Vzápětí hčáč Jičína potrestal tento čin gólem. Bohužel.
41:31
Vyloučen hráč Martin Drápalík družstva HAGA Pardubice A na 2 minuty za zdržování hry.
40:11
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Lukáš Pešek, asistoval Lukáš Felgr (6:5).
39:27
Vyloučen hráč František Novák družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
35:08
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Martin Drápalík (6:4).
34:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Jan Štál (6:3).
30:00
30:00
26:46
Vyloučen hráč František Novák družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:46
Vyloučení hráče z Jičína číslo 96 za nedovolené vrážení.
25:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Vojtěch Kozák (5:3).
24:55
Právě proběhl velmi intenzivní rozhovor mezi hráčem z Jičína a Pardubic. K potyčce nedošlo.
23:33
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Daniel Sýkora, asistoval Lukáš Felgr (4:3).
23:05
Hráč číslo 42 z Jičína se střetl s hráčem a jeho hůl vyletěla 3 metry vysoko.
22:09
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval František Novák (4:2).
20:41
Vyloučen hráč Martin Drápalík družstva HAGA Pardubice A na 2 minuty za sekání.
20:41
Vyloučen hráč z týmu Haga Pardubice číslo 4 - Drápalík Martin, který chtěl protihráče omráčit svou holí (tuto informaci nám poskytl sám vyloučený na trestné lavici).
19:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Petr Dlouhý (3:2).
18:08
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Daniel Sýkora, asistoval Martin Jedlička (2:2).
18:08
Tým z Pardubic využil ponechané výhody nádhernou střelou do pravého růžku.
15:00
15:00
14:03
07:01
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Lukáš Pešek, asistoval Daniel Sýkora (1:1).
06:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Marek Rozkovec (1:0).
04:12
Vyloučen hráč Vojtěch Haken družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.