3:1
2:1
6:1
- : -
branky (asistence): 01:12 Jan Trlica (Tomáš Linhart), 01:40 Jan Trlica (Patrik Procházka), 10:59 Tomáš Havelka (David Šumpela), 19:09 Patrik Procházka (Jan Trlica), 25:15 Jan Trlica (David Šumpela), 33:43 Pavel Soldán (Tomáš Havelka), 34:15 Pavel Soldán (Michal Belza), 34:55 Jan Trlica, 36:56 Patrik Procházka, 40:42 Michal Belza (Patrik Procházka), 40:42 Michal Belza (Patrik Procházka)
branky (asistence): 06:08 Mirek Krhovský (Jan Oliva), 21:08 Martin Musil (Zbyněk Doležel), 43:23 Kamil Lerch (Bohdan Klímek)

FbC Aligators Orel Šlapanice C - Sokol Brno I EMKOCase GulliversC 11:3
2. Jan Trlica, 2. Jan Trlica, 11. Tomáš Havelka, 20. Patrik Procházka, 26. Jan Trlica, 34. Pavel Soldán, 35. Pavel Soldán, 35. Jan Trlica, 37. Patrik Procházka, 41. Michal Belza, 41. Michal Belza - 7. Mirek Krhovský, 22. Martin Musil, 44. Kamil Lerch; rozhodčí: Ladislav Plachý - Petr Gál; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Bajer 4, David Bajer 2, David Bajer 10 - Tomáš Kazda 0, Tomáš Kazda -4, Tomáš Kazda 3; po třetinách: 3:1, 2:1, 6:1;
45:00
43:43
Jarda Jágr z Komína se prosazuje!
43:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversC vstřelil Kamil Lerch, asistoval Bohdan Klímek (11:3).
43:05
JJ z Komína přitvrdil v brankovišti.
42:29
Gulls v útoku. U míčku Jarda Jágr z Komína.
42:09
Další zákrok Kazmy!
41:10
Dnes to Gullíkům nejde. Nemají svůj den a skóre se navyšuje. Ani hostující čaroděj Kazma nestačí. Mimochodem Jenda Trlica atakuje vrchní příčky kanadského bodování!!!
40:42
Branku družstva FbC Aligators Orel Šlapanice C vstřelil Michal Belza, asistoval Patrik Procházka (11:2).
40:33
Kazma zachránil hostující od další pohromy.
39:38
Jendův střelecký prach zvlhnul, stejně jako jeho fanynky!
39:03
Jedna střílí jako blázen. Pátý fík.
38:30
Proběhl backchecking.
38:10
Hostujícií Jarda Jágr prasárnou získal míč a nastřeluje tyčku.
36:56
Branku družstva FbC Aligators Orel Šlapanice C vstřelil Patrik Procházka bez asistence (10:2).
36:56
Patrik Procházka dal parádní gol, který už jsme mylem přisoudili Jendovi. Patriku promiń...
36:15
Florbalový Messi Martin Musil vykouzlil parádní kličku.
35:20
Zbyňa v úniku ztratil míč . ale ten převzal jeho spoluhřáč a jeho utěšená střela skončila mimo.
34:55
Branku družstva FbC Aligators Orel Šlapanice C vstřelil Jan Trlica bez asistence (9:2).
34:44
Trlica na hřišti. Třeste se!
34:15
Branku družstva FbC Aligators Orel Šlapanice C vstřelil Pavel Soldán, asistoval Michal Belza (8:2).
33:43
Branku družstva FbC Aligators Orel Šlapanice C vstřelil Pavel Soldán, asistoval Tomáš Havelka (7:2).
33:15
Třetí třetina zatím nahoru dolů.
32:42
Zbyněk jede jako buldozer. Musíme opravit manťáky.
31:46
Domácí Patrik Procházka zkušeně prohazuje beka Gulls a nabízí hráčům golovku. Patrik zůstal nepochopen.
30:36
Šlapanice pořád nechápou jaký je Trlica hráč a nenahrávájí mu. škoda pro domácí...
30:01
Jenda na hřišti, Kazma musí být v pozoru!
30:00
30:00
29:48
Hostující Kazma předvádí krásné tygří skoky a drží naděje na výhru.
28:52
Jenda Trlica je opět v laufu. Běhá, střílí, brání. Už je jednou nohou v Hattricku.
27:20
Dan Koubek startuje klubový žuk, ale poté co mu došlo, že nemá papíry musí zůstat doma a na skautink posílá Fialu.
25:15
Branku družstva FbC Aligators Orel Šlapanice C vstřelil Jan Trlica, asistoval David Šumpela (6:2).
25:15
Zaplněná hala v Tuřanech bouří a na hřiště lítají čepice. Jenda Trlica skoruje potřetí. Krásná práce s holí! Možná Jedna dostane laso do Hattricku, protože je to pazitvní hráč a takové v Hattricku momentálně potřebují!
24:26
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversC neproměnil Mirek Krhovský.
24:26
Vyloučen hráč Antonín Paš družstva FbC Aligators Orel Šlapanice C na 2 minuty za sekání.
24:26
Zbyněk si vykoledoval nájezd, ale odmítá jen proměnit. Takový hráč jako je Zbyněk by si měl víc věřit.
24:26
Nakonec jede Mirek a málem golmanový domácích přerazil nohu. Bohužel neskóruje. Jsem to říkal, že měl jet Zbyněk. Pro příště si to snad Gulls budou pamatovat.
23:03
Vyloučen hráč Pavel Kocourek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversC na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:40
Domácí Ducky vyváží míček a Trlica šlehaným backhendem do vlásů. Nic z toho...
21:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversC vstřelil Martin Musil, asistoval Zbyněk Doležel (5:2).
21:08
Pavel viděl poslední utkání Paula Kessela a zahrál si s hokejkou u pasu. Spočne si.
21:08
Gullivers drží trend na vstřelení branky v čase 6:08 každé třetiny. Krasný víko Musila a Doležal rozehrával.
20:43
Hostující matador Zbyněk podržel míč za bránou. Dobře Zbyňku!
19:09
Branku družstva FbC Aligators Orel Šlapanice C vstřelil Patrik Procházka, asistoval Jan Trlica (5:1).
19:09
Nádherný fík, dle Martina Zvěřiny, takže průměrný.
19:09
Patrik po zásluze skóroval. Hned po Jendovi nejlepší hráč Šlapanic.
18:20
Zažili jsme nejvzrušující moment druhé třetiny. Míček v rohu hřiště.
17:50
Jedna Trlica je platný i při defenzivě. Zastavil brejk Gullíků.
17:11
Jenda Trlica na míčku. Pobídl Patrika Procházku, ten ale nevsítil branku.
16:30
Soldán Pavel luxusně odebral míček alá Sáňa. Je tak dál Pavle.
15:50
Kazma v bráně hostujícího celku drží naděje na výhru.
15:31
Hraje se nahoru dolů. Bez větších šancí.
15:00
15:00
14:51
Za chvilku končí první třetina a Jenda Trlice je pořád bez dalšího zářezu.
13:00
Fantom v hostující bráně čaruje. Rysuje se mu snový kontrat u L'Oreál Paris, protože jeho účes stále drží.
12:10
Hrající legenda a veterán Zbyňa Doležal zkouší střelu zpoza těla. Bez úspěchu.
10:59
Branku družstva FbC Aligators Orel Šlapanice C vstřelil Tomáš Havelka, asistoval David Šumpela (4:1).
10:56
Tomáš "Ducky" Havelka se namýlí ze své oblíbené pozice.
09:49
Kapitán domácích trefil zlatovlásku do vlasů. Krásný zákrok!
09:21
Trlica zklamaný odchází na střídačku.
08:50
Pozor, pozor. Jenda Trlica na balónku!
08:20
Patrik Procházka v nadějné pozici střílí mimo.
06:52
Lauf Honzy Trlice vyprchal.
06:09
Mirek střílí, Jenda nahrává. Tomu říkám návrat z trestné lavice.
06:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversC vstřelil Mirek Krhovský, asistoval Jan Oliva (3:1).
05:43
Gullíci budou za chvilku v plnejch.
03:52
Vyloučen hráč Jan Oliva družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversC na 2 minuty za blokování hokejky.
03:52
Radek Procházka naservíroval pocukrovanou přihrávku svému spoluhráči. Mohl zasouvat do prázdné, ale situaci vyřešil sekerou Jenda Oliva. Jde si spočnout na trestnou.
03:52
Jenda tvrdí, že to bylo přes balón. No nevíme :)
01:41
Trlica je v hrozném laufu. Nechápeme proč ho domácí stáhli ze hřiště. Mohl to být nejrychlejší hattrick dnešního dne.
01:40
Branku družstva FbC Aligators Orel Šlapanice C vstřelil Jan Trlica, asistoval Patrik Procházka (3:0).
01:12
Branku družstva FbC Aligators Orel Šlapanice C vstřelil Jan Trlica, asistoval Tomáš Linhart (2:0).
00:01
Buly vyhrávájí domácí a kapitán se hrne dopředu. Nahrál a jeho spoluhráč trefil Gullivera do pupku.