1:0
2:3
1:0
- : -
branky (asistence): 05:53 Petr Brůžek (Michal Janíček), 24:44 Tomáš Klouda (Michal Janíček), 27:07 Tomáš Klouda (Otto Strakatý), 33:25 Tomáš Klouda (Vojtěch Ingr)
branky (asistence): 20:49 Václav Dvořák (Pavel Procházka), 22:17 David Staněk (Pavel Procházka), 28:00 Václav Dvořák (Pavel Procházka)

TJ Sokol Chýnov - FBC Došwich Milevsko A 4:3
6. Petr Brůžek, 25. Tomáš Klouda, 28. Tomáš Klouda, 34. Tomáš Klouda - 21. Václav Dvořák, 23. David Staněk, 29. Václav Dvořák; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Menšík ? - Vlastimil Dvořák ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 1:0;
45:00
34:55
Vyloučen hráč Patrik Plocha družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za bránění ve hře.
33:25
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Vojtěch Ingr (4:3).
32:00
V třetí části se domací borci pokusí vybojovat 3 body.
30:00
30:00
28:00
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Václav Dvořák, asistoval Pavel Procházka (3:3).
27:29
Hra se přlévá ze strany na stranu.
27:07
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Otto Strakatý (3:2).
24:44
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Michal Janíček (2:2).
22:17
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil David Staněk, asistoval Pavel Procházka (1:2).
20:49
15:00
15:00
13:00
Vyloučen hráč Tomáš Klouda družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za sekání.
10:00
Žadna větší šance na žádné straně
09:30
Utkání je zatim vyrovnané.
05:53
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Petr Brůžek, asistoval Michal Janíček (1:0).
04:30
Hosté teď nepříjemně ohružjí branku soupeře.
04:00
Domácí tým nastřelil tyč.
01:30
Utkání zatim probíhá ve volnějším tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko A:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Chýnov: brankář: Jiří Menšík; hráči v poli: Otto Strakatý, Jakub Kos, Josef Papež, Vojtěch Ingr, Tomáš Klouda