0:1
1:0
1:1
- : -
branky (asistence): 13:41 Denisa Šobáňová (Frederika Klčová), 27:15 Kateřina Sedlářová
branky (asistence): 01:49 Veronika Palánová (Lenka Kadlecová), 36:03 Veronika Palánová (Jana Jelínková)

FBK Spartak Hluk - FbC Aligators Orel Moutnice 2:2
14. Denisa Šobáňová, 28. Kateřina Sedlářová - 2. Veronika Palánová, 37. Veronika Palánová; rozhodčí: Šimon Borek - Jakub Fedra; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Manová ? - Petra Drápalová ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1;
39:00
36:03
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice vstřelil Veronika Palánová, asistoval Jana Jelínková (2:2).
36:03
Nepříjemnou ránu vypálila hráčka Aligators Palánová, která se od hlavy soupeřky odrazila do branky. Tímto gólem hosté opět vyrovnali stavy.
29:00
hráčky Aligators vyvíjí nepřijemný tlak na soupeřovu branku. Nutno podotknout, že hra se na obou stranách zostřila a rozhdčí často přerušuje hru.
27:15
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Kateřina Sedlářová bez asistence (2:1).
27:15
po necelých dvou minutách třetí třetiny Hluk otáčí průběh utkání a poprvé se dostává do vedení zásluhou hráčky Sedlářové.
26:00
26:00
Zatím jsme v průbehu utkání měli možnost shlédnout vyrovnané utkání. Po dvou třetinách je tedy stav nerozhodný.
26:00
22:04
Hráčky Aligators vyvíjí nebezpečný tlak na polovině soupeře.
13:41
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Denisa Šobáňová, asistoval Frederika Klčová (1:1).
13:41
Nepřesnou přihrávku Aligátorek zpracovala hráčka Hluku Klčová, která krásnou přihrávkou asistovala Šobáňové. Stav utkání je opět vyrovnaný.
13:00
13:00
06:37
Po krásné souhře útoku Aligators se dostala do šance hráčka Kadlecová, bohužel přestřelila skoro prázdnou branku.
01:49
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice vstřelil Veronika Palánová, asistoval Lenka Kadlecová (0:1).
01:49
Nádherná souhra hráček Aligators znamená změnu stavu 1:0 pro hosty. Kadlecová připravila pro Palanovou perfektní přihrávku.