2:0
2:3
4:3
- : -
branky (asistence): 02:13 Ladislav Dufek (Denis Jakubec), 15:54 Tomáš Líznar (Denis Jakubec), 30:55 Lukáš Gregr (Tomáš Líznar), 34:54 Tomáš Líznar (Thomas Jakubec), 57:16 Tomáš Líznar (Jakub Gremmel), 59:12 Patrik Jedlička (Pavel Volek), 59:40 Lukáš Gregr (Tomáš Líznar), 59:54 Tomáš Líznar (Lukáš Gregr)
branky (asistence): 20:33 Tomáš Pešek, 28:34 Tomáš Pešek, 31:28 Lukáš Zelenka (Tomáš Pešek), 44:44 Petr Liška (Tomáš Pešek), 55:47 Tomáš Pešek (Petr Liška), 57:23 Jan Sláma (Jan Suchý)

FbC Aligators Klobouky - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 8:6
3. Ladislav Dufek, 16. Tomáš Líznar, 31. Lukáš Gregr, 35. Tomáš Líznar, 58. Tomáš Líznar, 60. Patrik Jedlička, 60. Lukáš Gregr, 60. Tomáš Líznar - 21. Tomáš Pešek, 29. Tomáš Pešek, 32. Lukáš Zelenka, 45. Petr Liška, 56. Tomáš Pešek, 58. Jan Sláma; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2 + Ondřej Bábíček 10:4; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 21 - Lukáš Zemánek 22; po třetinách: 2:0, 2:3, 4:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Celý zápas jsme hráli dobře, akorát chybami v posledních pěti minutách jsme ztratili vítězství. Děkujeme soupeři, divákům a divákům u obrazovek.
60:00
Počet střel v utkání: Domácí(30), Hosté(27)
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Domácí(13), Hosté(9)
60:00
Komentář trenéra domácích: Po dvou vstřelených gólech jsme se přizpůsobili ospalému tempu soupeře a po celý zbytek utkání jsme byli směrem dopředu poměrně jaloví. Soupeři jsme góly doslova darovali a hloupými chybami jej vždy dostali zpět do zápasu. Naštěstí jsme v závěru protrhli střelecké trápení a strhli výhru na svou stranu. Děkuji divákům za návštěvu a soupeři za utkání.
60:00
59:54
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Lukáš Gregr (8:6).
59:54
Domácí odskočili na dvě branky a o vítězi je prakticky rozhodnuto!
59:50
Gregr vyhazuje
59:41
Doufáme, že domácí udrží skóre a hosté odjedou s prázdnou!
59:40
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
59:40
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Tomáš Líznar (7:6).
59:40
Domácí se opět trefují!
59:26
V tuto chvíli to vypadá že uvidíme prodloužení, podle nových pravidel 3na3.
59:12
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Pavel Volek (6:6).
59:12
V ponechané výhodě se trefil Patrik Jedlička!
58:48
Domácí musí zabrat a přestat dělat chyby.
58:37
Timeout FbC Aligators Klobouky
58:19
Gregr (domácí) trefil tyč!
57:23
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Jan Suchý (5:6).
57:23
Hosté rychlým golem opět ve vedení! Jan Sláma se obtočil kolem brány a skóroval.
57:16
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Jakub Gremmel (5:5).
57:16
Hattrickem dorovnal stav na 5:5 Líznar!
56:38
Volek (domácí) zastavil akci 2na1!
56:05
Dufek (domácí) se v tomto zápase přiučí nové pozici - obránce.
55:47
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Petr Liška (4:5).
54:28
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nesportovní chování.
54:28
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva FbC Aligators Klobouky na 10 minut za nesportovní chování.
54:14
Denis Jakubec nebezpečným zákrokem sestřelil soupeře, rozhodčí nechávají hru plynout dál.
53:24
Hosté v plném počtu na hrací ploše. Domácím se i přes početní výhodu nepodařilo vstřelit branku.
51:24
Vyloučen hráč Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
51:24
Hosté budou hrát 20 sekund 5na3, poté budou pokračovat 5na4.
49:33
Vyloučen hráč Tomáš Pešek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
49:33
Tomáš Pešek ještě diskutuje s rozhodčími, ale nic se nemění na tom, že Aligators budou hrát 2 minuty v početní výhodě.
49:30
Denis Jakubec si vynutil 2 minuty pro soupeře.
48:24
Líznar (domácí) sám před bránou ale hostující brankař skvělým zákrokem vychytal střelu!
46:05
Zelenka Lukáš měl možnost poslat svůj tým do vedení, ale pálil o kousek vedle.
44:44
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Liška, asistoval Tomáš Pešek (4:4).
44:44
Petr Liška prostřelil v početní výhodě 6na5 domácího brankaře a stav utkání je opět vyrovnaný! - 4:4
44:20
Rozhodčí ponechává početní výhodu.
43:40
Zelenka (hosté) sám před bránou, ale trefil brankaře.
42:35
Hostující hráč neměl daleko ke gólu, ale míček skončil v rukách Patrika Rychlého poté, co si jej vytáhl z boční sítě branky.
42:11
Chmela (domácí) střelou z půlky přestřelil.
41:32
Zatím jsme ve třetí třetině neviděli žádnou pořádnou akci.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Domácí(8), Hosté(9)
40:00
38:01
Máme dvě minuty do konce druhé třetiny a hosté rozehrávají od své brány.
36:45
Gregr (domácí) sám na brankaře, neuspěl.
36:05
Jedlička mohl navýšit na 5:3, ale promáchnul naprázdno.
34:54
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Thomas Jakubec (4:3).
34:54
Líznar krásnou střelou od mantinelu prostřelil na přední tyč! Domácí opět ve vedení!
32:44
Líznar z první vysoko přestřelil.
31:28
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Tomáš Pešek (3:3).
31:28
Lukáš Zelenka prostřelil a stav utkání je tak opět vyrovnaný.
30:55
30:55
Domácí opět ve vedení!
30:30
Domácí budou hrát přesilovou hru.
30:22
Vyloučen hráč Jaromír Čermák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
30:00
Z utkání žen tu moc fanoušků nezůstalo, ale i tak je v hale 37 diváků. Děkujeme!
29:38
Volek (domácí) dlouhý balonek na Gremmela, hostující brankař vyrazil maskou.
28:34
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek z trestného střílení (2:2).
28:34
Tomáš Pešek pojede trestné střílení.
28:34
Tomáš Pešek poslal míček Rychlému mezi nohy a stav utkání je 2:2.
28:30
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
28:30
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
27:57
František Chmela dával dlouhý balón před bránu, ale rozhodčí písknul hru vysokou holí.
25:31
Hostující golman musel z velkého brankoviště, aby zastavil dlouhý míč na domácího Gregra.
24:57
Hostům v obraně začal míček skákat, domácí se tak dostali do protiútoku.
23:28
Velká šance domácích, volný úder na brankovišti! Gregr nastřelil zeď.
22:51
Střela backhandem hráče číslo 13 z Uherského Hradiště jetí nad bránu.
21:54
Domácí jsou naprosto mimo hru.
21:00
Gregr (domácí) před bránu na Líznara, který byl před bránou úplně sám, ale hostujícího brankaře nedokázal překonat.
20:33
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek bez asistence (2:1).
20:33
Tomáš Pešek vykoupal 2 hráče a snižuje!
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Domácí(9), Hosté(8)
20:00
19:50
Poslední sekundy první třetiny mají míček na čepeli domácí.
18:15
Třetí lajna domácích Aligators se právě dostala na plac!
17:12
Gregr (domácí) svým příklepem nastřelil obránce hostů.
15:54
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Denis Jakubec (2:0).
15:54
Po parádní nahrávce Denise Jakubce domácímu Líznarovi sedla střela a zvyšuje na 2:0
15:25
Gremmel (domácí) od mantinelu před bránu na Líznara, golman opět na své pozici.
14:08
Chmela (domácí) dalekou střelou z půlky se snažil najít Laďu Dufka na teč, golman však byl rychlejší.
12:05
Akce hostů 2na1, Peškovi však střela nesedla.
11:23
Gregr (domácí) běhá tam a zpět a nemůže se zbavit soupeře.
09:25
Líznar (domácí) měl dva pokusy na střelu, ale pouze nastřelil prvního hráče.
07:39
Gregr (domácí) z rohu na Líznara, ale hostující obránce byl tam kde měl být.
05:41
Střelu Petra Lišky (hosté) zneškodnil Patrik Rychlý!
04:30
Akce domácích 3na1, Gregr dával na Gremmela, který ale netrefil bránu.
02:13
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Denis Jakubec (1:0).
02:13
Nahrávka Denise Jakubce našla čepel Ladislava Dufka, který obešel golmana a backhandem umístil míček do brány!
01:57
Havlíčkův Brod rozehrával kousek od brány domácích, gól nevstřelen!
01:01
Únik Jana Slámy (hosté) zkazila konečná nahrávka.
00:01
Domácí vyhráli buly a nyní hrají na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Petr Liška, Tomáš Rezek, Tomáš Pešek, Lukáš Zelenka, Jaromír Čermák
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Bábíček, František Chmela, Denis Jakubec, Ladislav Dufek, Patrik Jedlička