3:2
3:2
3:1
- : -
branky (asistence): 01:59 Vojtěch Zátopek (Jakub Kresta), 14:15 Lukáš Vávra (Daniel Opatřil), 16:20 Lukáš Vávra, 23:36 Ondřej Kubátko (Lukáš Vávra), 31:07 Lukáš Soukal (Lukáš Vávra), 34:05 Lukáš Vávra (Daniel Opatřil), 52:28 Adam Lichnovský (Jakub Kresta), 56:24 Adam Lichnovský (Daniel Šimíček), 59:35 Lukáš Vávra (Daniel Opatřil)
branky (asistence): 11:25 Petr Jeski (Roman Houbal), 15:17 Tomáš Suchomel (Petr Jeski), 27:02 Daniel Budík (Jiří Knotek), 36:46 Tomáš Suchomel (Daniel Budík), 54:34 Jiří Knotek (Petr Jeski)

FBC Vikings Kopřivnice - FK Orel Telnice 9:5
2. Vojtěch Zátopek, 15. Lukáš Vávra, 17. Lukáš Vávra, 24. Ondřej Kubátko, 32. Lukáš Soukal, 35. Lukáš Vávra, 53. Adam Lichnovský, 57. Adam Lichnovský, 60. Lukáš Vávra - 12. Petr Jeski, 16. Tomáš Suchomel, 28. Daniel Budík, 37. Tomáš Suchomel, 55. Jiří Knotek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Klinka 27 - Rudolf Turiak 37; po třetinách: 3:2, 3:2, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Marka Jehlára: Pro nás důležité nad velice silným soupeřem. Dneska musím pochválit celý tým, dařilo se nám střelecky,podařilo se nám blokovat dost střel. Děkuji soupeři a divákům.
59:59
Střely ve 3. třetině: 16:10
59:59
Komentář trenéra hostů Ivo Bartek: V zápase rozhodly naše individuální chyby, které soupeř dokázal potrestat a tím ovládnout zápas. Gratulujeme
59:59
Střely celkem: 45:32
59:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (9:5).
59:35
Vávra přidává další gól.
59:00
Začala poslední minuta 3. třetiny.
58:38
Monsport fotbalovým způsobem odkopl míček mimo hřiště.
58:01
Vávra vypíchl míček a běžel sám proti prázdné brance, tu ale netrefil.
56:50
Telnice to zkouší v šesti.
56:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Daniel Šimíček (8:5).
56:07
Kopřivnice se statečně brání.
55:29
Turiak neskutečně vychytal Vávru.
54:35
Lichnovský se moc dlouho neohřál na trestné.
54:34
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Jeski (7:5).
54:08
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
52:57
Klinka vychytal Jeskiho.
52:28
Timeout FK Orel Telnice
52:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kresta (7:4).
52:16
Vývoda ve slibné šanci zapomněl míček zasebou.
51:44
Vávra netrefuje branku.
51:07
Kopřivnice vyčkává s rozehrávkou.
50:00
Začala poslední desetiminutovka tohoto zápasu.
49:36
Kubátko výborně zachytil nahrávku.
47:07
Vyloučen hráč Petr Voltner družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za blokování hokejky.
47:07
Velice sporná situace na brankovišti.
46:36
Telnice se nevzdává a stále se snaží.
45:53
Daler zůstává ležet po tvrdém střetu otřesen na palubovce.
43:43
Knotek vypustil neskutečný granát, Klinka ale vychytal.
43:04
Jeski netrefil Klinkovu branku.
42:25
Kopřivnice bohužel nevyužila přesilovku.
40:01
Kopřivnice opět nastupuje do třetiny z přesilovkou.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 19:14
40:00
39:53
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Lukáš Vávra.
39:53
Vyloučen hráč Tomáš Suchomel družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za blokování hokejky.
39:00
Začala poslední minuta 2. třetiny.
38:10
Vávra v další velké šanci hledal spoluhráče.
36:46
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Tomáš Suchomel, asistoval Daniel Budík (6:4).
35:45
Zátopek dobře našel Sladkovského na druhé straně, druhý jmenovaný ale neprotlačil míček do branky.
35:14
Voltner z půlky netrefil branku.
34:06
Vávra kompletuje hattrick a navyšuje náskok Kopřivnice už na tři góly.
34:05
32:20
Klinka opět vytahuje výborný zákrok.
31:08
Vávra dobře našel na středu Soukala, který svou dělovkou málem protrhl i síťku branky.
31:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Lukáš Vávra (5:3).
30:09
Sladkovský se ocitl sám před brankářem, ale míček neprocedil do branky.
29:35
Zátopek dobře zakroutil střelu zpoza těla, branku však netrefil.
28:07
Klinka vychytal dobře mířenou střelu Knotka.
27:03
Krásná kombinace Budíka a Knotka, kteří vymýchali kopřivnickou obranu do prázdné .
27:02
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (4:3).
26:42
Lichnovský proletěl mezi obranou Telnice jako tajfun.
25:34
Opatřil dobře napadal, balónek mu ale proletěl mezi nohama.
24:58
Hra se začíná vyostřovat.
23:57
Lichnovský prověřil Turiaka.
23:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Lukáš Vávra (4:2).
22:51
Zátopek zkoušel ohrozit branku, počínal si však nedovoleně.
21:52
Fojtů netrefil branku.
20:01
Kopřivnice začne 2. třetinu přesilovkou.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 10:8
20:00
19:55
Vyloučen hráč Daniel Budík družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za sekání.
19:00
Začala poslední minuta 1. třetiny.
18:55
Kubátko netrefuje prázdnou branku.
18:11
Šimíček vyslal bombu z půlky a ohrozil tím branku.
16:54
Vávra využil chybu soupeře a vymíchal telnického brankáře.
16:20
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra bez asistence (3:2).
15:18
V ponechané výhodě Telnice vykombinovala kopřivnické do prázdné.
15:17
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Tomáš Suchomel, asistoval Petr Jeski (2:2).
14:16
Vávra bekhedovou střelou střelou mezi nohy navyšuje skóre.
14:15
14:00
Opatřil byl až moc důrazný u mantinelu a rozehrávat bude Telnice.
12:48
Vývoda zaspal na středu.
11:26
Střelu Petra Jeskiho nedokázal chytit ani Klinka a je vyrovnáno.
11:25
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Roman Houbal (1:1).
10:51
Kopřivnice přestála tlak a bude rozehrávat od svojí branky.
09:19
Telnice po dlouhé době drží míček na svých čepelích.