0:3
2:0
0:1
- : -
branky (asistence): 22:04 Oldřich Pecha (Petr Stejskal), 23:40 Pavel Stejskal (Jan Pecha)
branky (asistence): 00:19 Matěj Doubek (Ondřej Toman), 02:43 Michal Hošek (Tomáš Krátoška), 15:45 Matěj Doubek (Tomáš Krátoška), 53:23 Tomáš Dohnal (František Zajíc)

TJ Centropen Dačice - Pacovští Honzíci 2:4
23. Oldřich Pecha, 24. Pavel Stejskal - 1. Matěj Doubek, 3. Michal Hošek, 16. Matěj Doubek, 54. Tomáš Dohnal; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Ondřej Pech; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Michal Krejčí ?, Lukáš Vacuška ? - Jaroslav Mareš ?; po třetinách: 0:3, 2:0, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: V první třetině se nám podařilo vytvořit solidní náskok a po zbytek zápasu jsme poměrně slušně bránili a soupeř i přes výraznou střeleckou převahu nebyl schopen prostřelit famózního Mareše.
59:59
Komentář trenéra domácích: Srazila nás první třetina, kterou jsme si nechali neuvěřitelně utéct. Poté už jsme dotahovali, ale na brankáře hostí jsme vyzráli jen dvakrát, což je zkrátka málo. Děkujeme soupeři a přejeme mu šťastnou cestu domů.
59:59
střely 10:6 celkově 35:20
58:03
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
53:23
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval František Zajíc (2:4).
51:00
Daniel Holeček dnes rozhodně nemá svůj den
48:00
Kryš právě složil na zem dalšího fotbalistu
45:20
Hráč Sedláček právě prohlásil o brankáři hostí ,, je to fotbalista"
32:30
Hráč Doubek se pokoušel dostat do útočného pásma ale Petr Stejskal mu to nedovolil
30:25
Pavel Stejskal si nenechá dát housle jen tak!
28:50
Hráč Jiří Sedláček pozlobil golmana hostí
26:50
Hráč Tomáš Kubek právě odchází ze hřiště s krví v obličeji.
26:10
Začíná to tady pěkně vřít!
25:20
Hráč domácích jménem Gellner právě pozlobil obranu hostí
23:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Jan Pecha (2:3).
23:20
Hráč hostí jménem Doubek právě prohlásil větu ,,Hrajou jako prasata!"
22:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Petr Stejskal (1:3).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku 11:8
19:00
Hráč hostí právě předvedl ukázkový fotbalový pád, až se tomu celý pořadatelský sbor musel zasmát
17:00
Domácí se teď dostali do 3 střel se kterými neměl brankář hostů problém
15:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Tomáš Krátoška (0:3).
11:39
Domácí skvěle brání oslabení
10:30
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
10:00
René Mikel se právě dostal do obrovské šance kterou bohužel nepromněnil
04:30
Jiří Sedláček právě předvedl takový bodyček až s toho protihráč odletěl
02:43
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Tomáš Krátoška (0:2).
01:30
Pavel Stejskal nádherně zabránil soupeři přechodu do útočného pásma
00:19
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Ondřej Toman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Ondřej Toman, Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Michal Hošek, Tomáš Voldřich
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, René Mikel, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek