4:7
3:4
3:4
- : -
branky (asistence): 04:38 Tomáš Hruška, 05:07 Tomáš Svoboda, 06:07 Jan Sedlák (Adam Filip), 07:16 David Šindelář (Adam Šindelář), 19:45 Tomáš Hruška, 24:04 Marek Flutka (Matěj Čech), 28:55 David Šindelář (Jan Sedlák), 32:11 Tomáš Hruška (David Sgall), 36:12 Tomáš Hruška (David Šindelář), 40:02 Tomáš Hruška (Tobiáš Chaloupka)
branky (asistence): 01:45 Jakub Žiška (Přemysl Vávra), 02:31 Tomáš Mánek (Lukáš Vejlupek), 03:10 Martin Mattes (Jaroslav Petrák), 03:39 Martin Mattes (Zdeněk Prokůpek), 09:46 Jan Martinek (Josef Nový), 11:59 Jaroslav Petrák (Jan Martinek), 13:08 Martin Mattes (Jaroslav Petrák), 22:35 Jakub Žiška (Zdeněk Šejvl), 25:26 Tomáš Mánek (Jakub Žiška), 27:13 Jakub Žiška (Zdeněk Prokůpek), 27:32 Martin Mattes (Jaroslav Petrák), 30:34 Jan Martinek (Martin Mattes), 33:06 Martin Mattes (Lukáš Hušek), 39:54 Karel Petrák (Zdeněk Prokůpek), 44:48 Tomáš Mánek (Zdeněk Šejvl)

DDM Horní Počernice ORKA - Panthers Praha 10:15
5. Tomáš Hruška, 6. Tomáš Svoboda, 7. Jan Sedlák, 8. David Šindelář, 20. Tomáš Hruška, 25. Marek Flutka, 29. David Šindelář, 33. Tomáš Hruška, 37. Tomáš Hruška, 41. Tomáš Hruška - 2. Jakub Žiška, 3. Tomáš Mánek, 4. Martin Mattes, 4. Martin Mattes, 10. Jan Martinek, 12. Jaroslav Petrák, 14. Martin Mattes, 23. Jakub Žiška, 26. Tomáš Mánek, 28. Jakub Žiška, 28. Martin Mattes, 31. Jan Martinek, 34. Martin Mattes, 40. Karel Petrák, 45. Tomáš Mánek; rozhodčí: Filip Dolejší - Martin Jirka; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - Lukáš Hušek ?; po třetinách: 4:7, 3:4, 3:4;
45:00
Vyjádření trenéra hostí (David Kolář): " Místy to spíše vypadalo, že do Radlic přijely dva týmy z NHL. Hra do obrany byla hrozivá, 10 obdržených gólů je příliš mnoho. Naštěstí jsme potvrdili zlepšenou střeleckou potenci a soupeře přetlačili. Děkujeme Pánubohu, že máme na injury listu jenom jednoho hráče a rovnou zdravíme Přemka a doufáme, že se nám dá brzy dokupy. "
45:00
44:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Zdeněk Šejvl (10:15).
44:20
Vejlupek zaklekl do granátu.
43:47
Orka v šesti!!!
40:02
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Tobiáš Chaloupka (10:14).
40:00
Bárta přichází o svou jedinou výhodu, jeho hokejka padá k zemi a Hruška běží sám na Huška. Bohužel trefuje pravou šibenici a Hušek je bezmocný.
39:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Zdeněk Prokůpek (9:14).
39:53
K.Petrák vykoupal 3 hráče a pak to hodil Marvanovi přímo nad nohu.
38:04
K.Petrák dostal od Mattese krásnou přihrávku. Trefuje pouze betony.
36:12
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval David Šindelář (9:13).
36:00
Vyloučen hráč Adam Filip družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
34:55
Panteři i ve hře 3 na 5 předvádí skvělý výkon.
34:31
Vyloučen hráč Lukáš Bárta družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
34:30
Lukáš Bárta nejspíš nevěděl co dělá když po písknutí strkal do hráče z Orky. Snad na trestné vychladne.
34:04
Vyloučen hráč Tomáš Mánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
33:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Lukáš Hušek (8:13).
32:11
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval David Sgall (8:12).
30:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Martinek, asistoval Martin Mattes (7:12).
30:00
30:00
28:55
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil David Šindelář, asistoval Jan Sedlák (7:11).
28:02
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jaroslav Petrák (6:11).
27:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval Zdeněk Prokůpek (6:10).
27:04
Vyloučen hráč Tomáš Sadil družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
25:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Jakub Žiška (6:9).
24:04
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Marek Flutka, asistoval Matěj Čech (6:8).
22:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval Zdeněk Šejvl (5:8).
19:45
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška bez asistence (5:7).
18:50
Vyloučen hráč David Förster družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:08
13:07
Mattes se nejspíš učil rybičku od Huška a ve vzduchu zakončuje svůj hattrick.
11:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Jan Martinek (4:6).
09:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Martinek, asistoval Josef Nový (4:5).
09:45
Matinek doráží balón od Marvana a je z toho další gól.
08:16
A je vyrovnáno, i přes počáteční tlak panterů se Orka dostali do útoku.
07:16
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil David Šindelář, asistoval Adam Šindelář (4:4).
06:34
To co se událo v předchozích 4 minutách nebudeme komentovat, z důvodu abnormálně vytížené pořadatelské služby. Za případné problémy se omlouváme.
06:07
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Sedlák, asistoval Adam Filip (3:4).
05:07
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Svoboda bez asistence (2:4).
04:38
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška z trestného střílení (1:4).
03:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Zdeněk Prokůpek (0:4).
03:38
Vyloučen hráč David Sgall družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:10
02:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Lukáš Vejlupek (0:2).
01:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval Přemysl Vávra (0:1).
01:44
Žiška střílí do balónku odraženého od bránícího heáče, je z toho gól...
00:50
Pepa Nový vyslal první střelu za pantery. Marvan chytá.
00:01
Úvodní buly vyhráli Panteři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích DDM Horní Počernice ORKA:
00:00
Přejeme všem dobré ráno z krásně zmrzlé Radlické nafukovačky. V dnešním utkání se proti sobě postaví soupeři z vrchní i spodní části tabulky. Bude to Pantherská kanonáda nebo Orkovské překvapení? UVIDÍME!!!