1:3
8:0
3:1
- : -
branky (asistence): 16:11 Petr Jeski (Roman Houbal), 20:53 Jan Daler (Petr Kubala), 23:18 Zdeněk Habr (Petr Jeski), 24:44 Petr Jeski (Jan Charvát), 33:49 Petr Jeski (Tomáš Suchomel), 34:27 Ondřej Krejčí (Jan Novotný), 37:42 Jan Charvát (Petr Kubala), 37:46 Daniel Hruška (Zdeněk Habr), 39:45 Zdeněk Habr (Daniel Hruška), 48:03 Zdeněk Habr (Daniel Hruška), 50:38 Zdeněk Habr (Petr Jeski), 58:47 Daniel Hruška (Zdeněk Habr)
branky (asistence): 07:10 Lukáš Váša (Petr Tlustoš), 07:29 Ondřej Dvořák (František Košík), 19:54 František Košík (Petr Tlustoš), 53:55 Lukáš Váša (Filip Dvořák)

FK Orel Telnice - Hippos Žďár n/S. 12:4
17. Petr Jeski, 21. Jan Daler, 24. Zdeněk Habr, 25. Petr Jeski, 34. Petr Jeski, 35. Ondřej Krejčí, 38. Jan Charvát, 38. Daniel Hruška, 40. Zdeněk Habr, 49. Zdeněk Habr, 51. Zdeněk Habr, 59. Daniel Hruška - 8. Lukáš Váša, 8. Ondřej Dvořák, 20. František Košík, 54. Lukáš Váša; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 28 - Petr Krátký 28; po třetinách: 1:3, 8:0, 3:1;
60:00
Střely celkem:
FK Orel Telnice 40,
Hippos Žďár n/S. 32.
60:00
Záznam dnešního utkání bude k dispozici na freevideo.cz sekce "rape".
60:00
Hodnocení zápasu z pohledu trenéra hostů Filipa Dvořák: O osudu utkání rozhodla katastrofální druhá třetina. Ve třetí části jsme na to s utkáním něco udělat neměli mentálně ani fyzicky. Takový výkon je potřeba hodit rychle za hlavu. Děkujeme soupeři za famózní pořádání.
60:00
Střely ve 3. třetině:
FK Orel Telnice 20,
Hippos Žďár n/S. 20.
60:00
Hodnocení zápasu z pohledu trenéra domácích Ivoše "Boha" Bartka: Po zlepšeném výkonu ve druhé třetině jsme s jistotou vyhráli. Děkujeme soupeři a Zdeňku Habrovi.
60:00
59:19
Vyloučen hráč Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
58:47
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Hruška, asistoval Zdeněk Habr (12:4).
58:40
Houbal teď kamarádsky zadovkou na Ondráčka, který se musí trošku proběhnout.
56:32
Dobře zahrané oslabení od Hrochů, domácí měli velké problémy se k něčemu v přesilovce dostat.
54:30
Vyloučen hráč Lukáš Váša družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
54:20
Peříček teď krásně zpracovává vysoký míček a ještě nahrává přes 2 napadající hráče domácích.
53:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Filip Dvořák (11:4).
52:43
Vyloučen hráč Jan Daler družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:58
Jeski bojuje o titul nejlepšího hráče, už i chytá za Bartka.
50:38
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Petr Jeski (11:3).
50:38
To už pomalu přesává být vtipné.... Habr suv(t)eréně zasouvá za Krátkého.
50:30
Dvořák F. v 100 % šanci - Bartek zachraňuje.
50:00
Pro nevěřící po 1. třetině:Klikni zde
49:30
Ondráček chce prosadit Bartka jako hráče utkání.
48:33
Bartek zkušeně vyráží střelu rovnou do brejku pro Novotného, ten je bohužel za chvíli odzbrojen Tlustošem.
48:03
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Daniel Hruška (10:3).
48:03
Hattrick (ne Brno) kompletuje Habr
45:50
Kandidát na hráče utkání je určitě i dobře chytající Bartkek, nicméně máme strach, že by jeho výhru zkonfiskovala hlava rodiny.
42:40
Krejčí teď dobře zaforčekoval a vybojoval míček do Voltnera, ten střílí senzačně do rohu! Hřiště... (smutný smajlík) P.S.: Žádám Český florbal o podporu emoji a gifů v online zápise.
41:11
Krátký teď po sekeře dlouze drží za ruku, nakonec je OK, ostatně mu bohužel nic jiného nezbývá.
41:10
Charvát teď projel útočnou třetinou jak Simír německou dálnicí a nebezpečně střílí.
40:40
Buldoci maskování za telnické Orli teď drží míček v útočném pásmu.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině:
Hippos Žďár n/S.12.
40:00
O 2. přestávce můžeme vidět vystoupení námořníků z Božkovského rybníku, zrovna vztyčují hlavní plachtu. Už jenom zbývá dát kormidlo na pravobok a můžeme plout vstříc třetí třetině.
40:00
39:45
39:45
Houbal na Hrušku ten Habra. Pán z Hattricku trhá poslední zbytky vlasů, že nechal takové opory jít si svojiícestou.
39:30
Daler se teď prezentoval krásným skluzem. V tom věku!
38:33
Krejčí krásným krossem na někoho dalšího, pardon nepamatuji si. Už vím proč si nepamatuji druhé jméno, on totiž neproměnil.
37:46
37:46
Habr posílá Hrušku do samostané akce a ten z přehledem proměňuje.
37:42
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jan Charvát, asistoval Petr Kubala (7:3).
37:42
Míček se chvilku převaluje po střele Charváta na brankové čáře, po chvilce se rozmýšlí a překuluje se za brankovou čáru.
37:15
Ondráček se prezentuje dobrou střelou a levá polovina haly tleská.
37:12
Daler "Borisem Žabkou" na Kubalu, ten z první netrefuje ideálně.
36:20
Suchomel z předbrankového prostoru odvrací placýrkou na roh.
34:27
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Jan Novotný (6:3).
34:27
Tak tohle nestíhám sledovat. Prosíme Dana Budíka ať se v Betlémě nemodlí tak intenzivně, děkujeme.
33:49
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Tomáš Suchomel (5:3).
33:49
Jeski zasouvá do odkryté a kompletuje Hattrick (neplést s Hattrick Brno)
33:30
Naštěstí si Suchomel dlouhý míček sklepává pro sebe.
32:20
Haman peláší u mantinelu, jeho střela naštěstí vymetla pouze ochranou síť za brankou Bartka.
31:38
Košík si chtěl zahrát Dalera, naštěstí jeho beckhand nedosahuje kvalit telnického Davida Luize.
31:00
Kubala teď trošku déle drží míček, už jsem měl strach, že některé z divaček málem porodily.
29:10
Dobré střídání nějaké z telnických lajn kde hrají Jeski, Hruška, Houbal , Habr, Suchomel.
27:40
Tlustoš na Dvořáka F. ten v dobré pozici netrefuje mezi 3 tyče.
27:00
Dvořák střílí do protipohybu Bartka, ten si trochu zabreakoval a míček vyrazil.
25:50
Hruška před brankou chtěl ještě vylepšit pozici pro své spoluhráče, míček se odráží od končetiny hráče hostů.
24:44
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Jan Charvát (4:3).
24:44
Jeskimu to prostě dnes nestačí. Jeski natahuje z půlky a na tohle byl i krátký Krátký.
24:10
Agilní "Levák Bob" Daler chtěl proskočit mezi třemi hrochy, bohužel ti byli ozbrojeni holemi a za cenu faulu ho nenechali proskočit.
23:18
23:18
Jeski zhazuje před branku na volného Habra, ten už ve své dlouholeté kariéře zažil spoustu a nemýlil se.
22:40
Kubala na dobře postaveného Charváta, ten se ovšem netrefuje tak dobře jako obuškem do recidivistů.
21:50
Voltner z volného úderu nebezpečně na Krátkého, ten se nechává trefit a odráží do rohu hřiště.
20:53
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jan Daler, asistoval Petr Kubala (2:3).
20:53
Kubala zpoza branky na Dalera, který se tradičně beckhandem, jednou rukou a ze vzduchu nemýlí.
19:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Petr Tlustoš (1:3).
19:54
Tlustoš nezahálel s rozehrávkou, posílá dlouhou na Košíka a ten pod břevno Bartkovy svatyně.
19:47
Timyyyy se presentoval dobrou střelou, tečována za mantinel.
18:30
Habr krossem na Hrušku, Krátký navzdory svému jménu dosáhl na pěknou střelu.
16:11
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Roman Houbal (1:2).
16:11
Jeski natahuje od půlky a nekompromisně k tyčce!
15:35
Charvát teď jako prodloužená ruka zákona operuje až za brankou hostů. Byl ovšem vykoupán Petříčkem, no co, alespoň takhle se dostane ke koupání.
14:52
O pár sekund později Voltner ve vynikající šanci, bohužel pouze "prozvonil" masku Krátkého.
14:20
Krejčí zpoza branky na Voltnera, ten nezvládl klíčový okamžik.
13:52
Hraje se 5 na 5
13:00
Houbal vrací na Jeskiho a ukrajují tak drahocené jednotky času.
12:20
Haman z první, pouze do připraveného Bartka.
11:52
Vyloučen hráč Vít Mlejnek družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za bránění ve hře.
11:52
Mlejnek, stejně jako zbytek žlutých, nechápavě ale pokorně přijímá svůj trest.
11:10
Suchomel napružil dobrou střelu, Krátký rukama vyráží.
10:20
Mlejnek proklouzl, tak to má nejradši, do útočné třetiny, jeho přízemní pokus kryje "kick save" Krátkého.
09:13
Váša a jeho "Klub osamělých srdcí", naprosto sám před Bartkem, ten kryje postupně snad všemi částmi těla.
08:50
Houbal po včerejších Poličkách stále při chuti, další "jedovka".
07:50
Před brankou hostů Daler, bohužel trefuje prvního čekajícího hrocha.
07:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval František Košík (0:2).
07:29
Z první se do prázdné branky prosazuje Dvořák O.
07:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Petr Tlustoš (0:1).
07:10
Tlustoš našel úplně volného Vášu, který měl příliš mnoho času na přípravu střely.
06:30
Petříček Vít nastřeluje "do ohně" z půlky, Suchomel srdnatě vybojovává míček.
05:30
Kapitán domácích Jeski zjevně nebyl úplně spokojený s umístěním rozehrávky... "Tady budeme rozehrávat" Jeski: "Až tam? No ty vo*e"
04:40
Zděnek "Taťulda" Habr nastřeluje z otočky pouze hostujícího Dvořáka F.
04:00
Váša z křídla, Bartek má připravenou i druhou ruku a kryje dobře umístěnou střelu.
02:40
Mlejnek dobře odvrátil letící míček a zabránil tak vznikající šanci hostů.
02:00
Hroch Dvořák v 90 % šanci, Bartek bleskově skáče a kryje jeho pokus rukavicí.
01:20
Jeski famózním krossem na nováčka Houbala. Jeho střelu však chytá další účastník zápasu ve žlutém dresu, hostující brankář.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Petr Krátký; hráči v poli: Filip Dvořák, Vít Petříček, Petr Tlustoš, František Košík, Lukáš Váša
00:00
Line-up domácích FK Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Petr Jeski, Ondřej Krejčí, Petr Voltner, Jan Novotný, Tomáš Suchomel