3:4
1:2
4:2
0:0
branky (asistence): 08:45 Pavla Manová, 10:52 Monika Jahodová (Pavla Manová), 19:38 Tereza Ondráčková (Petra Ondráčková), 28:08 Petra Drápalová (Veronika Martincová), 45:51 Marie Halasová, 47:17 Marie Halasová (Tereza Ondráčková), 57:32 Petra Drápalová (Pavla Manová), 59:53 Petra Drápalová (Pavla Buráňová)
branky (asistence): 05:52 Denisa Dunajčáková (Eliška Buchalová), 13:16 Eliška Buchalová (Denisa Dunajčáková), 15:15 Denisa Dunajčáková (Eliška Buchalová), 16:46 Eliška Buchalová (Anna Miholová), 22:45 Anna Miholová (Eliška Buchalová), 31:01 Eliška Buchalová (Denisa Dunajčáková), 49:24 Eliška Buchalová, 52:04 Eliška Buchalová, rozhodující nájezd Anna Miholová

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - IBK Hradec Králové 8:9pn
9. Pavla Manová, 11. Monika Jahodová, 20. Tereza Ondráčková, 29. Petra Drápalová, 46. Marie Halasová, 48. Marie Halasová, 58. Petra Drápalová, 60. Petra Drápalová - 6. Denisa Dunajčáková, 14. Eliška Buchalová, 16. Denisa Dunajčáková, 17. Eliška Buchalová, 23. Anna Miholová, 32. Eliška Buchalová, 50. Eliška Buchalová, 53. Eliška Buchalová, Anna Miholová; rozhodčí: Matěj Otáhal - Bohuslav Juráš; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Ivana Hradečná 24 - Michaela Frühbauerová 34; po třetinách: 3:4, 1:2, 4:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Marie Halasová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Hradec Králové hráč Anna Miholová a vstřelil rozhodující gól (8:9).

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Petra Drápalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Hradec Králové hráč Eliška Buchalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Hradec Králové hráč Anna Miholová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Petra Drápalová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Hradec Králové hráč Denisa Dunajčáková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Pavla Manová , ale gól nevstřelil.

65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Ani prodloužení nám neurčilo vítěze. Rozhodnou tedy trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra domácích pana Jaroslava Hály: Neuvěřitelný zápas s neuvěřitelným vyvrcholením. I přes prohru jsem maximálně spokojen s hrou našeho týmu. Děkuji soupeři za skvělý zápas, přeji šťastnou cestu domů.
65:00
Celkový počet střel: Domácí 42, Hosté 32.
65:00
Komentář trenéra hostů pana Josefa Janečka: Dnes to byl divno zápas s velkým finále spíše pro fanoušky. Nevím jak kolega trenér ale já jsem zralí na panáka. Holky musím pochválit za odmakaný víkend ale k šestému bodu nám chyběla spousta věcí. Díky soupeři za zápas.
65:00
64:43
Vyloučen hráč Jana Pražáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
63:00
Nervy pracují na obou stranách.
62:30
Závar před brankou domácích. Důrazná obrana dokázala míček uklidit.
61:30
Do prodloužení vlétly oba týmy na 100%. Hra se přelévá ze strany na stranu.
60:01
Úvodní vhazování prodloužení vyhrávají domácí.
60:00
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Domácí 19, Hosté 11.
60:00
59:53
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Pavla Buráňová (8:8).
59:10
Hráčka IBK Hradec Králové Buchalová neopatrně zahrála míček ze střídačky, čímž dala výhodu početní výhody domácím.
59:09
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
57:33
Vysoké napadání nese své ovoce. Střela, kterou vyslala Manová branku minula, avšak se štěstím se odrazila od mantinelu přímo před bránu, kde čekala připravená Drápalová. Odkrytou branku nešlo netrefit.
57:32
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Pavla Manová (7:8).
55:43
Šance FBC Aligators. Manová si dobře našla místo mezi obránci a prudkou střelou ohrozila branku hostí. Brankářka však stihla všas zareagovat.
54:02
Domácí vsází na vysoké napadání.
52:51
Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
52:51
Trenér domácích svolává své svěřenkyně směrem k lavičce. Chystá se notná dávka taktických informací.
52:05
Po hrubé chybě v rozehrávce domácích se k míčku dostala Buchalová. Hradečná neměla žádnou šanci.
52:04
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová bez asistence (6:8).
51:05
Domácí se i po obdrženém gólu dostávají znovu do tempa a nic nevzdávají.
49:24
49:24
Po souboji za brankou se Ondráčková P. (FBC Aligators) svijí v bolestech. Míček se ocitl v brance domácích. Počkáme si na rozhodnutí sudích, jak s touto situací naloží.
47:18
Florbalová paráda! I takto by se dala nazvat akce Ondráčkové T. která vybojovala míček na polovině hřiště a přihrávkou před odkrytou branku našla Halasovou, ta se v koncovce nemílila.
47:17
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Marie Halasová, asistoval Tereza Ondráčková (6:6).
46:47
Oba týmy hrají v plném počtu.
45:52
Hra čtyři na čtyři zatím více svědčí domácím. Dobrou individuální akcí se předvedla Halasová. Dokázala se natlačit před obránce a kličkou brankářce nedala šanci.
45:51
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Marie Halasová bez asistence (5:6).
44:47
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
44:47
Vyloučen hráč Eliška Štěpančíková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za hrubost.
42:00
Domácí Baranová se prodírá obranou jako tank! Dostala se na dostřel před branku, její střelu dobře zblokovala obrana.
41:05
Po vyhraném souboji na polovině soupeře se ke střele dostala domácí Ondráčková P. Střela však postrádala razanci. Brankářka neměla sebemenší problém.
40:01
Úvodní bully třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Pramos Šitbořice FBC Aligators 9, IBK Hradec Králové 9.
40:00
Obraz hry se ve druhé třetině příliš nezměnil. Oba týmy se stále prezentují pohlednou, ač tvrdou hrou. Tohle se ale v tak vypjatém zápase dá očekávat.
40:00
38:00
Baranová (FBC Aligators) se dokázala s míčkem otočit a vystřelit. Střela o kousek mijí tyč.
37:39
Hra se přiostřuje, o čemž svědčí i více přerušení.
36:20
Domácí hrají v plném počtu.
36:16
Dobrý zákrok vytáhla těsně před koncem oslabení Hradečná.
35:23
Domácí opět aplikují držení míčku za brankou soupeře což se jim opět daří.
34:21
Hráčky IBK Hradec Králové mají opět přiležitost v podobě početní výhody. Proti pravidlům se provinila brankářka domácích Hradečná. Její trest si odpyká Pražáková.
34:20
Vyloučen hráč Ivana Hradečná družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za hrubost.
33:50
Domácí opět v dobré pozici! Po chybě v rozehrávce hostů se k míčku dostala Ondráčková P. na její střelu však stačila brankářka včas zareagovat.
32:22
Obrovská šance domácích. Jahodová K. skvěle našla sestru Jahodovou M. která promáchla před odkrytou brankou.
31:02
Hosté opět navyšují vedení. Střelou příklepem se v protiútoku prosazuje Buchalová.
31:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Denisa Dunajčáková (4:6).
30:00
Domácím se daří držet míček za soupeřovou brankou a vteřinu po vteřině stahují dvouminutové oslabení.
29:24
Vyloučen hráč Jana Pražáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za blokování hokejky.
28:09
Krásnou střelu do horního rohu vyslala Drápalová (FBC Aligators). Na její střelu nedokázala brankářka zareagovat.
28:08
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Veronika Martincová (4:5).
26:30
Hostující Dohnalová se dostala do samostatného úniku. Její přízemní střelu k tyči vyrazila nohou Hradečná.
24:39
Sama před brankou se teď ocitla Ondráčková P. (FBC Aligators), svou šanci však využít nedokázala. Střelou "mezi betony" na brankářku nevyzrála.
22:56
Další branku družstva IBK Hradec Králové vstřelila Miholová, když po dobré přihrávce od Buchalové zakončovala do odkryté branky.
22:45
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Eliška Buchalová (3:5).
22:10
Znovu hrozí hosté. Po volnějším vstupu do druhé třetiny se míčku zmocnila Buchalová a svou střelou orazítkovala vzdálenější tyč.
21:00
Po dobré kombinaci na ose Ondráčková, Baranová se druhá jmenovaná dostala ke střele. Míček jen o kousek mijí branku.
20:01
Po úvodním bully druhé třetiny se míčku zmocnily domácí.
20:00
20:00
První třetina nám přinesla výživnou zábavu v podobě kombinačního, oku lahodícího florbalu z obou stran. Šance byly na obou stranách, hra byla vyrovnaná. Ale přece jen si hosté odnášejí jednogólový náskok. Nechme se překvapit jak na dosavadní průběh utkání zareagují trenéři obou družstev a jaké taktické pokyny vštěpí do hlav svým svěřenkyním.
20:00
Počet střel v první třetině: domácí 12, hosté 10.
20:00
19:39
Přece jen se domácí dočkaly. Příkladná spolupráce sester Ondráčkových vyvrcholila gólem.
19:38
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Ondráčková, asistoval Petra Ondráčková (3:4).
17:25
Hosté jakoby svou hru přesunuly do obranného bloku. Domácím se nedaří propasírovat míček přes důraznou obranu.
16:46
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (2:4).
16:09
Nemastné, neslané. Takto bychom v jednoduchosti mohli schrnout přesilovou hru domácích.
16:08
Hosté hrají v plném počtu.
15:16
Hostujícím hráčkám se podařilo vstřelit gól v oslabení. Rychlým protiútokem zaskočily obranu a střelou do prázdné branky navyšují skóre na 3:2.
15:15
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Eliška Buchalová (2:3).
14:08
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:17
Nedáš, dostaneš. Léty prověřený zákon který teď na vlastní kůži pociťují domácí. Po nedůrazu před vlastní brankou se podařilo uvolnit hráčce hostů Buchalové a střelou do prázdné branky vyrovnává.
13:16
12:00
Hráčky Fbc Aligators se snaží vyzrát na soupeře kombinační hrou. Což se jim více méně daří. Další střela Manové končí jen těsně vedle tyčky.
10:53
Střela kterou se prezentovala Jahodová M. měla jak razanci, tak přesnost. Brankářce nedala žádnou šanci. Domácí se poprvé v utkání dostávají do vedení.
10:52
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Pavla Manová (2:1).
08:46
Domácí Manová se dobře zorientovala po chybě v obraně hostů. Střela z úhlu propadla za záda brankářky.
08:45
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová bez asistence (1:1).
06:10
Domácí Baranová se po perfektní přihrávce řítí sama na branku. Samostatný nájezd proměnit nedokázala. Brankářka vystihla směr kličky.
05:53
Dobře zahraná standardní situace hostů. Buchalová viděla volnou spoluhráčku Dunajčákovou na středu hřiště. Ta se z blízkosti nemílila a otevírá dnešní gólový účet.
05:52
03:20
Ke slovu se znovu hlásí hostující hráčky. Po standardní situaci na polovině hřiště se pokusily překvapit brankářku vysokým náhozem. Míček se štěstím z pohledu domácích letí těsně nad horní tyčkou.
02:30
Domácí Baranová se pokusila překvapit střelou z první. Její pokus od mantinelu však brankářka s přehledem chytá.
01:00
Hostující hráčky se dostaly do vynikající šance, když dokázaly vyřešit situaci dva na jednoho jednoduchou kombinací. Koncovce však chyběla přesnost.
00:01
Úvodní bully vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Bohuslav Juráš.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Michaela Frühbauerová; hráči v poli: Monika Pešková, Kristýna Šarounová, Markéta Dohnalová, Vlasta Tomečková, Lucie Košková
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Ivana Hradečná; hráči v poli: Pavla Manová, Anna Hanusová, Petra Drápalová, Pavla Buráňová, Veronika Martincová