1:2
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 06:33 Milan Kurka (vlastní branka), 20:55 Martin Halousek (Martin Smola), 35:43 Martin Smola (Jakub Gregorczyk)
branky (asistence): 10:51 Roman Truhlář (Tomáš Jirsa), 11:45 Vojtěch Havránek (Tomáš Janura), 17:35 Tomáš Jirsa (Miroslav Pekárek), 29:39 Jan Brett (Roman Truhlář), 41:32 Jan Brett (Radek Cinko)

HAGA Pardubice B - FbC Titáni USK Pardubice 3:5
7. Milan Kurka, 21. Martin Halousek, 36. Martin Smola - 11. Roman Truhlář, 12. Vojtěch Havránek, 18. Tomáš Jirsa, 30. Jan Brett, 42. Jan Brett; rozhodčí: Martin Trnka - Martin Mareš; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Patrik Mládek 15 - Adam Pacinda 25; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:1;
44:22
Vyloučen hráč Jan Brett družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:49
Timeout HAGA Pardubice B
41:32
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jan Brett, asistoval Radek Cinko (3:5).
40:27
Vyloučen hráč Patrik Mládek družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:43
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Smola, asistoval Jakub Gregorczyk (3:4).
30:00
30:00
29:39
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jan Brett, asistoval Roman Truhlář (2:4).
22:13
Vyloučen hráč Miroslav Pekárek družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání.
20:55
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Halousek, asistoval Martin Smola (2:3).
17:35
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Miroslav Pekárek (1:3).
15:00
15:00
11:45
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Vojtěch Havránek, asistoval Tomáš Janura (1:2).
10:51
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Roman Truhlář, asistoval Tomáš Jirsa (1:1).
06:33
Vlastní branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Milan Kurka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Titáni USK Pardubice: brankář: Adam Pacinda; hráči v poli: Milan Kurka, Jan Brett, Radek Cinko, Vojtěch Havránek, Tomáš Janura
00:00
Line-up domácích HAGA Pardubice B: brankář: Patrik Mládek; hráči v poli: Martin Smola, Jakub Janda, Jaroslav Wohlhöfner, Petr Papák, Jakub Gregorczyk