4:0
1:0
2:0
- : -
branky (asistence): 02:43 Veronika Bláhová, 03:12 Kateřina Martinková (Kateřina Hátlová), 06:29 Veronika Bláhová (Kateřina Martinková), 09:55 Veronika Bláhová (Kristýna Šanderová), 15:58 Kateřina Hátlová (Jaroslava Bálintová), 30:06 Kateřina Martinková, 34:22 Pavla Mikulková (Kateřina Hátlová)

TJ Sokol Jaroměř - HAGA Ladies Pardubice 7:0
3. Veronika Bláhová, 4. Kateřina Martinková, 7. Veronika Bláhová, 10. Veronika Bláhová, 16. Kateřina Hátlová, 31. Kateřina Martinková, 35. Pavla Mikulková; rozhodčí: Tomáš Vítek - Gabriela Žáčková; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 14 - Kamila Marková 27; po třetinách: 4:0, 1:0, 2:0;
45:00
43:20
O kousek minula střela domácí K. Martínkové levý roh branky hostujících hráček.
38:52
Hráčky Pardubic nevyužily zaváhání při rozehrávce domácí Jaroměře.
34:50
Vyloučen hráč Nikola Kočová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
34:50
Gólmanka hostí K. Marková doslova vyšachovala při nájezdu domácí hráčku, následuje vyloučení N. Kočové.
34:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková, asistoval Kateřina Hátlová (7:0).
30:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Kateřina Martinková bez asistence (6:0).
30:00
30:00
28:08
Vyloučen hráč Veronika Lacioková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
25:57
Vyloučen hráč Veronika Lacioková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
25:53
Krásnou sólovou akci domácí K. Hátlové zastavila výborným zákrokem K. Marková,
23:34
Vyloučen hráč Veronika Bláhová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
23:24
Hra se přelívá ze strany na stranu, dvouminutový tlak Haga Ladies vyústil ve vyloučení domácích.
19:27
Hezkou střelu lobem P. Bílé zachytila brankářka domácích V. Burdiáková.
15:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Kateřina Hátlová, asistoval Jaroslava Bálintová (5:0).
15:58
TJ Sokol Jaroměř využil přesilovou hru a zvyšuje skóre.
15:44
Vyloučen hráč Petra Bílá družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:47
Technickou střelu domácí K. Šanderové vyškrábla konečky prstů K. Marková mimo branku.
13:12
Prudká střela domácích neprošla přes obránce hostů P. Bílou.
10:26
Domácí zastavili přihrávku od J. Chabadové před branku.
09:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Veronika Bláhová, asistoval Kristýna Šanderová (4:0).
09:26
Závar před brankou hostí skončil mimo hřiště.
07:38
Po pěkné kombinaci přes celé hřiště se hráčka domácích K. Hátlová trefuje mimo branku.
06:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Veronika Bláhová, asistoval Kateřina Martinková (3:0).
06:27
Domácí Jaroměř nastřelila tyč.
04:40
Po tvrdé střele K. Martínkové úspěšně zasáhla K. Marková.
03:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Kateřina Martinková, asistoval Kateřina Hátlová (2:0).