0:1
0:3
- : -
branky (asistence): 13:51 Veronika Lacioková
branky (asistence): 13:11 Kateřina Rozsypalová (Pavlína Droznová), 21:02 Pavlína Paličková (Michaela Dvořáková), 33:12 Anna Drbohlavová (Pavlína Paličková), 33:27 Hana Novotná (Kateřina Rozsypalová), 42:25 Kateřina Rozsypalová

HAGA Ladies Pardubice - FBK Jičín POHODA TEAM B 1:5
14. Veronika Lacioková - 14. Kateřina Rozsypalová, 22. Pavlína Paličková, 34. Anna Drbohlavová, 34. Hana Novotná, 43. Kateřina Rozsypalová; rozhodčí: Tomáš Vítek - Gabriela Žáčková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Michaela Janovská 27 - Štěpánka Vondrovicová 12; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:3;
45:00
42:25
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Kateřina Rozsypalová bez asistence (1:5).
42:01
Připravenost hostující gólmanky otestovala K. Boleslavová.
41:00
Po levé straně rychle vyrazila do útoku domácí A. Lichtenbergová., v obranném pásmu ji čistě obrala o míček hostující hráčka.
39:45
Timeout HAGA Ladies Pardubice
39:45
Timeout domácích.
39:07
Míček do útočného pásma Pardubic vyvezla K. Boleslavová, tam byla zastavena hostující obránkyní.
37:48
Pěknou kombinaci hostí zastavila až brankářka M. Janovská.
35:59
Jičinské hráčky rozebraly domácí obranu, ale do odkryté branky se trefit nedokázaly.
33:27
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Hana Novotná, asistoval Kateřina Rozsypalová (1:4).
33:27
Chybu v domácí obraně potrestala H. Novotná z Jičína.
33:12
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Anna Drbohlavová, asistoval Pavlína Paličková (1:3).
30:47
Nezávislými poradci u střídačky Haga Ladies jsou hráči z Tipsport superligy J. Bílý a T. Dlesk.
30:00
30:00
28:20
Domácí J. Chabadová střílela do brankářky hostů Š. Vondrovicové,
26:37
Tři hostující hráčky se usadily před brankou Haga Ladies. Nejdříve K. Mackurová vyrazila míček před sebe a následně maskou M. Janovská vytěsnila míček mimo brankoviště.
21:40
Ladies jsou sevřeny ve svém obranném pásmu a Jičinská Pohoda může střílet.
21:02
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Pavlína Paličková, asistoval Michaela Dvořáková (1:2).
15:00
15:00
14:56
Domácí J. Chabadová se dostala do krásné příležitosti střílet, pálila však vedle. Stav po první třetině je nerozhodný. V zápase mají mírnou převahu hostující hráčky.
13:51
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Veronika Lacioková bez asistence (1:1).
13:51
Z ničeho nic se před brankou hostů objevila V. Lacioková a dotlačila míček za brankovou čáru.
13:11
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Kateřina Rozsypalová, asistoval Pavlína Droznová (0:1).
13:11
Tlak Jičína vyústil v jednobrankový náskok hostí.
09:16
Vyloučen hráč Veronika Lacioková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
07:41
Závar před domácí brankou vyřešila M. Janovská pohotovým zákrokem.
03:56
Po rychlé střele hostující K. Tylšové vytasila M. Janovská první úspěšný zásah v tomto utkání.
02:25
Domácí V. Lacioková z pravého rohu nahrála před bránu K. Kardosové, která o metr minula branku.
00:52
Rozehrávají domácí Ladies ve středním pásmu a hned se dostávají do útoku, ve kterém je vychytává hostující gólmanka.