3:1
2:5
6:0
- : -
branky (asistence): 05:24 Jan Světlík (Filip Geisler), 12:08 David Kaválek (Ondřej Hušek), 13:06 Ondřej Bachtík, 29:45 Ondřej Nosek (David Kaválek), 34:52 Jiří Vlček (Tomáš Matoulek), 49:09 Tomáš Matoulek (Filip Geisler), 50:30 Ondřej Hušek (David Kaválek), 51:32 David Kaválek (Ondřej Nosek), 51:59 Ondřej Bachtík (Tomáš Matoulek), 58:26 Tomáš Matoulek (Ondřej Nosek), 58:54 Jan Čečetka (Jan Světlík)
branky (asistence): 19:02 Martin Žák (Ondřej Blažek), 25:00 Jaroslav Dlabač (Lukáš Macálka), 27:36 Jaroslav Dlabač (Vojtěch Janata), 29:00 David Salák (Ondřej Blažek), 30:52 Tomáš Sýkora (Petr Molák), 33:46 Tomáš Sýkora (Lukáš Vlach)

Florbal Primátor Náchod - Snipers Třebíč 11:6
6. Jan Světlík, 13. David Kaválek, 14. Ondřej Bachtík, 30. Ondřej Nosek, 35. Jiří Vlček, 50. Tomáš Matoulek, 51. Ondřej Hušek, 52. David Kaválek, 52. Ondřej Bachtík, 59. Tomáš Matoulek, 59. Jan Čečetka - 20. Martin Žák, 26. Jaroslav Dlabač, 28. Jaroslav Dlabač, 30. David Salák, 31. Tomáš Sýkora, 34. Tomáš Sýkora; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Daniel Meduna 9, Vlastimil Skalický 17 - Jan Bazala 7, David Štos 13; po třetinách: 3:1, 2:5, 6:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Pazderníka Michala: Viděli jsme na pohled dramatické a zajímavé utkání. Po nepovedeném vstupu do utkání jsme se zvedli a otočili jsme stav utkání na svojí stranu, ale po vyrovnání domácích ve 3. třetině jsme odpadli po psychické stránce. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentár domácích Tomáše Třešnáka: Dvě třetiny naprostého zmaru. Můžeme být rádi, že nám soupeř dovolil zůstat v zápase. Až ve 3. třetině jsme ukázali v záblesku toho co v nás je. Musíme se naučit hrát 60 minut naplno a až pak budeme mít šanci na úspěch v soutěži. Díky soupeři za lekci a šťastnou cestu domů.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Jan Světlík (11:6).
58:54
Zmatku v třebíčských řadách využívají domací a stav je již 11:6.
58:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Ondřej Nosek (10:6).
58:26
Náchodští rytíři využívají přesilovku a vedou již o 4 góly.
57:48
Timeout Florbal Primátor Náchod
57:48
Vyloučen hráč Petr Molák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
57:48
Konflikty na hřišti se stále stupňují.
57:09
Vyloučen hráč Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
57:09
Vyloučen hráč Marek Papoušek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
57:09
Bachtík s Papouškem se nepohodli.
56:40
Další střeba Kaválka z "Téčka", kterou však chytil Štos.
55:15
Po timeoutu začli hrát hosté aktivněji. Náchodští však brání zodpovědně. Stav je stále 9:6.
51:59
Timeout Snipers Třebíč
51:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Tomáš Matoulek (9:6).
51:59
Střídání brankáře. Nový brankář David Štos družstva Snipers Třebíč
51:59
Krásná souhra dvou titánů končí gólem.
51:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Ondřej Nosek (8:6).
51:32
Zodpovědná hra domácích jim přinesla vytoužené ovoce.
50:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval David Kaválek (7:6).
50:30
Z postupného útoku se kombinačně podařilo otočit stav utkání ve prospěch domácích.
50:00
Před Skalickým se objevil Mátl a snažil se dostat balónek za brankovou čáru. Skalický však dokázal svojí svatyni ochránit a stav utkání s nemění.
49:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Filip Geisler (6:6).
49:07
Domácí mají úder kousek od brány, který dokázal využit Matoulek.
47:55
Domací tlačí na soupeře, jsou aktivnější. Uvidíme jestli to přinese ovoce.
45:35
Mátl hledal před bránou někoho ze svých, míček však končí v rohu.
44:52
Střela Vlčka z půlky, která letěle vedle.
43:32
Matoulek bežel po mantinelu a našel na ose volného Světlíka, který trefil golmana hostů.
42:40
Domácí drží hosty na své polovině, ale střeleckou pozici se jim nepodařilo najít.
41:01
Domácí čekají na chybu hostů, Vlček nahodil míček na bránu, kde ho zachytil vysokou holí obránce Třebíče. Byl z toho úder pro domácí, kteří ho nedokázali využít.
39:54
Nosek ještě zkusil nahodit míček před brankáře kde byl Bachtík, bohužel se jako první míčku dotknul hráč hostů a míček skončil v rohu.
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:06
Náchod se konečně probral a můžeme tu sledovat krásný florbal v podání domácich.
34:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Tomáš Matoulek (5:6).
34:52
Matoulek našel na ose hřiště Vlčka a ten střelou z první dává gól.
33:46
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Lukáš Vlach (4:6).
33:46
Hosté využili svojí přesilovku s jsou nyní ve vedení 2 branek.
33:04
Vyloučen hráč Ondřej Nosek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:04
Nosek tvrdě zajel do hráče hostů a je z toho vyloučení na 2 minuty.
30:52
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Petr Molák (4:5).
30:52
Nahrávka, která se překoulela přes celou šířku hřiště našla čepel hostů, Tomáše Sýkoru. Hosté opět vedou.
29:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Nosek, asistoval David Kaválek (4:4).
29:45
Po obrovském tlaku domácích se konečně prosadil Nosek.
29:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil David Salák, asistoval Ondřej Blažek (3:4).
29:00
Náchoďáci se stále né a né probudit a po dalším zmatku před bránou dávají hosté další gól a vedou.
27:36
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Vojtěch Janata (3:3).
27:36
Náchoský útok zaspal na polovině soupeře a po třebíčském přečíslení je srovnáno na 3:3.
26:34
Pokud se brzy rytíři z Náchoda neproberou, nebude jejich výsledek už v jejich prospěch.
25:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Lukáš Macálka (3:2).
25:00
Po zmatku před bránou se jako první vzpamatoval hráč Třebíče, Jaroslav Dlabač a dorazil míček za brankovou čáru.
24:30
Čečetka nádherně přerušil nahrávku hostů, bohužel míček začal skákat a hosté se ho znovu zmocnili a byla z toho střela, která však letěla mimo.
22:34
Snipers Třebíč se stále nesesypal a snaží se s výsledkem něco dělat.
20:01
20:00
20:00
Oba celky jsou připraveny na hřišti, druhá třetina může začít.
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Florbal Primátor Náchod- 10, Snipers Třebíč- 6
20:00
19:02
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Ondřej Blažek (3:1).
19:02
Důrazná hra hostů se vyplatila, po vybojovaném míčku šli hráči Třebíče 2 na 1 a je z toho jejich dnešní první gól.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
16:10
Hráči Třebíče jsou naštvaní a začli hrát tvrdě, v rohu povalili Kaválka a hned po tom tvrdě narazili do golmana domácích. Zatím bez vyloučení.
14:48
V souboji v rohu byl zraněn hráč Třebíče Lukáš Matl po úderu hokejkou do hlavy, skončil v rukou zdravotnice s rozseknutou hlavou. Po cestě k zdravotnici je všude plno krve. Krev je všude. Rozhodčí bohužel nic neviděli, tak nikdo nebyl vyloučen.
13:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík z trestného střílení (3:0).
13:06
Bachtík si krásně povodil Bazalu a proměňuje nájezd do prázdné brány.
13:06
Obránce Třebíče znemožnil střelu domácímu hráči sekáním, proto bude následovat nájezd.
12:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Ondřej Hušek (2:0).
12:08
Nahrávka po lajně na Huška, Hušek naznačil střelu, ale nahrál na Kaválka, který se trefil přesně k tyči.
09:48
Hosté stále tlačí na domácí, ale Náchod brání zodpovědně.
08:30
Zíbr nahrál na osu, ale Juhász minul.
07:00
Hosté se snaží ohrozit bránu domácích, ale jejích střely jsou zblokované nebo nepřesné.
05:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Filip Geisler (1:0).
05:24
Světlík se skvěle vytočil od mantinelu a vystřelil. Vidíme, tak první gól domácích.
04:26
Kaválek si vyběhl na osu hřiště, jeho střela bohužel letěla vedle brány.
01:14
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání.
01:00
Rozehru hostů výborně přečetl Světlík, míček bohužel přeletěl mantinel.
00:01
Úvodní buly ve prospěch domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Lukáš Štveráček, Lukáš Vlach, Petr Molák, Milan Picmaus
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Daniel Meduna; hráči v poli: František Donaj, Ondřej Bachtík, David Kaválek, Ondřej Hušek, Ondřej Nosek
00:00
Dobré odpoledne, vítáme Vás u přenosu ze zápasu mezi Florbal Primátor Náchod a Snipers Třebíč z náchodské Ice-arény, ve které je nyní příjemných 18°C. Přejeme příjemnou podívanou.