2:1
3:4
3:2
- : -
branky (asistence): 11:14 Oldřich Pecha (Petr Stejskal), 14:09 René Mikel (Kryštof Kůs), 30:59 Jiří Sedláček (Kryštof Kůs), 37:17 Jan Pecha (René Mikel), 39:29 Jiří Sedláček, 40:55 René Mikel (Pavel Stejskal), 41:48 Kryštof Kůs (Pavel Gellner), 46:49 Pavel Gellner (Jiří Sedláček)
branky (asistence): 05:21 Jakub Feistauer (Adam Petera), 23:26 Adam Petera (David Šimáně), 24:23 Miloslav Krýsl (Pavel Suchánek), 29:37 Adam Petera (Pavel Suchánek), 36:33 Vojtěch Bureš (Miloslav Krýsl), 53:03 Vojtěch Bureš (Karel Havlíček), 56:21 Martin Haklička (Adam Petera)

TJ Centropen Dačice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:7
12. Oldřich Pecha, 15. René Mikel, 31. Jiří Sedláček, 38. Jan Pecha, 40. Jiří Sedláček, 41. René Mikel, 42. Kryštof Kůs, 47. Pavel Gellner - 6. Jakub Feistauer, 24. Adam Petera, 25. Miloslav Krýsl, 30. Adam Petera, 37. Vojtěch Bureš, 54. Vojtěch Bureš, 57. Martin Haklička; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 4 + Jiří Sedláček 10:3; využití: 2:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 29 - Kristián Kořízek 31; po třetinách: 2:1, 3:4, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: V současné době přesně takovéhle vítězství jsme potřebovali, chválím hráče za týmový výkon v kritických situacích. Děkujeme soupeři za hru, šťastnou cestu domu.
59:59
Komentář trenéra hostů: Potom co jsme dostali zbytečné góly, jsme smolně prohráli. Děkujeme soupeři za předvedenou hru.
58:30
Vyloučen hráč Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
56:21
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Martin Haklička, asistoval Adam Petera (8:7).
55:17
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 10 minut za nesportovní chování.
55:17
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
53:03
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Karel Havlíček (8:6).
46:49
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Jiří Sedláček (8:5).
41:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (7:5).
40:55
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Pavel Stejskal (6:5).
40:00
40:00
39:29
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček bez asistence (5:5).
37:17
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Pecha, asistoval René Mikel (4:5).
36:33
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Miloslav Krýsl (3:5).
32:12
Vyloučen hráč Pavel Suchánek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
30:59
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Kryštof Kůs (3:4).
30:14
Timeout TJ Centropen Dačice
30:14
Vyloučen hráč Miloslav Krýsl družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval Pavel Suchánek (2:4).
28:03
Vyloučen hráč Petr Henzl družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Pavel Suchánek (2:3).
23:26
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval David Šimáně (2:2).
20:00
20:00
15:37
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:09
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Kryštof Kůs (2:1).
13:11
Vyloučen hráč Martin Haklička družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
11:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Petr Stejskal (1:1).
05:21
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Feistauer, asistoval Adam Petera (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší:
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner