2:2
3:1
4:1
- : -
branky (asistence): 06:53 Martina Horáková (Monika Jahodová), 14:03 Klára Jahodová (Kateřina Slezáková), 27:31 Marie Halasová, 33:30 Tereza Baranová (Marie Halasová), 36:48 Tereza Baranová (Tereza Ondráčková), 40:22 Pavla Manová (Marie Halasová), 43:36 Pavla Manová (Monika Jahodová), 53:18 Petra Drápalová, 56:23 Monika Jahodová (Kateřina Slezáková)
branky (asistence): 12:45 Aneta Foffová, 15:18 Lucie Svobodová (Andrea Šedová), 29:34 Barbora Zahradníková (Pavla Poulová), 57:32 Klára Minářová

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FTC Vysoké Mýto 9:4
7. Martina Horáková, 15. Klára Jahodová, 28. Marie Halasová, 34. Tereza Baranová, 37. Tereza Baranová, 41. Pavla Manová, 44. Pavla Manová, 54. Petra Drápalová, 57. Monika Jahodová - 13. Aneta Foffová, 16. Lucie Svobodová, 30. Barbora Zahradníková, 58. Klára Minářová; rozhodčí: Matěj Kostka - David Lovas; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Anna Halasová 15 - Kamila Husarčiková 27; po třetinách: 2:2, 3:1, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Aleše Dejdara : Nechci říkat že domácí nevyhráli zaslouženě, ale když hrajete celej zápas do kopce, tak to prostě nejde. Děkuji
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jaroslava Hály: Jsem rád že jsme zápas ve zdraví přežili. S naší hrou jsem spokojen. Po dlouhé době jsme obdrželi málo branek. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: domácí 9 - hosté- 8. Celkem 36 - 19 z pohledu domácích.
60:00
58:00
S blížícím se koncem zápasu se situace na hřišti uklidňuje.
57:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová bez asistence (9:4).
57:32
Nedorozumění v rozehrávce na polovině hřiště využila hostující Minářová. Tvrdou střelou k tyči nedala brankářce šanci.
56:24
Krásnou přihrávkou vybídla Slezáková (FbC Aligators) ke střele Moniku Jahodovou, osamocená před brankou zvolila střelu. Brankářka nedokázala zasáhnout.
56:23
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Kateřina Slezáková (9:3).
55:08
Velkou šanci neproměnila hostující Zahradníková. Přízemní střela z otočky končí na noze brankářky Halasové.
53:18
Timeout FTC Vysoké Mýto
53:18
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová z trestného střílení (8:3).
53:18
Svůj nájezd Drápalová (FbC Aligators) vyřešila dobře. Naznačením střely a následnou kličkou do forehandu oklamala brankářku a navyšuje vedení na rozdíl pěti branek.
51:51
Ondráčková T. (FbC Aligators) dobře vybojovala míček v souboji u mantilenu na útočné polovině. Rychle se zorientovala a vybídla ke střele Baranovou která jen o kousek mijí branku.
50:30
Dnešní utkání sleduje 15 diváků. Děkujeme.
48:09
Dobrou spolupráci předvedly dvojčata Jahodovy (FbC Aligators). Klára dobře našla přihrávkou Moniku (nebo naopak). Střela však skončila na hrudi brankářky.
45:30
Další šance hostů. Foffová si navedla míček do středu hřiště odkud vyslala nebezpečnou střelu. Brankářka Halasová předvedla dobrý reflex a míček vyrazila.
43:36
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Monika Jahodová (7:3).
42:30
Hostující Foffová zamotala hlavu obraně domácích. Svvoje sólo zakončila dobře mířenou střelou, se kterou si však Halasová poradila.
40:23
Domácím se přece jen podařilo prostřelit brankářku soupeře. Na konci své přesilové hry se k míčku dostala Manová. V předbrankovém prostoru se dobře zorientovala a zvyšuje vedení na rozdíl tří branek.
40:22
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Marie Halasová (6:3).
40:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: domácí 15 - hosté 6.
40:00
38:40
Hráčky FTC Vysoké Mýto se teď vlastní vinou dostaly do těžké situace. Budou čelit téměř dvěma minutám přesilové hry 5 na 3.
38:39
Vyloučen hráč Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
38:17
Vyloučen hráč Pavla Poulová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
36:49
Domácí Ondráčková T. zkušeně přenechala míček na středu hřiště Baranové. Ta se v těchto pozicích nemílí, což dokázala i teď. Tvrdou střelou pod víko navyšuje vedení na 5:3.
36:48
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Tereza Ondráčková (5:3).
35:05
Další dobrá šance dvojice Halasová, Baranová. Druhá jmenovaná nedokázala v krkolomné pozici ideálně trefit míček. Její střela nenadělá Husarčíkové žádné vrásky.
34:50
Vstřelený gól jakoby přinesl domácím klid do rozehrávky.
33:31
Domácí Halasové se podařilo křižnou přihrávkou najít Baranovou. Ta se nemílila a tvrdou střelou pod břevno nedala brankářce žádnou šanci.
33:30
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Marie Halasová (4:3).
32:26
Vyloučen hráč Lucie Svobodová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
31:37
Po rozehrávce z rohu se ke střele dostala Baranová (FbC Aligators). Míček končí v boční síťce branky.
29:35
Hostům se podařilo využít zmatku před brankou soupeře. Rychlou rozehrávkou ze standardní situace zaskočily obranu domácích. Zahradníková uklidila míček do odkryté části branky.
29:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Barbora Zahradníková, asistoval Pavla Poulová (3:3).
27:32
Krásnou střelu vyslala domácí Halasová M. Svou ránou pod víko nedala brankářce žádnou šanci.
27:31
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Marie Halasová bez asistence (3:2).
26:00
Do obrovské šance se dostala domácí Baranová. Situaci dva na jednoho nedokázala využít.
24:30
Po standardní situaci se ke střele z poloviny hřiště dostala Juříková (FTC Vysoké Mýto). Její střelu vytesnila brankářka Halasová pohotovým zákrokem nohou.
23:20
Domácím se daří kombinovat za brankou soupeře.
21:30
Do dobré střelecké příležitosti se po protiútoku dostala Svobodová (FTC Vysoké Mýto). Střela z bezprostřední blízkosti jen těsně minula branku domácích.
20:40
Hostující hráčky začaly druhou třetinu plné energie. Rychlé napadání dělá domácím problémy.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: domácí 12 - hosté 5.
20:00
První třetina nám přinesla florbal plný nepřesností. Jak domácí, tak i hosté se potýkají s problémy v rozehrávce i kombinaci na útočné polovině. Oba trenéři již ženou své svěřenkyně do rohů, kde je čeká notná dávka taktických informací.
20:00
19:55
Poslední minutu hrací doby první třetiny strávily domácí na polovině hostů. Obrana FTC Vysoké Mýto se s touto situací dokázala vypořádat a nepustila domácí do žádné větší šance.
18:30
Domácí se snaží dostat své soupeře pod tlak vysokým napadáním a hrou na míčku. Hosté naopak spoléhají na rychlé protiútoky.
16:02
Buráňová (FbC Aligators) sama před brankou zvolila přihrávku do lepší pozice. Nedokázala však míček propasírovat přes obranu hostů.
15:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Andrea Šedová (2:2).
15:18
Ke slovu se znovu dostaly hráčky hostů. Po samostatné akci Svobodová nedala brankářce žádnou šanci. Stav je znovu vyrovnaný.
14:03
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Kateřina Slezáková (2:1).
14:03
Domácí se dokázaly oklepat z obdrženého gólu velice rychle a odpovídají tím nejlepším možným způsobem.
12:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Aneta Foffová bez asistence (1:1).
12:45
Po srovnání počtů na hřišti domácí jakoby přestaly hrát, což vyústilo v obdržený gól. Hostující Foffová se dobře zorientovala před brankou hostí a skrytou střelou pod nohou brankářky vyrovnává stav na 1:1.
10:07
Hosté hrají v plném počtu.
08:30
Dobrá příležitost domácích. Osamocená se na středu hřiště ocitla Manová. Její střela z otočky však končí na hrudi brankářky.
08:07
Vyloučen hráč Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vražení zády.
06:54
Dobrou střelu ze střední vzdálenosti vyslala domácí Horáková. Po pohledné kombinaci tak otevírá dnešní gólový účet.
06:53
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Martina Horáková, asistoval Monika Jahodová (1:0).
01:45
Ze špatné přihrávky domácích teď těží FTC Vysoké Mýto. Po rychlém protiútoku končí míček v boční síťce branky.
01:00
První velká příležitost. Hráčky FbC Aligators se dostaly před branku soupeře. Sérií střel a dorážek nedokázaly překonat brankářku.
00:01
Hlavní aktéři jsou již na palubovce. Úvodní buly dnešního utkání vybojovaly domácí hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Kostka a David Lovas.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Kamila Husarčiková; hráči v poli: Kristýna Minářová, Klára Minářová, Martina Pokorná, Eva Juříková, Lucie Prokešová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Anna Halasová; hráči v poli: Martina Horáková, Klára Jahodová, Kateřina Slezáková, Eliška Štěpančíková, Monika Jahodová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u dalšího kola 1. ligy žen, ve kterém se střetnou domácí PRAMOS Šitbořice FbC Aligators s FTC Vysoké Mýto. Situaci na hřišti se Vám budeme snažit co nejvěrněji přiblížit pomocí psaného online přenosu. Přejeme příjemnou zábavu.