0:2
3:3
4:2
0:1
branky (asistence): 22:01 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 27:46 Jaromír Lisa (Luděk Charouzek), 37:32 Martin Blažek (Jaromír Lisa), 41:02 Milan Hendrych (Lukáš Zrzavý), 47:32 Luděk Charouzek, 52:32 Luděk Charouzek (Lukáš Zrzavý), 57:01 Petr Poduška (Martin Blažek)
branky (asistence): 01:00 Jan Běloch (Tomáš Boubelík), 06:45 Michal Chudina (Petr Stejskal), 20:14 Petr Stejskal (Tomáš Volf), 22:31 Tomáš Volf (Ondřej Schuller), 27:30 Petr Stejskal (Tomáš Volf), 43:31 Jan Zavadil (Petr Stejskal), 56:50 Michal Chudina (Jan Běloch), 64:28 Ondřej Schuller (Petr Stejskal)

Spartak Pelhřimov - Start98 Praha-Kunratice 7:8p
23. Jaromír Lisa, 28. Jaromír Lisa, 38. Martin Blažek, 42. Milan Hendrych, 48. Luděk Charouzek, 53. Luděk Charouzek, 58. Petr Poduška - 2. Jan Běloch, 7. Michal Chudina, 21. Petr Stejskal, 23. Tomáš Volf, 28. Petr Stejskal, 44. Jan Zavadil, 57. Michal Chudina, 65. Ondřej Schuller; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:6 + Václav Zavadil 10; využití: 1:2; diváků: 162; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 20 - Václav Zavadil 24, Ondřej Lupoměch 0; po třetinách: 0:2, 3:3, 4:2, 0:1;
62:55
65:00
Komentář trenéra domácích Jana Knězů: Divácky atraktivní zápas, pro trenéry infarktový se špatnou koncovkou pro náš tým, když jsme v závěru ztratili takřka vyhrané utkání. Děkujeme divákům za podporu
65:00
Komentář trenéra hostů Jakuba Menharta: neuvěřitelně vyhrocené utkání. Pro kluky spoustu nasbíraných zkušeností, emoce a týmová podpora. Jsem hrozně pyšný na to, že jsme to urvali. Nicméně škoda našich obrovských chyb, kterými jsme se připravili o bod. Byl bych rád, když by si chybu přiznali nejenom hráči.
64:28
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Schuller, asistoval Petr Stejskal (7:8).
64:28
Střely v prodloužení 2:2 celkově v utkání 31:28
64:28
Hostům se podařilo v oslabení 3:5 skórovat a odvážejí si druhý bod.
64:26
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Lupoměch družstva Start98 Praha-Kunratice
64:26
Vyloučen hráč Václav Zavadil družstva Start98 Praha-Kunratice na 10 minut za nesportovní chování.
64:26
Vyloučen hráč Václav Zavadil družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nesportovní chování.
64:26
Domácí golman neunesl emoce a kopl do brány.
64:11
Zrzavý střílí mimo bránu
63:46
Vyloučen hráč Tomáš Volf družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
63:46
Domácí hrají přesilovou hru 5:3
63:41
Domácí hrají přesilovou hru 4 na 3
62:55
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil Luděk Charouzek.
62:55
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
62:55
Uvidíme nájezd pro domácí
61:51
Hosté v pěti
61:37
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vražení zády.
60:13
Blažek ve velké šanci posílá balonek na tribunu.
58:39
Vyloučen hráč Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
58:39
Hosté si zahrají třetí přesilovou hru
58:21
Domácí v nadějné standartní situaci, bohužel střela šla do diváků
57:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Martin Blažek (7:7).
57:01
Poduška odpykává své vyloučení a srovnává stav utkání
56:50
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Jan Běloch (6:7).
55:01
Vyloučen hráč Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
52:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Lukáš Zrzavý (6:6).
52:10
Pelhřimov v tlaku, další střelu kryje Zavadil
50:11
Tempo hry se začíná zvyšovat. Spartak se pokouší o vyrovnání
47:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek z trestného střílení (5:6).
47:32
Charouzek využívá trestné střílení a hokejovým blafákem překonává hostujícího golmana
43:31
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Zavadil, asistoval Petr Stejskal (4:6).
43:31
Po hezké kombinaci hosté využívají přesilovou hru.
42:21
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Lukáš Zrzavý (4:5).
38:11
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
37:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Jaromír Lisa (3:5).
31:01
Hosté střelou od mantinelu zkouší pozornost Venkrbce.
27:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Luděk Charouzek (2:5).
27:46
Domácí Lisa využívá početní převahy a střelou od mantinelu snižuje
27:30
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Tomáš Volf (1:5).
27:30
Po chybě domácích hosté navyšují stav hry.
25:55
Vyloučen hráč Filip Řehulka družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
25:55
Domácí si zahrají svojí druhou přesilovou hru
25:25
Domácí Hendrych ukázal v souboji svojí nadlidskou sílu
22:31
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Ondřej Schuller (1:4).
22:31
Start 98 navyšuje své vedení díky rychle rozehrané standartní situace ze středu hřiště
22:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Petr Poduška (1:3).
14:53
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.