1:2
1:3
3:2
- : -
branky (asistence): 05:46 Oldřich Pecha (Petr Stejskal), 34:55 René Mikel (Radovan Kubek), 54:27 René Mikel (Kryštof Kůs), 56:31 Kryštof Kůs (Petr Stejskal), 58:54 Kryštof Kůs (Jiří Sedláček)
branky (asistence): 02:43 Jonáš Mikšovský (Tomáš Matys), 12:03 Tomáš Matys (Jonáš Mikšovský), 23:58 Pavel Chudomský, 34:18 Jonáš Mikšovský, 39:02 Jonáš Mikšovský (Matěj Mikšovský), 48:18 Jonáš Mikšovský (Patrik Sytný), 59:16 Jonáš Mikšovský

TJ Centropen Dačice - FbC Innebandytos Hradec Králové 5:7
6. Oldřich Pecha, 35. René Mikel, 55. René Mikel, 57. Kryštof Kůs, 59. Kryštof Kůs - 3. Jonáš Mikšovský, 13. Tomáš Matys, 24. Pavel Chudomský, 35. Jonáš Mikšovský, 40. Jonáš Mikšovský, 49. Jonáš Mikšovský, 60. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Michal Šafář - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 20 - David Šimeček 18; po třetinách: 1:2, 1:3, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra Domácích: Náš tým momentálně prožívá krizi, ze které se ale pomalu zvedáme, věřím že další zápas už vyhrajeme. Děkuji soupeři za hru.
59:59
Komentář trenéra Hostů: Dnes to bylo vyrovnané utkání, které jsme zvládli kvalitním týmovým výkonem. Děkujeme soupeři.
59:58
Střely na branku 7:7 Celkem Domácí 23 Hosté 25
59:16
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský bez asistence (5:7).
59:00
Dačice vyhrávají buly a jdou do 6
58:54
Timeout FbC Innebandytos Hradec Králové
58:54
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Jiří Sedláček (5:6).
58:00
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
56:57
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Petr Stejskal (4:6).
54:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Kryštof Kůs (3:6).
54:25
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
54:00
Radovan Kubek je plný emocí, jeho rozčilování mu ale není platné.
53:30
Dnešní utkání sleduje 5 diváků.
51:07
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:18
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Patrik Sytný (2:6).
46:45
Čas Dačicích rychle utíká, gólů nepřibývá.
43:15
Petr Henzl opět trefuje tyčku.
43:00
Třetí třetina nám nabízí rychlejší tempo utkání.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku 7:9
39:02
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Matěj Mikšovský (2:5).
36:54
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil Jiří Sedláček.
36:54
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
36:54
Veliká šance Radovana Kubka, který byl zastaven seknutím a uvidíme trestné střelení Dačic
36:30
Dačice se probudili Radovan Kubek prošel přes 2 hráče přihrál volnému Petru Henzlovi ten však orazítkoval tyčku.
34:55
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Radovan Kubek (2:4).
34:18
34:18
Tomáš Kubek namazal na středu hráči hostů JONÁŠI MIKŠOVSKÉMU. Proti jeho střele neměl Vacuška žádnou šanci.
31:18
Dačicím se poprvé v 2. třetiny podařilo prokombinovat k zakončením. Střelu Pavla Stejskal fantasticky zastavil brankář Šimeček.
28:45
Zápas probíhá v ospalém tempu.
27:02
Timeout TJ Centropen Dačice
23:58
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Pavel Chudomský z trestného střílení (1:3).
23:57
Obraný ale hrubý zákrok Sedláček v brankoviště. Hosté pojedou trestné střílení.
18:52
Během pár vteřin zacinkala za Vacuškou dvakrát levá tyčka.
14:52
Hosté si vypracovávají nebezpečnější příležitosti. Vacuška si připisuje výtečný zákrok když musel zasahovat dorážku helmou.
12:45
Nahození Radovana Kubka gólman hostů neudržel, míček dostal k osamocenému Kryštofu Kůsovi, který však tuto příležitost gólem neproměnil.
12:03
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Tomáš Matys, asistoval Jonáš Mikšovský (1:2).
10:45
Kůs teď připravil šanci pro Mikela. Obrana hosté však střelu zblokovali a šli do brejku který hasil až brankář Vacuška.
07:35
Jan Pecha se probojoval do šance soupeř si pomohl faulem, který rozhodčí neviděli . druhý zákrok na Pechu už byl odpískaný.
05:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Petr Stejskal (1:1).
05:45
Kapitán Petr Stejskal našel volného OLDŘICHA PECHU, který vyrovnává.
04:00
Kryštof Kůs z nulového úhlu pouze otestoval brankáře hostů.
02:43
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Tomáš Matys (0:1).
02:40
Chyba v rozehrávce Dačic potrestaná 0:1
01:12
Do první vážnější šance se dostal Pavel Stejskal, který měl před sebou prázdnou bránu, do střely mu však stihl skočit hostující obránce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Innebandytos Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Tomáš Koldinský, Kryštof Šimek, David Kudelka, Ondřej Souček, Filip Hušek
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, René Mikel, Radovan Kubek, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs