0:1
3:3
3:1
- : -
branky (asistence): 21:45 Tomáš Olbert (Vojtěch Duda), 35:22 Jan Holý (Martin Tuhý), 37:32 Tomáš Janča (Pavel Krchňáček), 41:32 Pavel Rochovanský (Dominik Kovář), 43:42 Vojtěch Duda (Marek Šimíček), 43:55 Martin Krchňáček (Pavel Krchňáček)
branky (asistence): 12:29 Matěj Ševčík (Martin Kubalík), 24:53 Jiří Loucký (Dalibor Koutný), 32:27 Martin Jurečka (Adam Borges), 39:04 Dalibor Koutný (Adam Budnik), 45:54 Dalibor Koutný (Martin Jurečka)

FBK Spartak Hluk - FBC MSEM Přerov 6:5
22. Tomáš Olbert, 36. Jan Holý, 38. Tomáš Janča, 42. Pavel Rochovanský, 44. Vojtěch Duda, 44. Martin Krchňáček - 13. Matěj Ševčík, 25. Jiří Loucký, 33. Martin Jurečka, 40. Dalibor Koutný, 46. Dalibor Koutný; rozhodčí: Michal Havelka - Martin Pivoda; vyloučení: 1:3 + Jakub Hnila 10; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Richard Podškubka 13 - Zdeněk Raška 33; po třetinách: 0:1, 3:3, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostu: Nelíbilo se mi, že bylo v zápase spousta nadávek a tvrdých zákroku. Nasazení obou týmů bylo velké, my jsme spokojeni s naším bojovým výkonem. Děkujeme soupeři.
59:59
Střely ve třetí třetině 12:7
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes nakonec šťastná výhra, trpěli jsme opět na neproměňování šancí a soupeř po našich chybách trestal. Výborně zachytal i golman soupeře a výhru nám velmi ztížil. Ale jsme rádi za tři body.
59:59
Střely celkem 39: 18
59:09
Timeout FBC MSEM Přerov
58:48
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil Martin Krchňáček.
58:48
Vyloučen hráč Jakub Hnila družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
58:48
Vyloučen hráč Jakub Hnila družstva FBC MSEM Přerov na 10 minut za nesportovní chování.
58:48
Vyloučen hráč Jakub Hnila družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za držení.
57:43
Timeout FBK Spartak Hluk
57:37
Hráči Přerova se snaží dotáhnout jednobrankové manko, zatím bez úspěchu.
53:35
Kapitán domácího týmu prověřil golmana tvrdou střelou.
52:48
Posledních 8 minut do konce zápasu a Hluk vede pouze o jednu branku, což je na utkání znát
48:35
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
45:54
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Martin Jurečka (6:5).
44:22
Vyloučen hráč Tomáš Olbert družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za zdržování hry.
43:55
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (6:4).
43:48
Hluk se poprvé v dnešním zápase dostává do vedení
43:42
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Marek Šimíček (5:4).
41:48
Rochovanský krásnou střelou přes půl hřiště střílí vyrovnávací branku.
41:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Rochovanský, asistoval Dominik Kovář (4:4).
40:48
Domácí jsou opět v pozici, kdy ,musí dotahovat.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 14:7
39:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Adam Budnik (3:4).
37:48
A máme vyrovnáno, začíná se nanovo.
37:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Pavel Krchňáček (3:3).
35:45
V hale vypadl proud, hra je přerušena. PS: čekáme na svíčky
35:43
Na hřišti se přitvrdilo, hráči padají jako kuželky.
35:22
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Holý, asistoval Martin Tuhý (2:3).
32:27
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Jurečka, asistoval Adam Borges (1:3).
29:12
Tvrdá backhandovka Pavla Krchňáčka těsně minula bránu.
25:00
A jak se říká "nedáš, dostaneš" hosté první střelou ve druhé třetině dostávají Přerov do vedení.
24:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jiří Loucký, asistoval Dalibor Koutný (1:2).
24:30
Hosté blokují perfektně střely Hluku a jejich přesilovku ubránili bez větších obtíží.
22:11
Vyloučen hráč Daniel Grener družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
21:45
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (1:1).
21:25
Hned na začátku druhé třetiny domácí odstřelují branku hostů, avšak golman předvání perfektní zákroky.
16:47
Oba týmy se zahřály a tempo utkání se začíná zvyšovat.
13:42
Olbert trefuje tyčku.
12:29
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Martin Kubalík (0:1).
09:29
Hraje se v pomalém tempu, ani jeden z týmů zatím nikam nespěchá.
05:13
Hluk drží míček na svých čepelích a snaží se dostat do zakončení, zatím však neůspěšně.
02:38
První minuty v režii domácího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Adam Budnik, Daniel Grener, Dalibor Koutný, Jiří Loucký
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Marek Šimíček, Martin Tuhý, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert