1:1
1:1
1:1
0:1
branky (asistence): 19:28 Filip Dvořák (Petr Tlustoš), 38:18 Daniel Halm (Petr Tlustoš), 50:57 Daniel Halm (Petr Tlustoš)
branky (asistence): 06:32 Pavel Übelauer (Martin Czyž), 35:57 Daniel Tychtl (Marek Piskorz), 53:39 Daniel Tychtl (Jan Žwak), 63:06 Lukáš Kraina (Jan Žwak)

Hippos Žďár n/S. - FbK Horní Suchá 3:4p
20. Filip Dvořák, 39. Daniel Halm, 51. Daniel Halm - 7. Pavel Übelauer, 36. Daniel Tychtl, 54. Daniel Tychtl, 64. Lukáš Kraina; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 25 - Vojtěch Stefan 22; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:1;
65:00
Nejlepší hráči utkání: Kraina, Kratochvíl.
65:00
Počet střel v prodloužení: domácí - 0, hosté - 1.
65:00
Komentář trenéra hostů Petra Kruciny: Bylo vidět, že oba týmy chtějí body. Velmi bojovné utkání, na tak málo gólů v zápasech se Žďárem nejsme zvyklí. V prodloužení jsme měli na mále, pomohl zákrok gólmana a štěstí. Domácí gólman nás přiváděl k zoufalství a opět velmi efektivní hra Hipposu. Děkujeme za zápas soupeřům, rozhodčím i divákům.
65:00
Celkový počet střel 25:28 ve prospěch hostí.
65:00
Komentář trenéra domácích Filipa Dvořáka: Dnes remízové utkání. Nám se nedařilo prosadit přes zodpovědně bránícího soupeře. V prodloužení jsme bohužel dlouhou dobu trvající hru bez brankáře nevyužili. Děkuji soupeři a spoluhráčům.
63:06
63:06
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kraina, asistoval Jan Žwak (3:4).
63:06
Hosté trefují prázdnou bránu.
61:48
Domácím se daří držet míček. Tlustoš trefuje mantinel za bránou.
61:01
Domácí hrají bez brankáře.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: domácí - 11, hosté - 7.
60:00
59:52
Přihrávku vzduchem dobře zpracoval Karásek, bohužel střílí nad bránu. S největší pravděpodobností bude následovat prodloužení.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:45
Hra je ke konci 3. třetiny za nerozhodného stavu velmi agresivní.
56:30
Halm v šanci, ale netrefuje skákavý míček.
55:22
Velká šance domácích na obrat zápasu v jejich prospěch přichází s dalším vyloučením hostí. Hippos v přesilovce.
54:29
Vyloučen hráč Pavel Übelauer družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
54:25
Domácí v 6.
53:39
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Jan Žwak (3:3).
53:39
Hosté srovnávají skóre na 3:3.
52:53
Rozhodčí jsou velmi přísní v posuzování herních zákroků, hra se neustále přerušuje.
52:07
Hra je hrubá, Dvořák T. končí na zemi, Petříček končí v mantinelech, hned poté padá i Staněk za bránou.
50:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Petr Tlustoš (3:2).
50:36
Vyloučen hráč Jakub Kantor družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
49:40
Výbornou a prudkou střelu Krainy bezpečně chytá Kratochvíl.
48:30
Kratochvíl chytá divokou střelu.
47:52
Díky nedovolené hře vysokou holí domácí získali rozehrávku.
46:58
Chyba Kafky připravila domácí o míček, hosté se dostávají k útoku.
45:07
Golfový pokus Černého končí hoooodně vysoko nad bránou.
44:31
Dvořák F. vybíhá z půlky, střelu i následnou dorážku gólman Stefan vyráží a chytá.
43:39
Kantor v šanci, nikdo mu ale nepřišel na pomoc.
41:52
Mocek probíhá celé hřiště, jeho střela však letí mimo branku domácích. Nebylo třeba zákroku Kratochvíla.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: domácí - 4, hosté - 9.
40:00
39:58
Ke konci 2. třetiny rozhodčí píská vysokou hůl hostí.
39:18
Kafka trefuje tyčku. Vzápětí do brány doráží Halm!!!
39:10
Domácí tým je rozhořčen z chyby rozhodčího, který nepískl vysokou hůl hostů.
38:18
38:06
Rychlá rozehrávka Dvořáka F. s Tlustošem zapříčinila střelu na bránu, bohužel mimo.
36:12
Nechtěné sražení Dvořáka F. s Mockem přerušilo hru, Dvořák F. padá na zem. I on bude v pořádku!
35:57
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Marek Piskorz (1:2).
35:57
Po špatném obranném postavení domácích se hosté dostávají do vedení 2:1.
35:42
Dnešnímu utkání přihlíží 53 diváků. Děkujeme!!!
34:28
Hosté se dostávají do výhodného přečíslení 4 na 2, ale nepodařilo se jim skórovat, ba naopak se dostává do šance Hippos.
33:03
2. třetina se nese v ostrém tempu, ale góly zatím nepadají.
31:45
Po několika přihrávkách Černý netrefuje bránu. Karásek, již v plném zdraví, blokuje následující střelu.
30:53
Po hrubém zákroku hostů padá Karásek k zemi, na střídačku však odchází po svých... Bude v pořádku.
29:00
Dvořák F. dává nahrávku na Dvořáka O., ten vysokou střelou netrefuje bránu.
28:17
Po rozehrávce hostů Večeřa střílí a míjí bránu.
28:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
25:10
Kratochvíl chytá vysoké nahození přes téměř celé hřiště.
22:50
Chyba rozehrávky hostí, u míčku Hippos.
20:41
Po chybě Žwaka se Hippos při svém oslabení dostává do šance.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: domácí - 10, hosté - 11.
20:00
19:45
Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil Matěj Černý.
19:45
Vyloučen hráč Michal Staněk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
19:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (1:1).
17:43
Křižnou přihrávku Piskorze zablokoval Tlustoš, Hippos přechází do útoku.
16:35
Po chybě Kafky se k zakončení dostává Tychtl, ale míček mu sjel po čepeli hokejky.
14:02
Žwak po obranném zákroku Dvořáka F. padá k zemi.
13:55
I přes početní výhodu se Hipposu nedaří dostat se na útočnou polovinu a vystřelit do brány.
13:32
Vyloučen hráč Lukáš Kuruc družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:52
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za držení.
12:31
Nahození Kafky od půlky se Dvořákovi T. nepodařilo dorazit do brány.
11:40
I přes pevnou útočnou pozici u hostů se Hippos na chvíli dostává k míčku.
10:42
Střelu téměř z nulového úhlu bez problémů Kratochvíl chytá.
09:22
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:10
Domácímu Hipposu se nedaří dostat se z obranného pásma do útoku, hosté drží míček na jejich půlce.
06:32
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Pavel Übelauer, asistoval Martin Czyž (0:1).
06:32
Po chybě domácích v obranném pásmu střílí gól hostů Übelauer.
05:02
Karásek svou střelou trefuje gólmana hostí.
04:30
Střelu Piskorze blokoval Dvořák F.
03:50
Hippos drží míček, ale nedaří se mu dostat se ke střele.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Filip Mocek, Marek Piskorz, Daniel Tychtl, Matěj Černý, Jan Žwak
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Ondřej Dvořák, Filip Dvořák, Vít Petříček, Michal Staněk, Vojtěch Haman
00:00
Dobrý večer, vážení diváci, vítáme Vás u 13. kola Národní ligy skupiny východ, utkání Hippos Žďár nad Sázavou vs. FbK Horní Suchá.