4:3
5:2
3:1
- : -
branky (asistence): 03:48 Tomáš Olbert (Jiří Petlan), 07:30 Vojtěch Duda (Tomáš Olbert), 08:54 Tomáš Olbert (Jiří Petlan), 10:53 Vojtěch Duda (Tomáš Olbert), 20:12 Tomáš Olbert (Jan Holý), 22:59 Tomáš Janča (Martin Krchňáček), 25:18 Radim Jílek (Tomáš Olbert), 29:36 Tomáš Janča (Martin Krchňáček), 34:50 Martin Krchňáček (Tomáš Janča), 42:56 Radim Jílek (Richard Podškubka), 49:42 Tomáš Olbert (Tomáš Janča), 57:33 Pavel Krchňáček (Tomáš Janča)
branky (asistence): 02:41 Vít Kahánek (Ivan Valigura), 03:28 Vojtěch Gřundel (Marek Hrabec), 12:25 Tomáš Vežranovský (Radek Měrka), 26:06 Radek Měrka (Vojtěch Gřundel), 36:28 Tomáš Vežranovský (Radek Měrka), 59:26 Vojtěch Gřundel (Filip Závodný)

FBK Spartak Hluk - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 12:6
4. Tomáš Olbert, 8. Vojtěch Duda, 9. Tomáš Olbert, 11. Vojtěch Duda, 21. Tomáš Olbert, 23. Tomáš Janča, 26. Radim Jílek, 30. Tomáš Janča, 35. Martin Krchňáček, 43. Radim Jílek, 50. Tomáš Olbert, 58. Pavel Krchňáček - 3. Vít Kahánek, 4. Vojtěch Gřundel, 13. Tomáš Vežranovský, 27. Radek Měrka, 37. Tomáš Vežranovský, 60. Vojtěch Gřundel; rozhodčí: Jan Busínský - Jakub Cigl; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Richard Podškubka 18 - Daniel Tobola 20, Marek Hrabec 18; po třetinách: 4:3, 5:2, 3:1;
60:00
Komentář domácích (Vlachopulos D.): PO prospaném úvodu jsme se směrem dopředu zvedli a zápas jsme myslím zaslouženě vyhráli. Výkon směrem dozadu ale nebyl optimální, tam musíme nadále pracovat. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech."
60:00
Střely ve třetí části 13:7. Celkem 50:24
60:00
Komentář trenéra hostí (Vežranovský T.): "Dnes nám dal soupeř lekci z produktivity a nasazení. Musíme si přiznat, že výsledek odpovídá dění na hřišti. Díky Hluku za kvalitní zápas a přeji hodně štěstí ve hře o postup do Národní ligy."
60:00
59:26
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Filip Závodný (12:6).
59:12
Vyloučen hráč Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
59:12
Vyloučen hráč Radek Měrka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
57:33
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (12:5).
49:42
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Tomáš Janča (11:5).
49:39
Vyloučen hráč Ivan Valigura družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
42:56
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Richard Podškubka (10:5).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 19:6
38:22
Vyloučen hráč Michal Prokop družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
36:28
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Radek Měrka (9:5).
35:41
Domácí mají zápas pod svojí kontrolou.
34:50
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (9:4).
30:22
Vyloučen hráč Vojtěch Gřundel družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
29:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Krchňáček (8:4).
29:36
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Hrabec družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
26:06
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radek Měrka, asistoval Vojtěch Gřundel (7:4).
25:18
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Tomáš Olbert (7:3).
23:00
Domácí se rozstříleli a dostávají se do 3 brankového náskoku.
22:59
20:12
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Jan Holý (5:3).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 18:7
18:54
Vyloučen hráč Tomáš Tobola družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:50
Trestné střílení družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek neproměnil Tomáš Vežranovský.
14:50
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
14:50
Kapitán hostů neproměňuje trestné střílení
12:25
10:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Olbert (4:2).
10:09
Oba týmy využívají chyb soupeře a trestají je góly.
08:54
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Jiří Petlan (3:2).
07:30
07:30
Olbert přestřeluje branku, při dalším pokusu přihrává Dudovi, který je neomylný.
03:48
03:28
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Marek Hrabec (0:2).
03:12
Začátek utkání provází mnoho nepřesných přihrávek.
02:41
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Ivan Valigura (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Busínský a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Daniel Tobola; hráči v poli: Martin Nenička, Radek Měrka, Tomáš Vežranovský, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Martin Tuhý, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Radim Jílek