1:0
1:3
5:3
- : -
branky (asistence): 10:56 Adam Klimeš (Pavel Kožušník), 35:28 Ondřej Kučera (Kamil Peřka), 40:51 Pavel Kožušník (Martin Varta), 44:14 Jakub Holeš (Tomáš Kozlík), 44:58 Kamil Peřka (Tomáš Vlach), 45:34 Adam Klimeš (Jiří Krečmer), 54:53 Erik Šochman (Adam Klimeš)
branky (asistence): 21:32 Viktor Hocelík (Daniel Hulič), 24:22 Lukáš Pudil (Tomáš Skalitz), 39:12 Viktor Hocelík (Michael Pitek), 46:04 Tomáš Skalitz (Viktor Hocelík), 47:04 Ondřej Tichý, 56:24 Ondřej Krejčí (Daniel Hulič)

Florbal PEGRES Havířov - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:6
11. Adam Klimeš, 36. Ondřej Kučera, 41. Pavel Kožušník, 45. Jakub Holeš, 45. Kamil Peřka, 46. Adam Klimeš, 55. Erik Šochman - 22. Viktor Hocelík, 25. Lukáš Pudil, 40. Viktor Hocelík, 47. Tomáš Skalitz, 48. Ondřej Tichý, 57. Ondřej Krejčí; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 81; zásahy brankářů: Pavel Kotula 18 - Milan Stránský 30; po třetinách: 1:0, 1:3, 5:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Kubíčka Filipa: Z naší strany moc utrápený zápas. Balónek nám odskakoval, na spoustu gólu jsme se useli nadřít. Ale i takové se hrají zápasy a teoreticky by se měly zvládat. Děkujeme soupeři za hru a divákům za návštěvu.
60:00
Počet střel na bránu ve 3. třetině: D - 11 a H - 10
60:00
Komentář trenéra hostů Huliče Daniela: Dnešní zápas byl vyrovnaný, ale Havířov proměnil více šancí. Na body to bohužel dnes nestačilo. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00
59:42
Litvínov hraje powerplay.
58:53
Tlak Havířova v přesilovce je neuvěřitelný.
57:13
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
57:13
Horák míjí prázdnou bránu.
56:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Daniel Hulič (7:6).
56:08
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za držení.
56:02
Kotula neměl s Pudilem problém a vpohodě ho vychytal.
54:53
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Adam Klimeš (7:5).
54:43
Vartovi skočil míček v šanci, kdy měl prázdnou bránu.
54:03
Havířov hraje přesilovku bez ztrátu míčku.
52:51
Vyloučen hráč Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
51:50
Pudil těčuje střelu Tichého, ale ke gólu chybělo pár centimetrů.
50:51
Kučera při svém sólíčku ztrácí míček na středu.
49:20
Stránský se soustředí na výhozy, které vytváří Litvínovu šanci.
48:19
Skalitz střílí břevno.
47:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý z trestného střílení (6:5).
46:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Skalitz, asistoval Viktor Hocelík (6:4).
45:34
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
45:34
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Jiří Krečmer (6:3).
45:30
Kotula chytá míček letící z půlky hřiště.
44:58
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Tomáš Vlach (5:3).
44:50
Kučera se prodírá přes střed, ale je zfaulován.
44:14
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Tomáš Kozlík (4:3).
42:55
Kučera si obehrává 2 hráče a při pokusu o 3. mu míček odskočil.
41:55
Krejčí běží podél mantinelu, ale Ošťadal ho ihned blokuje projít dál.
40:51
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Martin Varta (3:3).
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
40:00
40:00
Počet střel na bránu ve 2. třetině: D - 11 a H - 8
40:00
39:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Michael Pitek (2:3).
38:38
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
36:56
Stránský vychytal Krečmera.
35:28
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Kamil Peřka (2:2).
35:20
Kozlík sám před bránou střílí vysoko nad.
34:06
Litvínov hraje lépe než v 1. třetině a dělá Havířovu větší problém při rozehrávce.
32:37
Pudil přestřelil bránu.
30:57
Kučera před bránou vykoupal Stránského, ale jeho střela putovala do boční sítě.
29:30
Krečmer nahrává před bránu, ale nahrávka mu blokuje Pitek.
28:28
Mžyk z otočky střílí do prvního hráče před sebou.
27:27
Klimeš běží pro míček ale Tichý ho dobíhá rychleji a veze ho za bránu.
25:54
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
24:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Pudil, asistoval Tomáš Skalitz (1:2).
24:22
Skalitz střílí do obránce Havířova, ale míček je nakonec doražen Pudilem.
23:10
Klimešova střela je blokována obráncem z Litvínova.
21:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Daniel Hulič (1:1).
21:32
Rychlá rozehrávka z rohu domácích mění skóre na 1:1 .
20:31
Po vyhraném vhazování nastává rychlý útok Havířova.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D - 15 a H - 6
20:00
19:22
Poslední minuty se odehrávají na polovině domácích.
17:21
Vlach doráží jednou rukou, ale Stránský dorážku chytá.
16:19
Pudil položil Kotulu, ale prázdnou bránu netrefil.
15:21
Klimeš dostává nahrávku na střed a střílí břevno.
13:43
Ošťadal fauluje na středu hřiště a Litvínov má volný úder.
12:20
Mžyk nahrává na Klozu a ten střílí po zemi těsně mimo bránu.
10:56
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Pavel Kožušník (1:0).
10:29
Hocelík běží sám na Kotulu, ale bránu přestřeluje.
10:16
Kučera vybojoval 2 rozehrávky ze soupeřova rohu.
09:25
Litvínov začal být více na míči než Havířov.
07:13
Mžyk probíhá celé hřiště a nahrává na Klimeše za soupeřovu bránu.
05:58
Kozlík se probojovává přes střed a zakončuje střelou na Stránského.
04:11
Pitek otestoval Kotulu svoji střelou, který testem prošel a střelu chytil.
03:45
Litvínov je pod tlakem a při získání míčku jej vyhazuje.
01:34
Vitvar byl zdvojen před vlastní bránou, ale nezpanikařil a míček uklidnil nahrávkou na svého hráče za bránou.
00:21
Litvínov po vyhraném vhazování míří ihned na Kotulu, ale míček končí za mantinelem.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým SK BIVOJ LITVÍNOV.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Tomáš Sattler, Viktor Hocelík, Lukáš Pudil, Michael Pitek, Daniel Hulič
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk