1:3
4:4
0:3
- : -
branky (asistence): 07:00 Jakub Slavíček (Petr Zavadil), 28:01 Ondřej Dvořák, 30:16 Miloš Prášil (Ondřej Dvořák), 37:17 Ondřej Dvořák (Miloš Prášil), 39:10 Miloš Prášil (Michal Mazánek)
branky (asistence): 08:15 Petr Tlustoš (Filip Dvořák), 13:44 Daniel Halm (Filip Dvořák), 16:58 Lukáš Váša (Vojtěch Haman), 20:28 Petr Tlustoš (Ondřej Dvořák), 23:45 František Košík (Petr Tlustoš), 27:08 Lukáš Váša (Vít Petříček), 27:38 František Košík (Petr Tlustoš), 48:45 Ondřej Dvořák (Petr Tlustoš), 48:56 Lukáš Váša (Vojtěch Haman), 54:15 Vojtěch Haman (Lukáš Váša)

ASK Bystřice n.P. - Hippos Žďár n/S. 5:10
8. Jakub Slavíček, 29. Ondřej Dvořák, 31. Miloš Prášil, 38. Ondřej Dvořák, 40. Miloš Prášil - 9. Petr Tlustoš, 14. Daniel Halm, 17. Lukáš Váša, 21. Petr Tlustoš, 24. František Košík, 28. Lukáš Váša, 28. František Košík, 49. Ondřej Dvořák, 49. Lukáš Váša, 55. Vojtěch Haman; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 7:3; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Matěj Sláma 17 - Lukáš Kratochvíl 15; po třetinách: 1:3, 4:4, 0:3;
60:00
Komentář trenéra Hippos Žďár nad Sázavou, pana Dvořáka Filipa: Za stavu 7:1 jsme si zápas mohli prohát jedině sami. Málem se tak stalo. Druhou polovinu druhé třetiny by jsme zasloužili nafackovat. Naštěstí jsem zíkali tři body a jsme za to rádi. Děkujeme.
60:00
Komentář trenéra Bystřice nad Pernštejnem, pana Ondřeje Dvořáka: Po dlouhé době, by se dalo říct, že docela dobrý zápas. Děkujeme soupeřům za hru a přejeme krásné svátky.
60:00
59:59
Počet střel po 3. třetině: ASK Bystřice nad Pernštejnem 3 : Hippos Žďár nad Sázavou 5.
59:01
Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
56:06
Hosté v klidu kombinují na své polovině.
54:15
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Lukáš Váša (5:10).
54:15
Hosté zvyšují svůj náskok.
51:41
Hra se přelívá ze strany na stranu.
48:56
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Vojtěch Haman (5:9).
48:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (5:8).
46:17
Domácí hrají v plném počtu a ihned jdou do protiútoku.
44:16
Vyloučen hráč Roman Mach družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za blokování hokejky.
43:42
Zavadil se vrací na hřistě.
43:15
Podruhé v zápase uvdíme hru 3 na 5.
43:14
Vyloučen hráč Petr Paleček družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za bránění ve hře.
42:48
Hostující celek hraje v plném počtu.
41:43
Nyní probíhá hra čtyři na čtyři.
41:41
Vyloučen hráč Petr Zavadil družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:52
Domácí jsou postavení na útočné polovině.
40:46
Vyloučen hráč Vít Karásek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
40:02
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává domácí tým.
40:00
40:00
39:59
39:10
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Michal Mazánek (5:7).
39:09
Mazánek nahrál krásnou přihrávkou Prášilovi, který střílí z půlky.
39:05
Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
38:15
Vyloučen hráč František Košík družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:17
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Miloš Prášil (4:7).
37:16
Opět zmatek před hostujících bránou.
36:55
Sláma vychytal nebepečnou střelu hostů.
33:43
Družstvo ASK Bystřice nad Pernštejnem hraje v plném počtu.
33:17
Rychlá kombinace hostů končí střelou vedle brány.
31:42
Vyloučen hráč Rudolf Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
30:16
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Ondřej Dvořák (3:7).
30:15
Zmatku před hostující brankou využívá Prášil, který strefuje dolní růžek.
29:19
Mazánek zabránil hostům dorážet do prázdné brány.
28:19
Prášil zkouší střelu od poloviny hřiště, bohužel pro domácí vedle.
28:01
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák z trestného střílení (2:7).
27:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Petr Tlustoš (1:7).
27:08
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Vít Petříček (1:6).
27:07
Váša dostal nahrávku do volného prostoru a domácího brankáře překonal rychlou kličkou na svoji stranu.
25:57
Hippos drží balónek pod svojí kontrolou.
23:45
23:44
Prudká střela ze středu hřiště.
21:54
20:49
Domácí nechtějí dovolit hostujícím zakončovat.
20:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Dvořák (1:4).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává hostující tým.
20:00
20:00
19:59
19:53
Vyloučen hráč Petr Zavadil družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
19:53
Mazánek dostává poslední varování.
19:20
Právě probíhá poslední minuta 1.třetiny.
19:15
Vyloučen hráč Michal Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
18:29
Krásná střela Prášila, poté neúspěšná dorážka Palečka.
16:58
16:57
Před Slámou se ocitá uplně volný Váša.
13:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Filip Dvořák (1:2).
13:33
Křižná nahrávka Dvořáka F. na volného Halmu, který dostává hostující tým do vedení.
13:14
Vyloučen hráč Miloš Prášil družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
11:31
Zmatky na domácí polovině.
09:06
Prášil získává balónek pro svůj tým a nyní se domácí tým může postavit do přesilovkového postavení.
09:05
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
08:15
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Filip Dvořák (1:1).
08:14
Standartní situace ze středu hřiště, končí brankou.
07:00
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jakub Slavíček, asistoval Petr Zavadil (1:0).
06:59
Zavadil ze středu hřiště přihrává na rozběhnutého Slavíčka, který se prosazuje poprvé v tomto zápase.
04:57
Mach si zahrál na druhého brankáře.
02:53
Prášil poprvé vyzkoušel pozornost Kratochvíla, bohužel neúspěšně.