1:2
2:6
3:1
- : -
branky (asistence): 16:46 Petr Kutner (David Vodrážka), 25:14 Miroslav Hloušek (Pavel Korbel), 28:45 Miroslav Hloušek (Petr Kutner), 47:09 Josef Mareš (Petr Kutner), 48:55 Josef Mareš (Roman Klípa), 54:55 Josef Mareš
branky (asistence): 07:28 René Mikel (Oldřich Pecha), 10:04 Radovan Kubek (René Mikel), 22:49 Pavel Gellner, 23:34 Filip Šlápota (Oldřich Pecha), 24:39 Pavel Gellner (Oldřich Pecha), 27:47 René Mikel (Daniel Holeček), 30:55 Jiří Sedláček (Oldřich Pecha), 31:39 Daniel Holeček (Filip Šlápota), 51:40 René Mikel

1. FbK Tábor - TJ Centropen Dačice 6:9
17. Petr Kutner, 26. Miroslav Hloušek, 29. Miroslav Hloušek, 48. Josef Mareš, 49. Josef Mareš, 55. Josef Mareš - 8. René Mikel, 11. Radovan Kubek, 23. Pavel Gellner, 24. Filip Šlápota, 25. Pavel Gellner, 28. René Mikel, 31. Jiří Sedláček, 32. Daniel Holeček, 52. René Mikel; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 5:6; využití: 2:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Dušan Václavík 26 - Lukáš Vacuška 25; po třetinách: 1:2, 2:6, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Podpoření skvělými fanoušky, kteří sem vážili cestu jsme spolu s Táborem předvedli pěkný zápas, který nám vyhrála druhá třetina. Děkujeme soupeři za hru.
58:44
Timeout 1. FbK Tábor
54:55
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš bez asistence (6:9).
54:34
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
54:34
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
51:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel bez asistence (5:9).
48:55
Timeout TJ Centropen Dačice
48:55
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Roman Klípa (5:8).
47:09
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (4:8).
40:00
40:00
36:59
Hosté hrají v plném počtu.
34:59
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:39
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (3:8).
30:55
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Oldřich Pecha (3:7).
30:13
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
28:45
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Petr Kutner (3:6).
28:45
Mareš prokličkoval předložil Kutnerovi, Hloušek tečoval a je z toho přesilovkový gól.
28:06
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
27:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Daniel Holeček (2:6).
25:14
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Pavel Korbel (2:5).
24:39
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Oldřich Pecha (1:5).
24:00
Střela Mareše gólem neskončila.
23:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Oldřich Pecha (1:4).
22:49
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner bez asistence (1:3).
21:11
Baseballový úder od Janovského skočil gólem, ale pro vysokou hůl neplatí.
20:00
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:46
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval David Vodrážka (1:2).
16:46
Kutner od mantinelu do víka.
15:52
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:59
Po střele Janovského zazvonilo břevno.
12:13
Oba týmy hrají v plném počtu.
10:13
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
10:13
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
10:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval René Mikel (0:2).
08:40
I rozjetá lokomotiva Roman Klípa se nechá uklidit za mantinel.
08:14
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Oldřich Pecha (0:1).
06:34
Vyloučen hráč Petr Kutner družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hra rukou.
04:30
Domácí hráč s číslem 13 v samostatném úniku neskóroval.
04:04
Domácí tým hraje v plném počtu.
02:04
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.