3:1
1:2
3:1
- : -
branky (asistence): 10:59 Martin Jurečka (Martin Kubalík), 11:04 Jakub Hnila (Adam Budnik), 15:19 Adam Budnik (Martin Jurečka), 37:39 Adam Budnik (Martin Jurečka), 40:59 Martin Jurečka (Adam Budnik), 45:23 Adam Borges (Daniel Grener), 58:51 Matěj Ševčík (Dalibor Koutný)
branky (asistence): 11:06 Jiří Trávníček, 23:12 Ondřej Mrázek (Jindřich Kamler), 36:52 Matěj Mondek (Petr Matěj), 54:37 Petr Matěj (Jindřich Kamler)

FBC MSEM Přerov - FbC Asper Šumperk 7:4
11. Martin Jurečka, 12. Jakub Hnila, 16. Adam Budnik, 38. Adam Budnik, 41. Martin Jurečka, 46. Adam Borges, 59. Matěj Ševčík - 12. Jiří Trávníček, 24. Ondřej Mrázek, 37. Matěj Mondek, 55. Petr Matěj; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 20 - Antonín Byvan 20; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Konečně jsme to zlomili a můžeme s v klidu užít Vánoce. Soupeři děkuji za férové utkání.
60:00
Střely na branku: Domácí - 8, hosté - 9
60:00
Komentář kapitána hostí: Soupeř vyhrál zcela zaslouženě. Hledáme se. Hodně štěstí Přerovu do konce sezony.
60:00
58:51
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Dalibor Koutný (7:4).
58:51
Celá hala řve na Ševčíka: Drž míček. Ten ale nekompromisně zpoza branky dává gól Byvanovi na bližší tyč. Ten se po tomto góle může lehce červenat.
58:31
Timeout FbC Asper Šumperk
58:31
Timeout hostů: minuta a půl do konce.
56:05
čtyři minuty do konce. Doufáme od časomíry, že nebude drama.
54:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Jindřich Kamler (6:4).
53:29
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:00
Jurečku musí uklidňovat rozhodčí, trošku tasmánský čertík byl.
46:00
Borges dává důležitou branku. Na druhé straně Raška zákrok alááááá Hašek. Bravo, bravo, bravo a třikrát hurááá.
45:23
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Borges, asistoval Daniel Grener (6:3).
41:00
Raška v přesilovce hostů chytl dva góly a tak BUdník mohl založit akci, kdy přichystal Jurečkovi pamlsek, který Jurečka neodmítl.
40:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Jurečka, asistoval Adam Budnik (5:3).
40:00
40:00
Střely na branku: Domácí - 8, hosté - 7
40:00
Třetinu sice vyhráli hosté, avšak Přerov byl více při chuti i více na míčku. Přerov opět vede po dvou třetinách. Zvládnou konečně dostat zápas do vítězného konce, nebo to bude opět blamáž ve třetí části.
40:00
38:48
Vyloučen hráč Adam Borges družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
37:39
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Martin Jurečka (4:3).
36:52
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Petr Matěj (3:3).
34:21
Brauner se vydal na výlet. Šumperksý hráč mu však vystavil stopku ve formě stromu. Jak do zdi :)
31:30
Po dlouhé době zahrozil Šumperk. My máme kluci ale Zdenu v bráně. To je naše nová celebrita pane Pottre.
31:20
Tady to smrdí gólem. No uvídíme.
30:06
Přerov teď více na míčku, kombinuje na půlce hostí, chybí ale střelba.
25:00
Přerov teď zahodil dvě gólovky. Šumperk potrestal snižujícím brankou.
23:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jindřich Kamler (3:2).
21:10
Papá Jurečka zahodil naprosto prázdnou bránu.
20:00
20:00
Střely na branku: Domácí - 11, hosté - 8
20:00
Domácí tým hraje zatím ve velké pohodě. Důvodem může být také pozápasová odměna, jelikož zítra kluci nehrají, můžou si dnes dát do čumáku pár lihovin. Tak uvidíme, do druhé třetiny půjdou domácí s výhodou přesilové hry, šumperský Venouš si totiž spletl sport a chtěl přeskočit z florbalu na házenou, z důvodu, že hrál rukou. Hejtman OL kraje Killar byl však nekompromisní a poslal Venouše na lavici trestní.
20:00
19:59
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou.
15:19
15:19
Budník trefil šišku. Výborně Albi, vedeme, vedeme.
14:55
Vůbec nestíhám. Pomalý internet. Raška ale chytá opět jako Ron Hextall v nejlepších letech. Doufám, že se podle tohoto golmana nebude řídit v oblasti chování, to bych asi musel zavolat benga.
11:06
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček bez asistence (2:1).
11:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jakub Hnila, asistoval Adam Budnik (2:0).
10:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Jurečka, asistoval Martin Kubalík (1:0).
09:26
Atmosféra v hale by se dala krájet. Více lidí na telefonu.
06:00
Šumperk na horní tyč, Koutného čape Byvan.
04:28
Na hřišti zatím nic. Jenom jedna zahozená tutovka fotra Jurečky.
00:20
Dnešní rozhodčí vypadají opravdu profesionálně, mikroporty, rozcvička na 100%. No doufám, že budou pískat tak, jak vypadají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Filip Jáně, Michal Vařeka
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Petr Malina, Daniel Grener, Dalibor Koutný, Matěj Ševčík, Filip Brauner
00:00
Vítáme Vás na dalším kole divize mužů. Dnešní online si vzal na starosti cukrář Pavel Ceh, tím Vás tedy vítám.