11:0
3:2
6:2
- : -
branky (asistence): 00:28 Dalibor Koutný (Lukáš Kaďorek), 03:49 Martin Jurečka (Tomáš Hořecký), 04:42 Adam Borges (Marek Vychodil), 11:19 Adam Borges (Jakub Vlček), 11:41 Dalibor Koutný (Lukáš Kaďorek), 13:57 Dalibor Koutný (Lukáš Kaďorek), 14:19 Adam Budnik (Jakub Hnila), 17:22 Marek Vychodil (Tomáš Hořecký), 17:26 Dalibor Koutný (Lukáš Kaďorek), 19:37 Marek Vychodil (Tomáš Hořecký), 19:55 Matěj Ševčík (Dalibor Koutný), 22:33 Matěj Ševčík (Lukáš Kaďorek), 34:42 Dalibor Koutný (Lukáš Kaďorek), 39:14 Dalibor Koutný (Lukáš Kaďorek), 45:23 Adam Borges (Marek Vychodil), 49:09 Dalibor Koutný (Lukáš Kaďorek), 51:22 Matěj Ševčík (Lukáš Kaďorek), 55:53 Marek Vychodil, 57:16 Petr Malina (Lukáš Kaďorek), 59:44 Dalibor Koutný (Lukáš Kaďorek)
branky (asistence): 23:15 Jíří Novák (Zdeněk Marčon), 33:35 Kristián Dufek (Lukáš Jemelka), 40:46 Jíří Novák (Zdeněk Marčon), 59:53 Petr Augustin (Zdeněk Marčon)

FBC MSEM Přerov - FBC MARTECH ZŠ Uničov 20:4
1. Dalibor Koutný, 4. Martin Jurečka, 5. Adam Borges, 12. Adam Borges, 12. Dalibor Koutný, 14. Dalibor Koutný, 15. Adam Budnik, 18. Marek Vychodil, 18. Dalibor Koutný, 20. Marek Vychodil, 20. Matěj Ševčík, 23. Matěj Ševčík, 35. Dalibor Koutný, 40. Dalibor Koutný, 46. Adam Borges, 50. Dalibor Koutný, 52. Matěj Ševčík, 56. Marek Vychodil, 58. Petr Malina, 60. Dalibor Koutný - 24. Jíří Novák, 34. Kristián Dufek, 41. Jíří Novák, 60. Petr Augustin; rozhodčí: Martin Fráňa - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 31 - Patrik Šenk 18; po třetinách: 11:0, 3:2, 6:2;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Domácí - 12, hosté - 13
60:00
Komentář trenéra domácích: První třetina z říše snů, druhou třetinu jsme polevili z důvodu nahraného skóre, třeti už jsme dohrávali, i když jsme nechtěli. Ačkoliv vyslédek vypadá jednoznačně, směrem dozadu máme spoustu chyb. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář asistenta trenéra hostí: K dnešnímu zápasu není moc co dodat, domácí byli jednoznačně lepším týmem a dá říci, že nás zesměšnili. O zápasu rozhodla neskutečná první třetina domácích, jejich nasazení a střelecká potence. Naši hoši se nedostali do ideální střelecké pohody, protože šancí tak na deset gólu bylo také. Soupeři gratulujeme a troufám si říci, že s takovým výkonem mohou porazit dokonce sezony každého.
60:00
59:53
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Petr Augustin, asistoval Zdeněk Marčon (20:4).
59:44
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Lukáš Kaďorek (20:3).
59:44
Kaďorek 0+11, Koutný 8+1. Připadám si jako ráno na přípravce, kdy jsme porazili 20:0 Olomouc..
57:43
Skóre opavského Kaďorka 0+10.
57:16
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Petr Malina, asistoval Lukáš Kaďorek (19:3).
55:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Marek Vychodil z trestného střílení (18:3).
55:53
Malej Kaďa dal a máme tu pátý hattrick.
53:47
Vyloučen hráč Marek Vychodil družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:47
Vychodil svoji kratší rukou fauluje. O dvě minuty později jede trestné střílení. Malej Kaďa jde na to.
52:30
Čtvrtý hattrick, tentokrát pro juniora Ševčíka. Raška nadále kouzlí a deptá hráče soupeře. Dneska půjde do šantánu, nepochybuji.
51:22
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Lukáš Kaďorek (17:3).
49:09
45:44
Máme tady už třetí hattrick. Rybář Koutný 2, Borges alias Trepka velká 1.
45:23
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Borges, asistoval Marek Vychodil (15:3).
40:46
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Jíří Novák, asistoval Zdeněk Marčon (14:3).
40:00
40:00
Střely na branku: Domácí - 13, hosté - 12
40:00
Uničov ve druhé třetině dvakrát zahrozil, Přerov však soupeři nadělil také tři branky a tak se skóre rozšířilo o 12 branek.
40:00
39:14
36:07
Vyloučen hráč Daniel Grener družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
34:42
34:40
Vyloučen hráč Martin Macho družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:35
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Kristián Dufek, asistoval Lukáš Jemelka (12:2).
30:22
Vyloučen hráč Petr Malina družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
27:56
Vyloučen hráč Jíří Novák družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
19:55
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Dalibor Koutný (11:0).
19:37
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Marek Vychodil, asistoval Tomáš Hořecký (10:0).
19:01
Nemůžeme říct, že by Uničov neměl šance, avšak Přerov má v brance Rašku, který je čerstvě po maturitním plese, kde si hrál kočičku, kovboje, či řečníka.
17:26
17:22
14:19
Timeout FBC MARTECH ZŠ Uničov
14:19
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Jakub Hnila (7:0).
14:19
To, co se tu děje, neviděl Přerov už hodně dlouho.
13:57
11:41
11:19
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Borges, asistoval Jakub Vlček (4:0).
09:58
Přerov se rychle dostal do tříbrankového vedení, avšak zápas je vyrovnanou partii.
04:42
03:49
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Jurečka, asistoval Tomáš Hořecký (2:0).
00:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Fráňa a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MARTECH ZŠ Uničov: brankář: Patrik Šenk; hráči v poli: Stanislav Zámečník, Lukáš Jemelka, Tomáš Pudil, Kristián Dufek, Martin Macho
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Petr Malina, Dalibor Koutný, Lukáš Kaďorek, Matěj Ševčík, Daniel Grener
00:00
Vítáme Vás u odloženého 13.kola Divize mužů mezi Přerovem a Uničovem. Hostující tým přijel posilněn hned o nové tři hráče, čeká nás tedy zajímavý match. Pozdní hrací čas má za výsledek taktéž chabou diváckou kulisu.