2:2
2:3
2:4
- : -
branky (asistence): 01:05 Michal Cigánek (Adam Kuba), 14:58 Adam Kuba (Karel Prokopec), 30:02 Karel Prokopec (Adam Kuba), 38:34 Karel Prokopec (Adam Kuba), 51:37 Karel Prokopec, 59:09 Karel Prokopec (Michal Cigánek)
branky (asistence): 13:19 Daniel Holeček (Filip Šlápota), 18:06 René Mikel (Jiří Sedláček), 23:28 Filip Šlápota (René Mikel), 28:58 Radovan Kubek, 38:28 René Mikel (Radovan Kubek), 41:50 Kryštof Kůs (Pavel Gellner), 51:14 Oldřich Pecha (Pavel Gellner), 51:31 René Mikel (Daniel Holeček), 58:14 René Mikel (Daniel Holeček)

FBC Sokol Písek - TJ Centropen Dačice 6:9
2. Michal Cigánek, 15. Adam Kuba, 31. Karel Prokopec, 39. Karel Prokopec, 52. Karel Prokopec, 60. Karel Prokopec - 14. Daniel Holeček, 19. René Mikel, 24. Filip Šlápota, 29. Radovan Kubek, 39. René Mikel, 42. Kryštof Kůs, 52. Oldřich Pecha, 52. René Mikel, 59. René Mikel; rozhodčí: Michal Bílý - František Janda; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Robert Veselý 22 - Michal Krejčí 18; po třetinách: 2:2, 2:3, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostů: Důležité vítězství. Po sérii porážek jsme opět ukázali že umíme vyhrávat a jsme rádi že končíme kalendářní rok výhrou. Děkujeme soupeři za utkání a všem našim příznivcům přejeme hezké Vánoce a šťastný Nový rok.
60:00
Komentář trenéra domácích: Přišli jsme, viděli jsme, prohráli jsme. Tak teď vážně: hráli jsme dobře, ale soupeř hrál líp. Děkujeme za utkání hrané v duchu fair-play. Soupeři přejeme hodně dárků od Ježíška.
60:00
59:59
Dačice potvrdili roli favorita a z Písku si vezou tři body. Gratulujeme borci!
59:09
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Karel Prokopec, asistoval Michal Cigánek (6:9).
58:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Daniel Holeček (5:9).
54:10
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:10
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:10
Tomáš Kubek si zchladil žáhu na jednom z píseckých beků a Řéřa si zahrál na Zorro mstitele
51:37
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Karel Prokopec bez asistence (5:8).
51:31
51:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Pavel Gellner (4:7).
51:14
Na hřišti běží pohádka Tom a Jerry. Dačice jsou kočka a Písek je chudinka myš
47:35
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
47:35
Vyloučen hráč Vladimír Lešek družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za hrubost.
47:35
Chlapci se nám tu kočkujou
41:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (4:6).
41:50
Krásnou kombinaci na jeden dotyk zakončuje dačický zabiják střelou po zemi do odkryté branky. Tleskáme chlapci!
40:01
Vrchní kotelník Mates Reichl žene svým bubnováním Písecké za vyrovnáním
40:00
40:00
39:00
Podle sudích zahrál Dan Holeček vysokou holí. Asi si neuvědomili, že měří dva a půl metru a kolena má metr nad zemí
38:34
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Karel Prokopec, asistoval Adam Kuba (4:5).
38:33
Nestíhááám
38:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Radovan Kubek (3:5).
36:01
Vyloučen hráč Ondřej Mixan družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za hrubost.
30:02
28:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek bez asistence (2:4).
26:41
Trestné střílení družstva FBC Sokol Písek neproměnil Lukáš Teska.
26:41
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra rukou.
23:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval René Mikel (2:3).
21:12
Řéřa přiběhl na střídačku se slovy "Musim se jít vy...t", asi následek včerejšího večírku pro nezadané
20:00
20:00
Utkání sleduje 33 dobrovolně platících diváků. Klubový pokladník děkuje a slibuje, že hráčům zaplatí na konci sezóny pivo. Jedno dohromady.
20:00
18:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Jiří Sedláček (2:2).
18:06
Renda Mikel navázal na včerejší gólové žně a střelou z dálky srovnává na 2:2
14:58
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Adam Kuba, asistoval Karel Prokopec (2:1).
14:58
Protiútok Píseckých 2 na 1 vyřešil božský Kája vymazlenou nahrávkou na Adama "Kliďase" Kubu a ten ještě vymazlenější střelou protrhl dačickou síť
13:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (1:1).
13:19
Dan "dlouhán" Holeček se prohnal půlkou hřiště jak Orient expres a ukázal Veselkovi, že Divize není Jihočeská liga
09:00
Zdravíme lídra píseckého B-týmu Lukáše Cendelína, aktuálně v rekonvalescenci (pro Kubu Mikeše "na marodce"). Přejeme brzké uzdravení nožičky!
07:00
V každé lajně je tvořič , střelec a bourač. Hanzi potvrdil roli toho třetího
04:44
Zatím vyrovnaná partie...zatím
01:05
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Adam Kuba (1:0).
01:05
I Cigi roztančil své nohy a míčkem prohnal pavouky v dačické síti
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Bílý a František Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Radovan Kubek, Pavel Gellner, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs
00:00
Line-up domácích FBC Sokol Písek: brankář: Robert Veselý; hráči v poli: Tomáš Hesoun, Pavel Řeřicha, Vladimír Lešek, Jan Bouček, Ondřej Mixan
00:00
Vítejte u dalšího zápasu Divize mužů. Za malý okamžik zkříží hole aktuálně čtvrtý tým soutěže Dačice s posledním týmem z Písku. Doufejme, že Dačice si užili včerejší výhru nad Táborem a slavili dlouho do noci. Písecké opět oslabil svou neúčastí hasič Michal Měřička. Tentokrát nehasí, ale tančí v rytmu samby...