3:0
1:0
1:0
- : -
branky (asistence): 00:24 Lukáš Tarnoczy (Tomáš Cink), 12:39 Miloslav Zavoral (Radek Cibere), 14:53 Lukáš Zdeněk (Adam Šťastný), 22:27 Adam Šťastný (Radek Cibere), 35:16 Adam Šťastný (František Traxler)

Sokol Slovan Pardubice C - HAGA Pardubice B 5:0
1. Lukáš Tarnoczy, 13. Miloslav Zavoral, 15. Lukáš Zdeněk, 23. Adam Šťastný, 36. Adam Šťastný; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Vítek; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Evžen Vokál 22 - Patrik Mládek 23; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:0;
45:00
Střely ve 3. třetině - 8:11
45:00
43:47
Vyloučen hráč Radek Cibere družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za nesportovní chování.
43:47
Vyloučen hráč Jakub Janda družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za hrubost.
42:40
Vyloučen hráč Lukáš Zdeněk družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za hrubost.
42:40
Zdeněk neotálí a i v tomto zápase ukazuje, jaký se v něm skrývá tvrďák.
40:00
Jelínek apartně přihrál míček zezadu brance a ta mu ho nepřihrála zpět. Míček skončil za mantinelem.
37:10
Nyní byli v rychlém výběhu Cibere se Zdeňkem, ale Zdeněk nakonec nedokázal zakončit.
36:35
Pátek dostal přesnou přihrávku od Březiny, ale v zakončení přestřelil.
35:16
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Adam Šťastný, asistoval František Traxler (5:0).
35:06
Vyloučen hráč Ondřej Březina družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:09
Hosté rozehrávají z výhodné pozice na útočné polovině.
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině - 8:8
30:00
29:09
Dnešnímu utkání přihlíží 16 otužilých diváků.
28:30
V hale panuje polární atmosféra. Pravděpodobně se za chvíli teplota přiblíží k bodu mrazu.
27:56
Jandova střela letí nad branku a míček končí za mantinely.
27:03
Domácí jsou v plném počtu.
26:11
HAGA rozehrává standartní situaci ve výhodné pozici před brankou domácích.
25:02
Vyloučen hráč Adam Šťastný družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za bránění ve hře.
23:40
Talacko opět kouzlí a svými kličkami mate své protihráče.
22:27
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Adam Šťastný, asistoval Radek Cibere (4:0).
20:45
J. Mrázek dvakrát vystřelil na branku hostí, ale ani připraveným spoluhráčům na dorážku se nezdařilo střelit gól.
18:38
Domácí přesilovku nevyužili a hosté jsou již v plném počtu,
16:29
16:15
Traxler poslal pěknou přihrávku před branku, ale Cibere neodhadl situaci a přihrávku nezpracoval.
14:53
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Lukáš Zdeněk, asistoval Adam Šťastný (3:0).
12:49
J. Mrázek se dostal ke střele, ale střílí vysoko nad.
12:39
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Miloslav Zavoral, asistoval Radek Cibere (2:0).
12:39
Pardubice využívají svou přesilovku a dostávají se do dvoubrankového vedení.
11:54
10:00
Zavoralovu střelu Mládek vyráží.
07:30
Zdeněk promáchl před soupeřovou brankou.
05:40
Zajíček přestřeluje.
05:00
Halousek odbíhá na střídačku se zlomenou hokejkou.
02:50
Cibere strefuje pouze gólmana hostů.
02:30
Šťastnému otočka nevyšla a gól nevsítil.
00:24
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Lukáš Tarnoczy, asistoval Tomáš Cink (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Tomáš Vítek.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice B:
00:00
Line-up domácích Sokol Slovan Pardubice C :
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u utkání, kde se spolu utkají týmy Sokol Slovan Pardubice C a HAGA Pardubice B. Zároveň bych chtěla dnes podruhé pozdravit Tomáše Cabrnocha do zahraničí, který dnes výjimečně myslí na kluky a ne na holky, protože na dnešním turnaji bohužel nemůže pomoci svému týmu. Kluci na něj dnes určitě myslí také, jelikož nastupují v lehce ošemetné sestavě s vypůjčenými hráči.