0:3
2:1
2:2
- : -
branky (asistence): 17:16 Dominik Korolus (Jan Šťastný), 21:07 Martin Šimůnek (David Volek), 27:53 David Volek (Tomáš Pauček), 35:29 Martin Šimůnek (Tomáš Pauček)
branky (asistence): 03:33 Martin Bajer (vlastní branka), 04:10 Ondřej Psota (Jakub Dobiáš), 06:54 Michal Laštovka (Martin Laštovka), 15:57 Martin Laštovka (Jakub Dobiáš), 25:09 Tomáš Chaloupek (Petr Lhotka), 32:57 Tomáš Chaloupek (Petr Lhotka)

Panthers Praha D - SK Black Dragons 4:6
18. Dominik Korolus, 22. Martin Šimůnek, 28. David Volek, 36. Martin Šimůnek - 4. Martin Bajer, 5. Ondřej Psota, 7. Michal Laštovka, 16. Martin Laštovka, 26. Tomáš Chaloupek, 33. Tomáš Chaloupek; rozhodčí: Filip Bollardt - David Hertz; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Svoboda ? - Marek Škeřík ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 2:2;
36:00
35:29
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil Martin Šimůnek, asistoval Tomáš Pauček (4:6).
35:29
Pěkná souhra domácích znamená snížení, na reálný zvrat to již zřejmě bude pozdě.
32:57
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil Tomáš Chaloupek, asistoval Petr Lhotka (3:6).
32:57
Zmatky v obraně domácích pravděpodobně definitivně rozhodují zápas.
32:06
Timeout SK Black Dragons
27:53
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil David Volek, asistoval Tomáš Pauček (3:5).
27:53
Pěkná střela z půlky vrací domácí do hry.
25:09
24:00
24:00
21:13
Domácí dramatizují situaci povedenou akcí
21:07
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil Martin Šimůnek, asistoval David Volek (2:4).
17:16
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil Dominik Korolus, asistoval Jan Šťastný (1:4).
15:57
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil Martin Laštovka, asistoval Jakub Dobiáš (0:4).
15:57
Hráč hostí komplikovaně, ale přece docílil gólu
12:00
12:00
10:43
Vyloučen hráč Michal Laštovka družstva SK Black Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
06:54
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil Michal Laštovka, asistoval Martin Laštovka (0:3).
04:35
Vyloučen hráč Michael Rudolf družstva Panthers Praha D na 2 minuty za hrubost.
04:10
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil Ondřej Psota, asistoval Jakub Dobiáš (0:2).