0:3
0:0
0:1
- : -
branky (asistence): 02:49 Jakub Zeman (Jan Pálek), 06:52 Petr Vobecký (Petr Lávička), 08:10 Šimon Baumruk (Petr Vobecký), 35:43 Petr Vobecký (Lukáš Pokorný)

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - Sépiáci Panthers Praha F 0:4
3. Jakub Zeman, 7. Petr Vobecký, 9. Šimon Baumruk, 36. Petr Vobecký; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Brejcha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Slaba ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 0:3, 0:0, 0:1;
36:00
Tak to je ze Sépiáckých duelů pro dnešek vše, výběr pod kapitánem Paučkem si dnes nadělil brzký dárek k Vánocům v podobě 6 bodů, i když ten florbal za moc nestál (sorry jako).
36:00
35:44
No hurá! Vobecký střelou k tyči zvyšuje na 4:0 a utvrzuje výhru Sépiáků!
35:43
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha F vstřelil Petr Vobecký, asistoval Lukáš Pokorný (0:4).
35:00
Poslední minuta. Napětí na hřišti roste.
33:35
Dějou se tady věci! Paučis a Šimi se hnali do neuvěřitelné akce, ale gólman Kostelce za pomoci dobré karmy a černé magie vychytal všechny pokusy a skóre se tak nemění.
32:57
První výraznější šance Kostelce za zápas končí přelétnutím balonu nad bránou.
31:39
Mára Máčala chytá nerva a balonek
31:23
Na halu dorazili tři noví fanoušci a hned je to poznat. Kluci bouřlivě podporují Sépiáky ke góly, ale nemyslím si, že se blízké době dočkají.
30:13
Takhle blízko gólu už jsme dlouho nebyli. Kombinace před bránou Kostelce skončila ve hloučku hráčů, Bůh ví kde skončil balon.
28:30
Sépiáci kombinují na útočné polovině. Nic z toho zase není.
27:00
Prosíme asistenta trenéra Sépiáků pana Drašnara, aby Lávičkosovi zakázal střelbu. Ze střídačky zaznělo pouze "To bylo strašný..."
24:00
24:00
Ze všech momentů druhé části (kterých nebylo moc) byl ze všech nejlepší pád kapitána Paučka. Představu o vývoji utkání si udělejte sami.
24:00
23:40
Paučis střílí z nuláku a hazí hubu. Následuje potlesk všech na hale.
23:12
Konečně dvě pořádné střely, Šimiho i Pokyho ale gólman Kostelce vyrazil.
21:27
První třetina teda byla mnohem záživnější hoši.
20:02
Tomešova střela končí pouze na mantinelu za bránou a může být rád, že tam vůbec doletěla.
19:30
Na hráčích je poznat značná únava. Vzhledem k vývoji druhé třetiny je únava poznat i u stolku a na divácích.
17:00
Návštěvnost na Radlicích roste. Druhé Sépiácké utkání sleduje celých 20 diváků! Děkujeme všem!
16:45
Prudká střela Kostelce pomalu doplachtila vedle brány Máčaly. Nebezpečí zažehnáno.
14:30
Pája Zeman v rohu jistý fanklub i psychickou podporu Sépiáků. Díky Pavle!
13:45
Fanda Štíbr z nuláku trefuje jenom gólmana. Logicky.
12:00
12:00
Rozhodčí se trochu ponořil do konverazce s pořadateli a moc nepotěšil čeakjící nastoupené pětky na ploše.
12:00
11:30
Gólman Sépiáků zatím drží jako židovská víra.
10:08
Teď už ale Máčalovi prsty nikdo nezachránil. Sekyra jak z učebnice dřevorubectví.
09:48
Výborně vráecný Fanda Štíbr zastavuje únik Kostelce a zachraňuje Máčalovi zadek.
08:10
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha F vstřelil Šimon Baumruk, asistoval Petr Vobecký (0:3).
08:10
Vobceký to znovu zkouší bekhendem, ale tentokrát to nestálo za nic. K dorážce se dostal Šimi a přidává třetí gól.
06:53
Vobeckého zadovka z hranice malého brankoviště končí za zády gólmana Kostelce. To byla parádička.
06:52
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha F vstřelil Petr Vobecký, asistoval Petr Lávička (0:2).
06:30
Přesilovka jak z učebnice. Kostelec měl snad víc šancí.
05:20
Šimi na střelu nepřipravený, Lukáš Pokorný míjí. Zatím móčka.
04:31
Druhá dnešní přesilovka Sépiáků. Prosím, ať to dopadne lépe než ta v prvním zápase.
04:30
Vyloučen hráč Martin Šimůnek družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za hrubost.
02:50
Hrajeme dál, pořád stejně - zní z lavičky Kostelce. Tak to je dobrá zpáva pro Panthery.
02:49
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha F vstřelil Jakub Zeman, asistoval Jan Pálek (0:1).