2:1
1:2
0:1
- : -
branky (asistence): 08:20 Lukáš Jurásek (Štěpán Tatar), 10:20 Filip Volgemut (Jan Kobylka), 19:07 Jakub Müller
branky (asistence): 05:30 Martin Tošer (Luboš Dostál), 18:31 Martin Tošer (Luboš Dostál), 23:18 Luboš Dostál (Martin Tošer), 24:13 Tomáš Zbytek (Luboš Dostál)

FBK Atlas Blansko - FbC Aligators Klobouky Bučovice 3:4
9. Lukáš Jurásek, 11. Filip Volgemut, 20. Jakub Müller - 6. Martin Tošer, 19. Martin Tošer, 24. Luboš Dostál, 25. Tomáš Zbytek; rozhodčí: Jan Kouba - Lukáš Paták; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Opletal ? - Matěj Musil ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:1;
34:35
Vyloučen hráč Martin Tošer družstva FbC Aligators Klobouky Bučovice na 2 minuty za hrubost.
27:00
Situační zpráva z Hochfilzenu: belgičtí biatlonisté útočí ve štafetovém závodě na medaili, po páté střelbě jsou třetí, zatímco naši teprve předávají na krásném 11.místě
24:13
Branku družstva FbC Aligators Klobouky Bučovice vstřelil Tomáš Zbytek, asistoval Luboš Dostál (3:4).
24:00
24:00
23:18
Branku družstva FbC Aligators Klobouky Bučovice vstřelil Luboš Dostál, asistoval Martin Tošer (3:3).
19:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Müller bez asistence (3:2).
18:31
Branku družstva FbC Aligators Klobouky Bučovice vstřelil Martin Tošer, asistoval Luboš Dostál (2:2).
12:00
12:00
10:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Filip Volgemut, asistoval Jan Kobylka (2:1).
08:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Jurásek, asistoval Štěpán Tatar (1:1).