1:2
0:4
2:2
- : -
branky (asistence): 02:47 Dominik Novotný (Martin Tošer), 29:50 Luboš Dostál (Dominik Novotný), 32:55 Luboš Dostál
branky (asistence): 07:48 Marek Zapletal (Adam Joukl), 11:03 Vítek Šerák (Jan Budík), 14:53 Milan Dobeš (Adam Přikryl), 17:33 Michal Andrysík (Milan Dobeš), 18:48 Marek Zapletal (Tomáš Kroča), 19:37 Adam Joukl (Milan Dobeš), 30:10 Adam Joukl (Jan Ručka), 31:53 Adam Joukl (Michal Andrysík)

FbC Aligators Klobouky Bučovice - Hornets Brno ZŠ Horní 3:8
3. Dominik Novotný, 30. Luboš Dostál, 33. Luboš Dostál - 8. Marek Zapletal, 12. Vítek Šerák, 15. Milan Dobeš, 18. Michal Andrysík, 19. Marek Zapletal, 20. Adam Joukl, 31. Adam Joukl, 32. Adam Joukl; rozhodčí: Jan Kouba - Matěj Otáhal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Musil ? - Jan Kříž ?; po třetinách: 1:2, 0:4, 2:2;
36:00
Vyjádření rozhodčích: sprcha, peníze, párek a dom
36:00
Vyjádření trenéra domácích: tento zápas byl nejlepší, co jsme zatím v této sezóně odehráli. Kluci odvedli parádní výkon, bojovali až do konce, škoda neproměněných šancí a malého počtu. Děkujeme soupeři za hru.
36:00
Vyjádření hostujícího lodivoda: první dvě třetiny měli z naší strany docela dobrou kvalitu, třetí třetina se nesla v duchu, kdo si chce dát gól. Chválím za nasazení oproti prvnímu zápasu. Děkuji soupeřům, rozhodčím a zvláště topovému stolku.
36:00
35:40
Francík centimetry od gólu, ale neklaplo to
35:00
minutka do konce, strýc Franc na place, poďme
32:55
Branku družstva FbC Aligators Klobouky Bučovice vstřelil Luboš Dostál bez asistence (3:8).
32:55
a domácí kapitán se nakonec rozparádil, krásnou ranou nad rameno Kříže snižuje
31:53
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Adam Joukl, asistoval Michal Andrysík (2:8).
31:53
Joukl, Joukl, pooooď, anoooo, Joukl gól, je to hattrick, tři góly, čepice ať letí na plac, to tu ještě nebylo, prostě nádhera
30:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Adam Joukl, asistoval Jan Ručka (2:7).
30:10
trenér Hornetů na poradě naordinoval jasnou ofenzivně drtící taktiku, do puntíku ji vyplnilo duo Ručka-Joukl, kdy druhý jmenovaný přilepšil skóre svého mančaftu
29:50
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
29:50
Branku družstva FbC Aligators Klobouky Bučovice vstřelil Luboš Dostál, asistoval Dominik Novotný (2:6).
29:50
a jako bych mu seslal štěštěnu z hůry, když se, aniž by tušil jak, ocitl sám před prázdnou bránou na konci pohledné kombinace Aligátorů
29:21
domácí kapitán se nepotkal s formou, na útočné polovině u něj končí téměř všechny akce
28:15
KOUSNI HO! Ozývá se z domácí tribuny na sérii soubojů u mantinelu
26:58
I Dominik Novotný teď dvakrát exluzivně nachystal Dostálovi jasné dva góly. Ale Aligátoři dnes nepobrali střelecké florbalky
26:30
Pěkná akce Tomáše Zbytka, který vybídl spoluhráče ke skórování - marně.
25:20
Domča Franc je podruhé na place, dočkáme se zázraku?
24:35
Adam Přikryl si z pozice posledního povodil soupeře, ale druhý mu vystavil ráznou stopku
24:00
24:00
nástup Hornetů do třetiny byl výživný, po čtyřech inkasovaných gólech začali probouzet brankáře hostí Kříže i střelci Aligátorů, ale jsou to pouze rozchytávací pamlsky
24:00
23:04
Svadbík nechce nikomu na hřišti pučit balónek, tak ho raději nasměroval mezi diváky
21:38
Aligátoři se dostali do chvilkového tlaku, ale musí přijít střelba, jinak góly nebudou
19:37
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Adam Joukl, asistoval Milan Dobeš (1:6).
19:37
Dobeš je při chuti a svojí pocukrovanou přihrávkou vybídl Joukliče ke gólu
18:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Marek Zapletal, asistoval Tomáš Kroča (1:5).
18:48
Zapletal přidává další branku, neviděl jsem, ale slovy kolega časoměřiče: NAZDÁÁÁÁÁR
17:33
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Michal Andrysík, asistoval Milan Dobeš (1:4).
17:33
Andrysík přidává dnes svoji druhou branku a šance pro ofenzivního žolíka France se opět přiblížila
17:16
Dvojitý salchov v podání domácího Dostála, ke gólu to má ale daleko
16:07
Martin Svadbík si sám od sebe ustlal před vlastní bránou, dnes to opravdu není jeho den
14:53
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Milan Dobeš, asistoval Adam Přikryl (1:3).
14:53
souhra Přikryla s Dobešem končí výstavní žíní v rohu brány, ruce létí vzhůru i trenér vyloudil další úsměvný pohled
13:00
úvodní minutka přinesla řadu krásných soubojů, fanoušci lehkého rugby plesají
12:00
12:00
V první třetině jsme sledovali konstantní obléhání brány Aligátorů, kteří hrozí pouze z brejků po chybách hostí.
12:00
11:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vítek Šerák, asistoval Jan Budík (1:2).
11:03
Opravdu líbezná kombinace Hornetů přes celé hřiště, která potěšila celé místní osazenstvo. Po pěti nahrávkách, třech krosech, nekompromisně zakončuje Vítek do protipohybu brankáře a rozjuchal svého kouče
10:19
hostující Kříž si poradil s ojedinělou šancí Aligátorů
09:00
Horneti zatím v palebných pozicích častěji, ale pověstná kladiva zatím nenacházejí síť
07:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Marek Zapletal, asistoval Adam Joukl (1:1).
07:48
Marek Zapletal vzal osud míčku za bránou soupeře do svých rukou a přemístil ho do soupeřovy sítě
05:53
přesilová hra Hornetů stála poměrně za málo, možná by jim více prospěla naopak hra ve čtyřech
03:53
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil Martin Svadbík.
03:53
Aligátoři zalezli až do malého brankoviště, to už rozhodčí netolerují a nařizují penaltu
03:53
Role nájezdového mága se chopil Martin Svadbík. Vyzkoušel svoji kulišáckou specialitku, ale dnes mu není přáno a uvidíme přesilovku Hornetů
02:48
Horneti špatně střídali a jsou za to odměněni gólem ve své síti
02:47
Branku družstva FbC Aligators Klobouky Bučovice vstřelil Dominik Novotný, asistoval Martin Tošer (1:0).
02:40
Hostující lodivod má na hráče jasný pokyn: DRŽ HO. Šéf domácí střídačky si také vystačí s jedním příkazem: STŘÍDEJ!