1:2
1:2
0:1
- : -
branky (asistence): 01:28 Ondřej Kos (Štěpán Blažek), 18:46 Michal Konrád (Ondřej Kos)
branky (asistence): 02:00 Dušan Soušek (Adam Caletka), 06:53 Jakub Jurkulák, 14:09 Matěj Doubravský (Pavel Chmelář), 17:25 Filip Antel, 23:05 Jakub Mynář (Dušan Soušek)

Jihomoravský kraj U15 - Olomoucký kraj U15 2:5
2. Ondřej Kos, 19. Michal Konrád - 3. Dušan Soušek, 7. Jakub Jurkulák, 15. Matěj Doubravský, 18. Filip Antel, 24. Jakub Mynář; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Galuszka; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil 4 - Jakub Černohous 16; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:1;
30:00
Počet střel v zápase: 18:9
30:00
Komentář trenéra Jihomoravského kraje: V prvním zápase jsme nevyužili svůj potenciál. Gratulujeme soupeři k vítězství.
30:00
Komentář trenéra Olomouckého kraje: Děkujeme soupeři za zápas.
30:00
Počet střel ve třetí třetině: 5:2
30:00
25:14
Hráči Jihomoravského kraje nevyužili dvojnásobnou přesilovku ani následnou přesilovku pět na čtyři.
23:14
Vyloučen hráč Jakub Jurkulák družstva Olomoucký kraj U15 na 2 minuty za hra bez hokejky.
23:14
Hráči Jihomoravského kraje si zahrají dvojnásobnou přesilovku.
23:05
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Jakub Mynář, asistoval Dušan Soušek (2:5).
22:29
Trestné střílení družstva Jihomoravský kraj U15 neproměnil Lukáš Macháček.
22:29
Vyloučen hráč Jonáš Kolomazník družstva Olomoucký kraj U15 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:55
Série nahrávek mezi Michalem Konrádem a Ondřejem Kosem skončila střelou mimo bránu.
20:00
20:00
Počet střel v druhé třetině: 8:3
20:00
18:46
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Michal Konrád, asistoval Ondřej Kos (2:4).
17:25
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Filip Antel bez asistence (1:4).
17:16
Oloumocký kraj úspěšně odbránil oslabení.
15:16
Vyloučen hráč Jonáš Kolomazník družstva Olomoucký kraj U15 na 2 minuty za sekání.
14:09
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Matěj Doubravský, asistoval Pavel Chmelář (1:3).
13:55
Černohorský si poradil se střelou Kůry od půlící čáry.
10:00
10:00
Počet střel v první třetině: 5:3
10:00
09:50
Pohotový zákrok brankáře Pospíšila zmařil šanci Olomouckého kraje.
06:53
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Jakub Jurkulák bez asistence (1:2).
06:53
Po úspěšném napadání se odražený míček ocitl před Jakubem Jurkulákem, který prostřelil Pospíšila.
02:00
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Dušan Soušek, asistoval Adam Caletka (1:1).
02:00
Po rozehrávce z rohu následovala branková situace, kterou využil Dušan Souček.
01:28
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Ondřej Kos, asistoval Štěpán Blažek (1:0).
01:28
Po přesné přihrávce Blažka zakončil do poloodkryté brány Kos.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů Olomoucký kraj U15: brankář: Jakub Černohous; hráči v poli: Jakub Mynář, Jindřich Bernard, Dušan Soušek, David Kotek, Adam Caletka
00:00
Line-up domácích Jihomoravský kraj U15: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Jiří Hájek, Lukáš Macháček, Matěj Bednář, Štěpán Musil, Martin Sedláček