7:3
5:1
3:3
- : -
branky (asistence): 01:57 Štefan Furdan (Lukáš Mátl), 04:16 Marcel Pospíšil (Martin Žák), 08:33 Lukáš Macálka (Lukáš Mátl), 10:06 Vojtěch Janata (Štefan Furdan), 15:22 Ondřej Blažek (David Salák), 16:23 Tomáš Sýkora (Filip Salák), 19:02 Tomáš Sýkora (Lukáš Štveráček), 21:47 David Salák (Ondřej Blažek), 22:57 Lukáš Macálka (Marcel Pospíšil), 26:14 Milan Picmaus, 32:56 Vojtěch Janata (Milan Picmaus), 39:05 David Salák (Štefan Furdan), 44:12 Martin Žák (David Salák), 57:31 Marcel Pospíšil (Jaroslav Dlabač), 58:25 Milan Picmaus (Martin Žák)
branky (asistence): 00:16 Michal Mazánek (Miloš Prášil), 06:35 Miloš Prášil (Ondřej Dvořák), 07:57 Tomáš Trentin (Miloš Prášil), 30:02 Tomáš Trentin (Miloš Prášil), 51:07 Miloš Prášil (Tomáš Trentin), 52:28 Miloš Prášil (Tomáš Trentin), 59:55 Miloš Prášil (Ondřej Dvořák)

Snipers Třebíč - ASK Bystřice n.P. 15:7
2. Štefan Furdan, 5. Marcel Pospíšil, 9. Lukáš Macálka, 11. Vojtěch Janata, 16. Ondřej Blažek, 17. Tomáš Sýkora, 20. Tomáš Sýkora, 22. David Salák, 23. Lukáš Macálka, 27. Milan Picmaus, 33. Vojtěch Janata, 40. David Salák, 45. Martin Žák, 58. Marcel Pospíšil, 59. Milan Picmaus - 1. Michal Mazánek, 7. Miloš Prášil, 8. Tomáš Trentin, 31. Tomáš Trentin, 52. Miloš Prášil, 53. Miloš Prášil, 60. Miloš Prášil; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Petr Brestovský 36 - Radek Šejnoha 19, Matěj Sláma 16; po třetinách: 7:3, 5:1, 3:3;
60:00
59:59
Vyjádření kapitána hostů Petra Palečka: Gratulujeme k vítězství, výhra domácích byla zasloužená.
59:59
Vyjádření kapitána domácích Jaroslava Dlabače: Jednoznačný zápas v náš prospěch, občasnými zmatky ve třetí třetině jsme dovolili soupeři korekci skóre. O našem vítězství už ale bylo rozhodnuto na konci první třetiny. Soupeři děkuji za utkání a zdravím Michala Pazderníka do zmrzlého Finska.
59:55
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Ondřej Dvořák (15:7).
59:54
Počet střel 20:16.
59:00
Poslední minuta zápasu.
58:25
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Picmaus, asistoval Martin Žák (15:6).
57:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Marcel Pospíšil, asistoval Jaroslav Dlabač (14:6).
56:03
Rychlý protiútok hostů.
54:21
Vyloučen hráč Filip Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
54:13
Štveráček netrefil prázdnou bránu.
53:46
Nebezpečná střela domácích.
52:28
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Tomáš Trentin (13:6).
44:12
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval David Salák (13:4).
43:33
Domácí drží domácí pod tlakem.
42:08
Střela ze které málem padla branka, ale brankář na poslední chvíli chytl.
41:28
Hra se přenáší z jedné poloviny a druhou.
39:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil David Salák, asistoval Štefan Furdan (12:4).
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:18
Střela hostů letěla nad bránu.
37:30
Na to, že domácí hrají oslabení, drží se na útočné polovině.
36:41
Střela domácích letěla nad bránu.
33:52
Trestné střílení družstva ASK Bystřice n.P. neproměnil Miloš Prášil.
33:52
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
32:56
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Milan Picmaus (11:4).
30:02
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin, asistoval Miloš Prášil (10:4).
30:02
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Sláma družstva ASK Bystřice n.P.
30:01
Hosté mění v polovině utkání brankáře.
30:00
Trentin dostal na polovině přihrávku do běhu, poté vstřelil krásnou branku do pravého horního rohu.
28:58
Domácí uklidňují hru.
26:50
Vyloučen hráč Ondřej Pročka družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
26:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Picmaus bez asistence (10:3).
26:13
Picmaus krásnou střelou od modré prostřelil brankáře.
25:48
Domácí zkoušejí rozehrát zpoza branky.
25:17
Nebezpečná střela od Mátla.
24:37
Žák ve velké šanci trefil pouze brankáře.
22:57
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Marcel Pospíšil (9:3).
22:24
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za hrubost.
21:47
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil David Salák, asistoval Ondřej Blažek (8:3).
21:46
Po dorážení před brankou dopravil míč do sítě David Salák.
21:30
Domácí zkoušejí kombinovat.
21:09
Domácí se nemohou dostat z obranné poloviny.
20:01
20:00
20:00
19:59
Poměr střel 18:14.
19:02
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Lukáš Štveráček (7:3).
19:01
Krasná střela Tomáše Sýkory ke vzdálenější tyči.
18:22
17:33
Domácí se dostali z tlaku, a pokusili se o rychlý útok.
16:23
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Filip Salák (6:3).
16:22
Krásnou střelou Filip Salák trefil horní růžek branky,
15:22
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval David Salák (5:3).
15:21
Krásná přihrávka od Saláka, kterou do branky dopravil střelou pod horní tyč Blažek.
15:05
Po rozehře se hosté rychle dostali do útoku.
14:42
Samostatný únik Mátla skončil nad brankou.
14:02
Domácí drží hosty pod tlakem.
13:20
Domácí se dostali do rychlého protiútoku.