2:5
3:3
3:5
- : -
branky (asistence): 02:22 Daniel Dvořák, 04:06 Daniel Dvořák (Zdeněk Frank), 24:44 Ondřej Zourek (Pavel Karásek), 25:39 Zdeněk Frank (Tomáš Bajko), 32:09 Daniel Dvořák (Zdeněk Frank), 45:55 Zdeněk Frank (Ondřej Zourek), 50:16 Zdeněk Frank (Michal Částek), 54:39 Michal Částek (Petr Mašek)
branky (asistence): 07:24 Daniel Bitzánek (Martin Šulc), 08:34 Adam Feber (Denis Tomančák), 12:59 Daniel Bitzánek (Martin Šulc), 15:08 Adam Feber (Jan Fiedor), 18:29 Dominik Křístek, 21:59 Jan Fiedor (Tom Pavlis), 27:37 Adam Feber (Denis Tomančák), 28:50 Daniel Matloch (Daniel Holinka), 48:18 Denis Tomančák (Tom Pavlis), 51:16 Martin Šulc (Dominik Křístek), 56:21 Jan Fiedor (Adam Feber), 57:38 Martin Šulc (Ondřej Drong), 58:15 Adam Feber (Daniel Matloch)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Torpedo Havířov 8:13
3. Daniel Dvořák, 5. Daniel Dvořák, 25. Ondřej Zourek, 26. Zdeněk Frank, 33. Daniel Dvořák, 46. Zdeněk Frank, 51. Zdeněk Frank, 55. Michal Částek - 8. Daniel Bitzánek, 9. Adam Feber, 13. Daniel Bitzánek, 16. Adam Feber, 19. Dominik Křístek, 22. Jan Fiedor, 28. Adam Feber, 29. Daniel Matloch, 49. Denis Tomančák, 52. Martin Šulc, 57. Jan Fiedor, 58. Martin Šulc, 59. Adam Feber; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 7:2; využití: 1:5; diváků: 50; zásahy brankářů: Pavel Karásek ? - David Funiok ?; po třetinách: 2:5, 3:3, 3:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Ondruše: Místy dramatický zápas jsme s přehledem dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři a našim skvělým fanouškům.
59:59
Komentář trenéra domácích Pechury: Kluci předvedli bojovný výkon,ale díky zbytečnému vylučování se kluci připravili o důležité body. Děkujeme soupeři a fanouškům.
59:05
Domácí hrají v šesti.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:15
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Daniel Matloch (8:13).
57:38
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Ondřej Drong (8:12).
56:59
Extraligová hráčka Eva Smutná vytírá podlahu.
56:59
Hosté hrají v plném počtu.
56:45
Vyloučen hráč Vojtěch Vlček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
56:21
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Adam Feber (8:11).
56:20
Karásek si zamanul vytřít podlahu
55:15
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
55:15
Vyloučen hráč Zdeněk Frank družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
54:39
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
54:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Michal Částek, asistoval Petr Mašek (8:10).
51:16
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Dominik Křístek (7:10).
50:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Zdeněk Frank, asistoval Michal Částek (7:9).
49:37
Vyloučen hráč Ondřej Zourek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
48:18
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Denis Tomančák, asistoval Tom Pavlis (6:9).
45:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Zdeněk Frank, asistoval Ondřej Zourek (6:8).
32:09
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Dvořák, asistoval Zdeněk Frank (5:8).
32:08
Dvořák s Frankem opět v akci, tentokrát proměněna.
30:00
Krásná akce Franka, Chaloupky a Dvořáka před hostující bankou neproměněna.
28:50
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Daniel Holinka (4:8).
28:00
Holínka běžící sám na bránu, ale jeho střela skončila v hledišti
27:56
27:37
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Denis Tomančák (4:7).
26:45
Výborná rybička Karáska
26:27
Vyloučen hráč Jan Benko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
25:40
25:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Zdeněk Frank, asistoval Tomáš Bajko (4:6).
25:24
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
25:20
Křístkova střela zablokována Částkem
24:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Ondřej Zourek, asistoval Pavel Karásek (3:6).
23:56
Přišla velká podpora Znojemského týmu, náš skvělý trenér Zdeněk Frank
21:59
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Tom Pavlis (2:6).
21:45
Ondra Zourek sám před brankou,ale nevyužil své šance
21:20
Domácí se dohadují s rozhodčím, ale nic nevyřešili.