2:2
2:0
0:2
- : -
branky (asistence): 01:43 Daniel Škvor (Martin Šáda), 05:49 Tomáš Hradec, 19:41 Matěj Dopita (Daniel Škvor), 25:45 Daniel Škvor (Karol Janíček)
branky (asistence): 08:00 Petr Kořínek, 09:07 Viktor Beneš (Jan Žán), 32:56 Petr Kořínek (Jan Aubrecht), 35:42 Jan Žán (Jan Kácl), 50:00 Petr Kořínek, rozhodující nájezd Petr Kořínek

Panthers Praha B - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 4:5p
2. Daniel Škvor, 6. Tomáš Hradec, 20. Matěj Dopita, 26. Daniel Škvor - 9. Petr Kořínek, 10. Viktor Beneš, 33. Petr Kořínek, 36. Jan Žán, 51. Petr Kořínek, Petr Kořínek; rozhodčí: Jan Čadek - Václav Killar; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Chlup ? - Pavel Zajíc ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 0:2;

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč Jan Žán a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Dominik Hudec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč Marek Libra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Matěj Dopita , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč Petr Kořínek a vstřelil rozhodující gól (4:5).
45:00
Zahájení trestná střílení.
50:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Petr Kořínek z trestného střílení (4:4).
45:00
44:10
Budou nájezdy?
42:49
Timeout Panthers Praha B
42:20
Brankář Chodova teď čaroval v brankovišti.
41:15
Muller skočil do střely jako laňka a tím zabránil jisté brance!
35:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jan Žán, asistoval Jan Kácl (4:3).
32:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Petr Kořínek, asistoval Jan Aubrecht (4:2).
25:45
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Daniel Škvor, asistoval Karol Janíček (4:1).
24:50
Vyloučen hráč Martin Doležal družstva Panthers Praha B na 2 minuty za držení.
19:41
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Daniel Škvor (3:1).
17:29
Vyloučen hráč Jan Žán družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:20
Vyloučen hráč Martin Kostřica družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:10
Z velkyho uhlu zavesil pod padajicim golmanem
09:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Viktor Beneš, asistoval Jan Žán (2:1).
08:01
Kořínek uniká v chúzi obraně Panters a nekompromisně zavěsil přízemní střelou pod víko.
08:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Petr Kořínek bez asistence (2:0).
05:50
To je ale divočina. Vyloučení panteři utíkají v oslabeni abekendovy blafak ala Martin Procházka a je to 2:0
05:49
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Hradec bez asistence (2:-1).
05:20
Vyloučen hráč Kamil Sedlák družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:44
Sledujeme velmi dramticke ranní utkání. Šance střídá šanci. Je to klasické nahoru dolu.
01:43
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Daniel Škvor, asistoval Martin Šáda (1:-1).