2:2
3:0
0:2
- : -
branky (asistence): 04:59 Jan Jirák (Adam Kováč), 07:02 Lukáš Hrnčíř (Jan Cvejn), 15:59 Jan Jirák (Jan Čtvrtečka), 18:03 Adam Kováč (Lukáš Kárník), 19:06 Jan Cvejn (Adam Kováč)
branky (asistence): 07:39 Ondřej Baloun (David Roflík), 11:54 Ondřej Baloun (Marek Bláha), 35:38 Vojtěch Jedlička, 44:41 Matěj Adámek (Aleš Klemš)

FBC Dobruška - FBC SION DDM Nová Generace -muži 5:4
5. Jan Jirák, 8. Lukáš Hrnčíř, 16. Jan Jirák, 19. Adam Kováč, 20. Jan Cvejn - 8. Ondřej Baloun, 12. Ondřej Baloun, 36. Vojtěch Jedlička, 45. Matěj Adámek; rozhodčí: Jakub Feistauer - Martin Mareš; vyloučení: 4 + Adam Kováč 5:3 + David Roflík 5; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Vladislav Jiroud 18 - Jan Eršil 24; po třetinách: 2:2, 3:0, 0:2;
45:00
44:41
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Matěj Adámek, asistoval Aleš Klemš (5:4).
42:59
Vyloučen hráč Tomáš Handa družstva FBC Dobruška na 2 minuty za blokování hokejky.
41:01
Timeout FBC SION DDM Nová Generace -muži
37:48
Vyloučen hráč Jan Cvejn družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
35:38
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Vojtěch Jedlička bez asistence (5:3).
31:18
Vyloučen hráč Marek Matějů družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
28:14
Vyloučen hráč David Roflík družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 5 minut za hrubost.
28:14
Vyloučen hráč Adam Kováč družstva FBC Dobruška na 5 minut za hrubost.
28:14
Vyloučen hráč Jan Cvejn družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:39
Vyloučen hráč Vojtěch Jedlička družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
19:06
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jan Cvejn, asistoval Adam Kováč (5:2).
18:22
Vyloučen hráč Radek Jeřábek družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za vražení zády.
18:03
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adam Kováč, asistoval Lukáš Kárník (4:2).
15:59
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jan Jirák, asistoval Jan Čtvrtečka (3:2).
15:40
Vyloučen hráč Marek Bláha družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:54
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun, asistoval Marek Bláha (2:2).
07:39
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun, asistoval David Roflík (2:1).
07:02
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Lukáš Hrnčíř, asistoval Jan Cvejn (2:0).
04:59
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jan Jirák, asistoval Adam Kováč (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Feistauer a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION DDM Nová Generace -muži:
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Vladislav Jiroud; hráči v poli: Jan Čtvrtečka, Jan Jirák, Marek Matějů, Jakub Holeček, Lukáš Hrnčíř