0:0
0:1
0:4
- : -
branky (asistence): 22:37 Barbora Štěpánová (Petra Mikulková), 33:21 Kristýna Šarounová (Tereza Kloučková), 35:08 Kateřina Klapková, 35:33 Anna Kunčíková (Jaroslava Novotná), 36:15 Pavla Ryklová (Tereza Kloučková)

TJ Sokol Jaroměř - juniorky - IBK Hradec Králové B 0:5
23. Barbora Štěpánová, 34. Kristýna Šarounová, 36. Kateřina Klapková, 36. Anna Kunčíková, 37. Pavla Ryklová; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 18 - Kateřina Koucká 5; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:4;
45:00
36:15
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Pavla Ryklová, asistoval Tereza Kloučková (0:5).
35:33
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Anna Kunčíková, asistoval Jaroslava Novotná (0:4).
35:08
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kateřina Klapková bez asistence (0:3).
33:21
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kristýna Šarounová, asistoval Tereza Kloučková (0:2).
30:00
30:00
22:37
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Barbora Štěpánová, asistoval Petra Mikulková (0:1).
15:00
15:00
14:04
Vyloučen hráč Kateřina Klapková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za vražení zády.
07:26
Vyloučen hráč Antonie Vitvarová družstva TJ Sokol Jaroměř - juniorky na 2 minuty za vražení zády.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové B: brankář: Kateřina Koucká; hráči v poli: Barbora Midlochová, Nikola Plachetková, Petra Mikulková, Iveta Růžičková, Pavla Ryklová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř - juniorky: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Antonie Vitvarová, Jana Marková, Bára Klímová, Lucie Tomášková, Renata Nedělová