3:2
1:3
5:2
- : -
branky (asistence): 03:24 Vít Kahánek (Ivan Valigura), 06:46 Filip Závodný (Ivan Valigura), 07:14 Filip Matějka (Martin Nenička), 21:16 Vít Kahánek (Filip Závodný), 41:32 Martin Kalivoda, 43:44 Filip Sikora, 44:54 Vít Kahánek (Tomáš Tobola), 48:33 Jan Lojkásek (Vojtěch Gřundel), 57:02 Martin Kalivoda (Vojtěch Gřundel)
branky (asistence): 00:19 Lukáš Kaďorek (Jakub Vlček), 10:53 Martin Jurečka (Daniel Grener), 22:01 Adam Borges (Petr Malina), 23:36 Aleš Fafílek (Lukáš Kaďorek), 31:31 Daniel Grener (Petr Malina), 42:34 Aleš Fafílek (Daniel Grener), 57:53 Lukáš Kaďorek (Martin Jurečka)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC MSEM Přerov 9:7
4. Vít Kahánek, 7. Filip Závodný, 8. Filip Matějka, 22. Vít Kahánek, 42. Martin Kalivoda, 44. Filip Sikora, 45. Vít Kahánek, 49. Jan Lojkásek, 58. Martin Kalivoda - 1. Lukáš Kaďorek, 11. Martin Jurečka, 23. Adam Borges, 24. Aleš Fafílek, 32. Daniel Grener, 43. Aleš Fafílek, 58. Lukáš Kaďorek; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 7 + Ivan Valigura 10:3; využití: 0:2; diváků: 33; zásahy brankářů: Michal Zápalka 23 - Jiří Vlček 28; po třetinách: 3:2, 1:3, 5:2;
60:00
Komentář trenéra domácích, Tomáše Vežranovského: Dnes jsme viděli utkáví ve větším tempu. Přerov byl více připraven, ale my jsme to i přes značnou marodku dotáhli do úspěšného konce. Děkuji klukům za předvedený výkon a soupeři přeji hodně štěstí do zbytku sezóny. Nesmím zapomenout na diváky, proto děkuji všem kteří nás přišli podpořit a dotlačili nás do úspěšného konce.
60:00
Komentář trenéra hostů, Pavla Hausnera: Dnešní zápas od nás dostali domácí jako dodatečný dárek k Vánocům. My jsme byli po všech stránkách nuloví a zasloužili jsme si prohrát mnohem větším rozdílem. Hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00
V poslední třetině byl poměr střel na bránu 13:9.
60:00
59:20
Vyloučen hráč Martin Jurečka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
59:19
Závodný v rychlosti netrefil prázdnou bránu.
57:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Martin Jurečka (9:7).
57:30
Přerov hraje power play.
57:02
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Kalivoda, asistoval Vojtěch Gřundel (9:6).
56:33
Domácí už zahazují vyložené tutovky. Asi jim ten dvobodový náskok stačí.
55:34
Frýdek pak zkouší zakončovat z brejků.
54:43
U míčku jsou převážně hosté, ale dělají chyby, které je stojí ztrátu šancí.
53:15
Přerovu pomalu dochází čas a tak je na nich znát nervozita.
52:01
Timeout FBC MSEM Přerov
51:42
Valigurovi vypršel trestný čas a po přerušení hry může nastoupit do hřiště.
49:35
Frýdek má sil jako by teprve teď nastoupili do zápasu. Vidíme na hřišti úplně jiný tým než dosud.
48:33
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Lojkásek, asistoval Vojtěch Gřundel (8:6).
45:43
Dnešní utkání sleduje 33 diváků.
44:54
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Tomáš Tobola (7:6).
43:44
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Sikora bez asistence (6:6).
42:34
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Aleš Fafílek, asistoval Daniel Grener (5:6).
41:42
Domácí jsou v plném počtu.
41:32
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Kalivoda bez asistence (5:5).
40:01
Přerov má ještě minutu a 41 sekund možnost hrát přesilovku 5:3.
40:00
40:00
V druhé části byl poměr střel na bránu 14:13.
40:00
39:42
Vyloučen hráč Ivan Valigura družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 10 minut za nesportovní chování.
39:42
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra rukou.
39:42
Vyloučen hráč Ivan Valigura družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nesportovní chování.
39:42
Frýdku se ani po dvou minutách proti třem hráčům nepodařilo vstřelit branku.
37:42
37:42
Vyloučen hráč Daniel Grener družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
37:26
35:26
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil Lukáš Kaďorek.
35:26
Vyloučen hráč Martin Kalivoda družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
35:26
Frýdek je na trestné lavici pomalu častěji než na hřišti.
34:40
Další předčasná radost byla vidět ve tváři Závodného, ale míček neprošel až za brankovou čáru.
33:53
Tobola už se raduje z gólu, ale ten nebyl uznán pro vysokou hůl.
31:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Daniel Grener, asistoval Petr Malina (4:5).
30:20
Oslabení 3 na 5 Frýdek zvládl skvěle, když soupeře ani nepustil k míčku. Ale ještě zbývá klasické oslabení.
30:06
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
29:22
Zatím se hosté ani nedostali na tu správnou polovinu. Ale ještě jim zbývá minuta přesilovky.
28:20
Vyloučen hráč Jan Lojkásek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
27:20
V další šanci Frýdek. Tři na dva a Kalivoda zkouší střelu. Brankář byl však skvěle připraven.
26:38
Gamrot v obrovské šanci. Netrefil odkrytou branku.
24:34
A Frýdek se z toho Přerovského sevření nedokáže dostat.
23:36
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Aleš Fafílek, asistoval Lukáš Kaďorek (4:4).
23:10
Přerov je teď hodně nebezpečný.
22:01
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Borges, asistoval Petr Malina (4:3).
21:16
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Filip Závodný (4:2).
20:44
Oba týmy už si stihly vystřelit na branku. Nejprve gólu zabránil Vlček a pak hosté trefili boční síťku.
20:00
20:00
V první třetině vyslali domácí na Vlčkovu bránu 10 střel. Hosté jim opláceli 8 střelami.
20:00
18:39
Aktivněji ke konci třetiny vypadá domácí tým, vytěží z toho ještě něco?
16:54
Přerov rozehrává na útočné třetině a v klidu si připravuje situaci. Nakonec z toho byl protiútok, ale ten také nevyšel.
15:27
Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy si vždy vystřelí na bránu.
13:29
Domácí jsou v plném počtu a náročné oslabení přežili bez poskvrny.
12:05
Přerov přesilovky proti Frýdku hraje dobře a má hodně šancí.
11:29
Vyloučen hráč Matěj Vláčil družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
10:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Jurečka, asistoval Daniel Grener (3:2).
09:47
Vyloučen hráč Tomáš Tobola družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra na zemi.
08:51
Přerov bojuje na útočné třetině, ale zatím nenašel prostro ke střele.
07:14
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Martin Nenička (3:1).
06:46
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Závodný, asistoval Ivan Valigura (2:1).
06:46
Valigura nahazuje vysunutému Závodnému a ten trochu se štěstím zakončuje.
05:02
Do další šance se dostal Matějka, který střílel a brankář měl zablokovaný výhled, ale mířil špatně.
04:23
Frýdek běží ve třech na dva obránce a skoro se jim povedlo vstřelit další branku. Vlček však stál na svém místě.
03:24
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Ivan Valigura (1:1).
02:21
Frýdek se po obdrženém gólu probral a hraje s Přerovem vyrovnanou hru. Hraje se ve středovém pásmu, takže brankáři jen drží stráž.
00:19
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Jakub Vlček (0:1).
00:19
Frýdek se ani nestihl rozkoukat a už má míček v brance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Jiří Vlček; hráči v poli: Petr Malina, Daniel Grener, Lukáš Kaďorek, Matěj Ševčík, Jakub Vlček
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Martin Kalivoda, Tomáš Tobola, Jan Lojkásek