1:2
1:2
1:0
- : -
branky (asistence): 12:01 Jakub Záň (Jakub Pecha), 35:06 Dominik Záň (Ondřej Stuchlík), 52:13 Dominik Záň (Stanislav Zezulka)
branky (asistence): 10:02 Tomáš Kozlík (Erik Šochman), 18:54 Vojtěch Mžyk, 34:11 Kamil Peřka (Jan Šimík), 38:44 Jan Šimík (Adam Klimeš)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal PEGRES Havířov 3:4
13. Jakub Záň, 36. Dominik Záň, 53. Dominik Záň - 11. Tomáš Kozlík, 19. Vojtěch Mžyk, 35. Kamil Peřka, 39. Jan Šimík; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1 + Petr Hartman 5:0; využití: 0:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Martin Dejmal 19 - Jan Piško 16; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostů, Filipa Kubíčka: "Když srovnám včerejšek a dnešek, tak dnes se hrál, myslím si, pěkný florbal z obou dvou stran. Každý tým měl spousty brankových příležitostí, byl to ale souboj brankářů. Na naši stranu se lehce přiklonilo v závěru štěstí a proto jsme rádi za dnešní tři body. Trošičku mě mrzí v závěru zbytečný faul. Děkujeme soupeři za moc pěknou hru a divákům za návštěvu."
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV - 9, Havířov - 2. Střely celkem: SKV 19, Havířov - 23.
60:00
Toto je ode mne pro dnešek vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a zase brzy "na viděnou" :)
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích, Miroslava Purkrábka: "První a třetí třetina téměř podle našich představ, druhá třetina nás stála zápas. škoda neproměněných šancí. chtěli bychom poděkovat všem, kteří dnes dorazili na zápas a doufáme, že v podobném počtu přijdou i příště."
60:00
59:49
Timeout Florbal PEGRES Havířov
59:49
Zezulka to nezařídil ani teď...
59:34
Teď nám to tu začalo padat po hřišti jak zralý hrušky. Hoši, vždyť je pár vteřin do konce
59:21
Vyloučen hráč Petr Hartman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minut za hrubost.
55:39
Vyloučen hráč Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
55:10
Beran v obrovské příležitosti, halou to opět jen zašumělo
55:00
Vinohrady se zatím nedostaly pořádně na útočnou polovinu
54:08
Dejmal se chvíli rozpačitě hlásil, jestli má teda běžet na střídačku, ale už tam je
54:03
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
53:10
Kuttler si nabíhal před branku, kde jej viděl Mžyk. Míček končí v zámezí
52:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Dominik Záň, asistoval Stanislav Zezulka (3:4).
52:13
Dominik Záň předvedl výstavní věšák pod břevno a snižuje náskok hostů na jedinou branku
52:02
Kučera raději odkopává míček za mantinel, na záda mu dýchal nedočkavý Hanák
50:42
Je skoro 12. minuta a viděli jsme všeho všudy 4 zásahy brankářů...
49:17
Hanákův sprint zastavila až zeď
47:27
Stuchlík rychle vyběhl z obrany a pálil Piškovi do helmy
46:30
Krečmer si chystal střelu, zezadu k němu přiběhl Hartman a havířovský útočník i přes hlasité varování od spoluhráčů přichází o míček
41:53
Jelínek břevno (fakt to není dřevno, kdyby se někdo domníval...)
41:10
Stuchlík na sebe nachystal trošku past, havířovští ale (pro mě) nepochopitelně netrestají
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV - 4, Havířov - 11.
40:00
39:59
Přízemní střela Stuchlíka Piška nepřekvapila
38:44
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jan Šimík, asistoval Adam Klimeš (2:4).
38:44
Klimeš si s nahrávkou na Šimíka dával načas a přestože byl Šimík bráněn, dokázal se prosadit
38:01
Blažej dobře vypíchl míček Šochmanovi, který se už už chystal zakončovat
35:45
Mžyka zřejmě trápí koleno/křeč/koňar, ale je to tvrďák a odešel z hřiště po svých
35:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Dominik Záň, asistoval Ondřej Stuchlík (2:3).
35:06
Střela Dominika Záně z poloviny hřiště se zapíchla přesně za brankovou čáru a samou rychlostí skoro zůstala viset ve vzduchu
34:11
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Jan Šimík (1:3).
34:11
Přečíslení 3 na 1 z havířovské učebnice florbalu. Peřka, Šimík a Holeš si náležitě tuto šanci vychutnali
32:55
Dejmal se teď musel mít na pozoru proti Klimešovi. Míček na chvíli ztratil z dohledu, ale stihl jej lapit dříve, než se někdo ze soupeří dostal k dorážce
31:22
Stuchlík teď klasicky pobavil diváky několika kličkami
29:45
Raiter elegantně proskočil mezi dvěma obránci, pinknul si dvakrát míček vzduchem a zamířil Piškovi na teploměr. Havířovský gólman ale kryje
27:03
Šochman mířil mezi nohy, Dejmal stihl včas "sklapnout betony".
26:38
Šimíkovi po přečíslení nesedla střela
25:21
Dejmal nyní první zákrok ve třetině. Nepříjemnou střelu z dálky vyráží za mantinely
23:11
Dejmalovi po střele Mžyka pomohla tyčka
22:22
Vinohrady se na chvíli usadily na útočné polovině, špatnou nahrávkou se ale samy připravily o tlak
21:03
Pecha s Hartmanem v dobré příležitosti, havířovská obrana se stihla vrátit
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV - 6, Havířov - 10.
20:00
18:54
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (1:2).
18:54
Mžyk zvládl sprinterský souboj s Hartmanem, posléze obkroužil celou šířku hřiště a táhlou střelou posílá hosty opět do vedení
12:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Záň, asistoval Jakub Pecha (1:1).
12:01
Kuba Záň srovnává krásným gólem do horní poloviny branky
10:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Erik Šochman (0:1).
10:02
Po zmatku před domácí brankou dokázal Kozlík propasírovat míček až za brankovou čáru a hosté se ujímají vedení
08:45
Bekhendovou střelu Hanáka blokuje jeden z havířovských obránců.
08:09
Naivní kros Raitera hasil Kuba Záň. Míček posléze končí za mantinely a Havířov po rozehrávce ztrácí balonek
07:21
Beneš vypálil od mantinelu, jeho střelu do vinglu Dejmal vyráží
06:24
Mžyk od domácí střídačky, Dejmal vyráží stehnem nad sebe a domácí obrana čistí předbrankový prostor