4:2
0:6
2:2
- : -
branky (asistence): 01:58 Ondřej Dvořák (Vojtěch Haman), 04:35 Lukáš Váša (Petr Tlustoš), 06:34 Lukáš Váša (František Košík), 09:20 Daniel Halm (Vít Karásek), 46:02 Lukáš Váša (Petr Tlustoš), 59:47 Vojtěch Haman (František Košík)
branky (asistence): 01:42 Tomáš Pešek (Lukáš Zelenka), 19:08 Martin Mühlfait, 24:08 Martin Mühlfait (Tomáš Pešek), 30:20 Lukáš Zelenka (Jan Sláma), 30:32 Jan Suchý (Jan Sláma), 31:27 Tomáš Rezek (Lukáš Zelenka), 36:32 Martin Mühlfait (Tomáš Rezek), 37:44 Patrik Kučera, 40:50 Jakub Kocour (Jan Suchý), 58:11 Tomáš Pešek (Martin Mühlfait)

Hippos Žďár n/S. - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 6:10
2. Ondřej Dvořák, 5. Lukáš Váša, 7. Lukáš Váša, 10. Daniel Halm, 47. Lukáš Váša, 60. Vojtěch Haman - 2. Tomáš Pešek, 20. Martin Mühlfait, 25. Martin Mühlfait, 31. Lukáš Zelenka, 31. Jan Suchý, 32. Tomáš Rezek, 37. Martin Mühlfait, 38. Patrik Kučera, 41. Jakub Kocour, 59. Tomáš Pešek; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 9, Petr Krátký 3 - Martin Frühbauer 32; po třetinách: 4:2, 0:6, 2:2;
60:00
59:59
Vyjádření vedoucího hostů, p. Štolce: Proti Žďáru se nám vždycky daří, tuto tradici jsme i dnes dodrželi. Po 1. třetině jsme si řekli pár věcí v kabině a to jsme splnili. Rozhodla 2. třetina, která byla pro nás z říše snů. Doufám, že budeme pokračovat v tomto temtu v dalších zápasech. Děkujeme soupeři, divákům - to až na jednoho - a těšíme se na další derby.
59:59
Vyjádření trenéra domácích, p. Dvořáka F.: Soupeř byl slabý, ale na nás to stačilo. To něco značí. Za stavu 4:1 jsme si mysleli, že je hotovo. Není to poprvé, co se nám tohle stalo. Jinak je škoda, že Brod nejezdí v takové sestavě ke všem zápasům. Děkujeme soupeři.
59:59
Střely na bránu: domácí - 38, hosté - 22.
59:58
Vyloučen hráč Jaromír Čermák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
59:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval František Košík (6:10).
59:47
Přesnou střelou střílí Vojtěch Haman!
59:30
Domácí se snaží snížit brankový náskok Brodu.
58:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Martin Mühlfait (5:10).
58:00
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:02
Karáskova střela letí hoooodně vysoko nad bránu.
56:31
Domácí využívají početní výhody a střílí, zatím bez brankového zisku.
55:19
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:41
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
51:44
Hippos si připisuje další povedenou kombinaci se zakončením na bránu.
50:13
Míček létá vzduchem, hosté se snaží nahazovat míček před bránu domácích a dorážet.
49:23
Domácí zvyšují tempo, dostávají se na míček, kde jsou aktuálně silnější.
47:46
Další skvělá útočná akce Hipposu.
46:50
Domácí se začínají více dostávat do útoku.
46:02
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Petr Tlustoš (5:9).
40:50
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Kocour, asistoval Jan Suchý (4:9).
40:50
Krátký nestihl zachytit míček, a tak hosté smolným gólem zvyšují skóre.
40:00
40:00
37:44
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera bez asistence (4:8).
37:44
Famózní zakončení Kučery přímo do brány!
36:55
Po yýjezdu gólmana Frühbauera končí Halm na zemi.
36:32
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Tomáš Rezek (4:7).
36:32
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Krátký družstva Hippos Žďár n/S.
35:39
Po chybě Tlustoše se k míčku dostává tým hostů, i po dalším přerušení letí míčky na bránu domácích.
31:27
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Rezek, asistoval Lukáš Zelenka (4:6).
31:20
Sláma dnes pomáhá kde se dá, asistuje Suchému a společně tak zvyšují skóre na 5:4 ve prospěch Brodu.
30:32
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Jan Sláma (4:5).
30:20
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Jan Sláma (4:4).
30:02
Nástřel Slámy končí mezi koleny gólmana.
29:33
Vyloučen hráč František Košík družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:10
Faul Čermáka zajistil rozehrávku pro Hippos.
28:50
Nezbeda Mareš si už konečně oblékl mikinu a ve hře zatím nepokračuje.
26:42
K dnešnímu utkání přihlíží 58 diváků! Děkujeme!
25:45
Roztočil to roztočil!! Rychlá střela letěla mimo hřiště!
24:08
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Tomáš Pešek (4:3).
22:49
Váša poslal nebezpečnou střelu na bránu, tu ale Freübauer chytil.
21:40
Suchý čekal před bránou domácích na dorážku, kterou netrefil.
19:08
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Mühlfait bez asistence (4:2).
19:01
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
18:15
Krásný žďárský ťukec mezi Vášou a Tlustošem, který Frühbauer přerušuje.
17:52
Hra se odehrává na polovině domácích, Sláma netrpělivě čeká ořed bránou na dorážku.
15:50
Dvořák F. na půce získává míček a běží sám na bránu, bohužel střílí mimo.
14:44
Chyba v rozehrávce hostů zajišťuje míček pro Hippos, obrana hostů ho ale nepustila do brány.
13:52
Střelu Kučery blokuje Karásek.
13:00
Košík perfektními kličkami posouvá míček na polovinu hostí.
11:51
Sláma sviští po hřišti, ale jeho střela později letí mimo bránu.
10:52
Kafkovu střelu Frühbauer bezpečně chytá.
09:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Vít Karásek (4:1).
09:20
Žďár bezprostředně využívá přesilovky a zvyšuje skóre na 4:1.
08:38
Nahození od půlky od Tlustoše Roztočil zblokoval.
07:18
Vyloučen hráč Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
06:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval František Košík (3:1).
06:34
Předbrankový šrumec nejlépe zvládl Váša, který se rychle zorientoval a střílí gól.
06:30
Hráč Mareš Jakub se při pohledu na zapisovatelský stolek drbe na trenkách.
04:35
04:35
Po bezchybné rozehrávce domácích Váša přesně trefuje bránu.
04:29
Výborná šance po nahrávce Dvořáka O., Haman bohužel míjí bránu.
03:32
Tým hostů drží míček na půlce domácích, je ve skvělých šancích.
02:55
Po několikanásobné dorážce Žďár vyrovnává skóre na 1:1.
01:58
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Vojtěch Haman (1:1).
01:42
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Lukáš Zelenka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Martin Mühlfait, Jan Suchý, Patrik Kučera, Tomáš Pešek, Lukáš Zelenka
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Vít Karásek, Filip Dvořák, Vojtěch Haman, Petr Tlustoš, František Košík
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u zápasu 15. kola Národní florbalové ligy mužů skupiny východ.